Страница 11 от 37 ПърваПърва ... 91011121321 ... ПоследноПоследно
Резултати от 151 до 165 от общо 542
Like Tree70Одобрявам

Media Player - Mede8er 2014/(всички модели) FAQ на първа страница

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2009
    Мнения
    111
    #151

    Отговор: Media Player Mede8er med800x3D

    С версия 3.0.6 The.Legend.Of.Hercules.3D.2014.1080p.BluRay.Half-SBS.DTS.x264 с външни динамични субтитри / idx/sub / сега всичко е наред - върви безпроблемно !

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Aug 2014
    Мнения
    6
    #152

    Отговор: Media Player Mede8er med800x3D

    От вчера съм с мед1000,много съм доволен като цяло,но винаги има едно но...
    Плеъра дойде с фърмуер в. 1.02 и можеше да се мести позицията на субтитрите ,както и размер и цвят,след смяна на софт в. 3.06 опциите за промяна са неактивни.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #153

    Отговор: Media Player Mede8er med800x3D

    Цитат Първоначално публикувано от dvjordanov Виж публикацията
    От вчера съм с мед1000,много съм доволен като цяло,но винаги има едно но...
    Плеъра дойде с фърмуер в. 1.02 и можеше да се мести позицията на субтитрите ,както и размер и цвят,след смяна на софт в. 3.06 опциите за промяна са неактивни.
    Опциите за промяна би трябвало да са неактивни само за графични субтитри /PGS, IDX+SUB/.

  5. Novice
    Тук е от
    Aug 2014
    Мнения
    6
    #154

    Отговор: Media Player Mede8er med800x3D

    Имам още един проблем,който не мога да оправя. Компютъра вижда плеъра през кабела,както и плеъра вижда компютъра ,но до момента в който загася медиейтъра.
    При повторно пускане на плеъра нямам мрежа,компютъра и плеъра не се виждат, докато не рестарирам комптъра и пак имам мрежа.Това е след всяко гасене и пускане на плеъра.Моля за помощ,ако някой се е имал такива проблеми. С уиндоус 7 съм ,ако има някакво значение.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2009
    Мнения
    111
    #155

    Отговор: Media Player Mede8er med800x3D

    Това за което се сещам е , че може да имаш проблеми с IP адресите - задай статични на компютъра и плеъра / съответно настрой и рутера / . Аз имах проблеми поради големия брой устройства / TV , bluray player , лаптоп , таблет и IP камера - безжично и PC и Mede8er жично /- ставаше голямо мазало - всички бяха по DHCP , че по-лесно.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от dvjordanov Виж публикацията
    От вчера съм с мед1000,много съм доволен като цяло,но винаги има едно но...
    Плеъра дойде с фърмуер в. 1.02 и можеше да се мести позицията на субтитрите ,както и размер и цвят,след смяна на софт в. 3.06 опциите за промяна са неактивни.
    Не знам решил ли си този проблем , но да спомена ,че при ъпдейт на фърма трябва да използваш emergensy procedure , а не опцията от менюто от USB . А и при твоята начална версия , първо трябва да ъпдейтнеш bootloader - а и после фърма .

  7. Novice
    Тук е от
    Aug 2014
    Мнения
    6
    #156

    Отговор: Media Player Mede8er med800x3D

    Точно така си обнових софтуера,оказа се че при пускане на плеъра трчбва да се изчака малко, за да ми се появи мрежата,а интернета се показва веднага.Затова съм се заблудил ,че след рестарт на летящата чиния нямам мрежа. А с НФС-а как стои въпроса? Не мога да го подкарам изобщо, а и не знам за какво служи все пак.

  8.  
     
  9. Member Аватара на frizera
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    499
    #157

    Отговор: Media Player Mede8er med800x3D

    Цитат Първоначално публикувано от dvjordanov Виж публикацията
    Точно така си обнових софтуера,оказа се че при пускане на плеъра трчбва да се изчака малко, за да ми се появи мрежата,а интернета се показва веднага.Затова съм се заблудил ,че след рестарт на летящата чиния нямам мрежа. А с НФС-а как стои въпроса? Не мога да го подкарам изобщо, а и не знам за какво служи все пак.

    Ето едно линкче, което според мен ще е доста полезно: Как се пуска NFS под WINDOWS . Аз използвам NFS протокола за достъп до файловете ( филмите ) на сървърчето, което работи в домашната ми мрежа. Много по-добре се случват нещата отколкото ако използвам samba-та. Плеърите работят така все едно че в тях има поставени дискове.

  10. Member Аватара на ceco7
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    619
    #158

    Отговор: Media Player Mede8er med800x3D

    Може ли малко помощ за използването на дистанционното ? Както знаем отстрани по средата има копче за осветление на бутоните и от другата страна за програмиране. Въпроса ми е какво можем на програмираме и как ? Опитах се да разбера сам ,но от инструкциите не разбрах нищо .

  11. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2009
    Мнения
    111
    #159

    Отговор: Media Player Mede8er med800x3D

    Цитат Първоначално публикувано от ceco7 Виж публикацията
    Може ли малко помощ за използването на дистанционното ? Както знаем отстрани по средата има копче за осветление на бутоните и от другата страна за програмиране. Въпроса ми е какво можем на програмираме и как ? Опитах се да разбера сам ,но от инструкциите не разбрах нищо .

    Този функционален бутон може да се програмира да изпълнява функцията на произволен бутон от дистанционното управление /за улеснение - често използван бутон например/ . Натискаш и задържаш за 3 сек. този страничен бутон и дистанционното минава в режим обучение-синия диод свети постоянно . Тогава натискаш бутона , който искаш да присвоиш на страничния - диода премигва и угасва.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    77
    #160

    Отговор: Media Player Mede8er med800x3D

    Здравейте,
    от 4-5 год.ползвам Popcorn Hour A-110 и то без никакви проблеми ДО СЕГА!Започнах да си пускам 3Д филми и доста ми допада,Но се оказа,че Пукакнката не може да отваря външни динамични субтитри / idx/sub (а след няколко теста,видях,че не може да отваря и вградени такива).Та въпроса ми е...( има го зададен няколко поста по-нагоре ) насочил съм се към MED1000X3D-(добра цена,доколкото изчетох темата и качество) този плеър как се справя с тези навлизащи субтитри,гледате ли 3Д с него,вървят ли на 100%,защото ще е доста тъпо от моя страна да инвестирам една сума и да се окаже,че съм 1;1 с Пуканката.
    В спецификацията на самия плеър не са опоменати,но незнам дали не са вкарани с някой ъпдейт..примерно?


  13. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #161

    Отговор: Media Player Mede8er med800x3D

    Ако трябваше сега да избирам плеър, то несъмнено щеше да е MED1000X3D. Имайки предвид възможностите му да възпроизвежда пълни 3Д Блу-рей ИСО релийзи съвсем скоро ще забравиш за орязаните SBS или OU/TB издания и недоразуменията с техните външни субтитри, макар вече да има и PGS добавени в MKV-контейнера.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    77
    #162

    Отговор: Media Player Mede8er med800x3D

    Цитат Първоначално публикувано от podredko Виж публикацията
    Ако трябваше сега да избирам плеър, то несъмнено щеше да е MED1000X3D. Имайки предвид възможностите му да възпроизвежда пълни 3Д Блу-рей ИСО релийзи съвсем скоро ще забравиш за орязаните SBS или OU/TB издания и недоразуменията с техните външни субтитри, макар вече да има и PGS добавени в MKV-контейнера.
    Благодаря за отговора!
    -Да разбирам ли,че не чете външни динамични субтитри / idx/sub?Защото 3Д Блу-рей ИСО е хубаво нещо,но не всеки път имам времето и нервите да тегля 40гб,а избора е доста ограничен (не че SBS или OU/T са много повече,но все пак е др).

  16. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,564
    #163

    Отговор: Media Player Mede8er med800x3D

    Чете си idx/sub , а и всички останали модели със същия чип . Я да питам и аз - някой ако свалил новия Трансформърс да каже върви ли без проблеми , че съм го пуснал и после видях ,че бил с новия ДД Атмос кодиран - ако не да свалям друг релийз ?

  17. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #164

    Отговор: Media Player Mede8er med800x3D

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    .... Я да питам и аз - някой ако свалил новия Трансформърс да каже върви ли без проблеми , че съм го пуснал и после видях ,че бил с новия ДД Атмос кодиран - ако не да свалям друг релийз ?
    Пробвай IMAX.3D.BluRay.AVC.DD.5.1-PHX от аренабг. Този с ДД Атмос къде го намери, че ми стана интересно?

  18. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2009
    Мнения
    111
    #165

    Отговор: Media Player Mede8er med800x3D

    2Д версията с DOLBY TRUE HD ATMOS върви без проблем .Лощото е ,че на 3Д-то са го махнали - само DOLBY DIGYTAL е останало....

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 11 от 37 ПърваПърва ... 91011121321 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Media Player - Popcorn Hour 2014(всички модели)/FAQ на първа страница
    От jovanoty във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 841
    Последно: 12-02-24, 09:50
  2. Media Player - Dune (всички модели)
    От hristoslav2 във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 535
    Последно: 18-05-21, 07:33
  3. Media Player - MiniX (всички модели)
    От z_harris във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 53
    Последно: 19-03-21, 18:58
  4. Media Player - HiMedia (всички модели)
    От orlie във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 99
    Последно: 17-12-17, 13:04
  5. Media Player - Hyundai (всички модели)
    От myDiva във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 508
    Последно: 29-03-14, 18:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе