Страница 13 от 37 ПърваПърва ... 3111213141523 ... ПоследноПоследно
Резултати от 181 до 195 от общо 542
Like Tree70Одобрявам

Media Player - Mede8er 2014/(всички модели) FAQ на първа страница

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2014
    Мнения
    31
    #181

    Отговор: Media Player Mede8er med800x3D

    Няма ли начин да се намалят тези кадри в секунда?! До колкото си спомням човешкото око не може да види повече от 25-30 кадъра в секунда? Това се използва ако снимаш някакво бързо движение и после можеш да го забавиш, примерно от 50к/с на 25к/с и става яко?! Може и да съм в грешка.

  2.  
     
  3. pab
    pab е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    75
    #182

    Отговор: Media Player Mede8er med800x3D

    Цитат Първоначално публикувано от Петър Ишмириев Виж публикацията
    Няма ли начин да се намалят тези кадри в секунда?! До колкото си спомням човешкото око не може да види повече от 25-30 кадъра в секунда? Това се използва ако снимаш някакво бързо движение и после можеш да го забавиш, примерно от 50к/с на 25к/с и става яко?! Може и да съм в грешка.
    Камерата снима с 25 fps и с 50 fps, но доста от филмите съм снимал с 50 fps, затова питам дали възпроизвежда този формат.

    Ето линк с видео с 50 fps: http://dox.bg/files/dw?a=9b491d395f
    Ако е възможо някой от собствениците на MED1000 да пробва дали върви клипа!
    Този пост е редактиран от pab; 06-10-14 в 13:12.

  4. Member Аватара на frizera
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    499
    #183

    Отговор: Media Player Mede8er med800x3D

    Цитат Първоначално публикувано от pab Виж публикацията
    Камерата снима с 25 fps и с 50 fps, но доста от филмите съм снимал с 50 fps, затова питам дали възпроизвежда този формат.

    Ето линк с видео с 50 fps: DOX.bg - Файл организатор за лесно споделяне и съхранение на файлове
    Ако е възможо някой от собствениците на MED1000 да пробва дали върви клипа!
    Клипчето, което си качил при мен си работи без никакви проблеми ( Med 1000X3D ). Много е кратко, но това е разбираемо. Инфото от плеъра е: Video H264 1920x1080 50.000fps, Audio 5.1ch 48KHz. Мисля че няма от какво да се притесняваш. Успех!!!
    pab одобрява това.

  5. Junior Member Аватара на z_harris
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    101
    #184

    Отговор: Media Player Mede8er med800x3D

    Някой пробвал ли е до сега дали ще подкара кодек х265 или за сега не се поддържа?

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    77
    #185

    Отговор: Media Player Mede8er med800x3D

    Колеги,аз се сблъсках много кофти проблем....онзи ден когато прехвърлях филми през Самба,рутера заби и 2 филма се прехвърлиха наполовина,след което изтрих файловете в папките,но самите папки не мога да изтрия по никакъв начин!..рестартирах (20 пъти рутер,компютър,Мед) ,пробвах с ПС (използавам МАС) ...и съобщението,което ми дава,е че нямам права...МОЛЯ ЗА СЪДЕЙСТВИЕ!
    П.С. нямам проблем с други файлове-качвам,трия,прейменувал и тн.

    Разреших проблема...ако някой друг има нужда това е решението:
    http://www.mede8erforum.com/index.ph...ic,9801.0.html
    Но сега имам друго запитване:
    -някой дали е теглил следния торент от Замунда: I,Frankenstein(2014)3D.BDRip.OU.x264.DTS.mkv При мен излиза надпис непознат формат?
    Този пост е редактиран от playdeni; 07-10-14 в 00:20.

  7. Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Живее в
    София
    Мнения
    194
    #186

    Отговор: Media Player Mede8er med800x3D

    Цитат Първоначално публикувано от playdeni Виж публикацията
    Колеги,аз се сблъсках много кофти проблем....онзи ден когато прехвърлях филми през Самба,рутера заби и 2 филма се прехвърлиха наполовина,след което изтрих файловете в папките,но самите папки не мога да изтрия по никакъв начин!..рестартирах (20 пъти рутер,компютър,Мед) ,пробвах с ПС (използавам МАС) ...и съобщението,което ми дава,е че нямам права...МОЛЯ ЗА СЪДЕЙСТВИЕ!
    П.С. нямам проблем с други файлове-качвам,трия,прейменувал и тн.

    Разреших проблема...ако някой друг има нужда това е решението:
    Cannot save - Favorites, Watched Indicator, Copied files dissapear after reboot
    Но сега имам друго запитване:
    -някой дали е теглил следния торент от Замунда: I,Frankenstein(2014)3D.BDRip.OU.x264.DTS.mkv При мен излиза надпис непознат формат?
    Без да съм теглил този торент ще се изкажа - 3Д рипове OU (едно над друго) много често са с размер на картината надхвърлящ 1920х1080 и за това плеъра казва "неподдържан формат". Съвета ми е теглете 3Д рипове SBS (едно до друго), с тях не съм имал никакви проблеми.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2014
    Мнения
    31
    #187

    Отговор: Media Player Mede8er med800x3D

    Имате такива хубави плеъри, пуснете си поне хубаво 3д, демек blueray iso. Какво теглите по 10-15гб скопени версии.Това е като да имаш кола с климатик , а да не го пускаш.
    prasse и podredko харесват това.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #188

    Отговор: Media Player Mede8er med800x3D

    Цитат Първоначално публикувано от ra6o74 Виж публикацията
    Без да съм теглил този торент ще се изкажа - 3Д рипове OU (едно над друго) много често са с размер на картината надхвърлящ 1920х1080 и за това плеъра казва "неподдържан формат". Съвета ми е теглете 3Д рипове SBS (едно до друго), с тях не съм имал никакви проблеми.
    Не само OU, а и SBS има релийзи, които не са Half OU и Half SBS, а се водят Full OU и Full SBS с резолюция нещо от сорта на 3840х2160. Обикновено още в името на файла е записано дали е халф или фул.

  11. Member Аватара на frizera
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    499
    #189

    Отговор: Media Player Mede8er med800x3D

    Цитат Първоначално публикувано от Петър Ишмириев Виж публикацията
    Имате такива хубави плеъри, пуснете си поне хубаво 3д, демек blueray iso. Какво теглите по 10-15гб скопени версии.Това е като да имаш кола с климатик , а да не го пускаш.
    Ха-ха-ха...., ама много си прав колега!!!! И за климатика, и за плеъра!!! Именно за това писах по назад в темата, че не гледам 3D, ми то сакати работи общо взето. Много рядко излиза нещо истинско и като го закачиш се оказва че няма сийд. Между другото да попитам и аз нещо: дайте някой различен торент от добре познатите арени, маймунди,пирати (нещо закъсняват с качествени торенти напоследък пиратите) и прочие. Търся сайт от където да се свалят филми по-големи от 30-40GB. Ще съм благодарен и на покана в някой сайт с Blue Ray издания. Няма да изложа поканилият ме. Гарантирам!!!
    Този пост е редактиран от frizera; 07-10-14 в 22:21.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2014
    Мнения
    31
    #190

    Отговор: Media Player Mede8er med800x3D

    Руснаците сякаш са най-бързи в краденето на филми, ама не се сещам за сайт. А според мен хубавите блурейчета ще стават все повече.Аз самия вече съм приготвил няколко, Трансформърс,Лего, Ной. Само дето нямам с какво да ги пусна . (В момента оглеждам за звукова карта с оптичен изход, да пусна звука от компа към домашното кино и филма от компа към телевизора с HDMI. Дали ще стане лесно!? )

  13. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #191

    Отговор: Media Player Mede8er med800x3D

    Цитат Първоначално публикувано от Петър Ишмириев Виж публикацията
    Руснаците сякаш са най-бързи в краденето на филми, ама не се сещам за сайт. А според мен хубавите блурейчета ще стават все повече.Аз самия вече съм приготвил няколко, Трансформърс,Лего, Ной. Само дето нямам с какво да ги пусна . (В момента оглеждам за звукова карта с оптичен изход, да пусна звука от компа към домашното кино и филма от компа към телевизора с HDMI. Дали ще стане лесно!? )
    Аха... HDCLUB и Bluebird-HD.

    За подкарване на блурейките виж тази тема https://forum.setcombg.com/%D0%BE%D0...%80%D0%B8.html

  14.  
     
  15. Member Аватара на frizera
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    499
    #192

    Отговор: Media Player Mede8er med800x3D

    Цитат Първоначално публикувано от Петър Ишмириев Виж публикацията
    Руснаците сякаш са най-бързи в краденето на филми, ама не се сещам за сайт. А според мен хубавите блурейчета ще стават все повече.Аз самия вече съм приготвил няколко, Трансформърс,Лего, Ной. Само дето нямам с какво да ги пусна . (В момента оглеждам за звукова карта с оптичен изход, да пусна звука от компа към домашното кино и филма от компа към телевизора с HDMI. Дали ще стане лесно!? )
    За какъв компютър става дума? Ако е настолен (поне така предполагам) може да се окаже, че не ти трябва звукова карта щом имаш видео карта с HDMI изход. Дай подробности на лично, че да не спамим темата. Аз минах по този път и звука от компютъра ми е по HDMI кабел първоначално до телевизора, а в момента до ресийвъра. Не че не си купих 10м. оптика ама това е друга тема. Сега събира прах....

  16. Novice
    Тук е от
    Oct 2014
    Мнения
    4
    #193

    Отговор: Media Player Mede8er med800x3D

    Привет
    Писах в темата за мненията, но там никой не отговар.
    Имам едно питане за въпросния med800x3d - понеже в характеристиките му чета, че има web browser - какво ще рече това? Един вид мога да отварям страници от нета - youtube и т.н.? Или е нещо съвсем различно?
    Благодаря предварително на отзовалите се

  17. Member Аватара на ceco7
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    619
    #194

    Отговор: Media Player Mede8er med800x3D

    Обикновен браузър ,You Tube има отделен линк.
    sceep одобрява това.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    77
    #195

    Отговор: Media Player Mede8er med800x3D

    Цитат Първоначално публикувано от sceep Виж публикацията
    Привет
    Писах в темата за мненията, но там никой не отговар.
    Имам едно питане за въпросния med800x3d - понеже в характеристиките му чета, че има web browser - какво ще рече това? Един вид мога да отварям страници от нета - youtube и т.н.? Или е нещо съвсем различно?
    Благодаря предварително на отзовалите се
    Здравей,
    да точно това означава-може да отваряш страници като от комп.(но да пишеш с дистанционното е малко неприятно),а You Tube си има дори отделна икона за директно влизане.

    Колеги,аз имам 3 въпроса,който за сега ме затрудняват:
    1-ви:Med8er 1000 е вързан с оптика към ресивър 5.1,но забелязах,че се чува звук и от високоговорителите на ТВ-то...от къде/как се спира звука по HDMI?
    2-ри:когато добавям обложка правя следната процедура scan folder->edit->Scraper ->Save,(по този начин в папката получавам инфо за филма,фон и обложка) но следващия път когато вляза в папката вече обложката я няма(всичко останало е ОК инфо за филм и фон)
    3-ти: При мен меюто с
    XML Search липсва?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 13 от 37 ПърваПърва ... 3111213141523 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Media Player - Popcorn Hour 2014(всички модели)/FAQ на първа страница
    От jovanoty във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 841
    Последно: 12-02-24, 09:50
  2. Media Player - Dune (всички модели)
    От hristoslav2 във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 535
    Последно: 18-05-21, 07:33
  3. Media Player - MiniX (всички модели)
    От z_harris във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 53
    Последно: 19-03-21, 18:58
  4. Media Player - HiMedia (всички модели)
    От orlie във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 99
    Последно: 17-12-17, 13:04
  5. Media Player - Hyundai (всички модели)
    От myDiva във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 508
    Последно: 29-03-14, 18:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе