Резултати от 1 до 13 от общо 13

Над 100 000 човека ще наемат допълнително Foxconn и Pegatron за производството на iPhone 5S / 5C

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,245
    #1

    Над 100 000 човека ще наемат допълнително Foxconn и Pegatron за производството на iPhone 5S / 5C

    http://setcombg.com/default.asp?site=comment&NID=15102


    Според редица източници, тази есен на пазара ще бъдат представени не един, а цели два нови смартфона от Apple. За заветната цифричка 6 в модела, предвещаваща качествено нови екстри можем да забравим, новите iPhone-и ще са 5S и 5C.
    iPhone 5S ще бъде новия флагман на компанията. Очаква се той да бъде сглобяван в заводите на Foxconn. За да се справи с неминуемата i-мания, която следва всеки нов модел, от Foxconn вече са започнали мащабна кампания за набиране на нова работна сила. Над 90 000!!! нови работници ще бъдат назначени в завода на компанията в Шенжен, който ще отговаря за производството на iPhone 5S.
    iPhone 5C пък ще е по-интересния за страната ни модел. Това ще е евтина версия на смартфона, събрана в пластмасов корпус. Очаква се с производството й да се заеме отново китайска компания - Pegatron. Сериозното увеличение на персонала няма да подмине и тях - очаква се Pegatron да наеме нови 40 000 човека в близките дни за да смогне на очакваните заявки за iPhone 5C.
    Много вероятно е iPhone 5S да се появи в магазините до края на септември, а евтиния модел iPhone 5C - дори и по-рано от тази дата.

    new_iPhone_5.jpg

  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #2

    Отговор: Над 100 000 човека ще наемат допълнително Foxconn и Pegatron за производството на iPhone 5S / 5C

    работата с новите S и C да не стане, както беше с 4S:

    iPhone 4S Upgrade Kit for iPhone 4 Owners Is Only 99 Cents


  4. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,245
    #3

    Отговор: Над 100 000 човека ще наемат допълнително Foxconn и Pegatron за производството на iPhone 5S / 5C

    Няма причини да не стане. Досега този маркетинг е бил успешен, милионите печалби си текат, би било неразумно ако има готов iPhone 7 да бъде пуснат на пазара преди 5 S / C, 6 S / C / P /W...

  5. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,300
    #4

    Отговор: Над 100 000 човека ще наемат допълнително Foxconn и Pegatron за производството на iPhone 5S / 5C

    То това си е чисто зомбиране , особено след като познавам хора които живеят с майка си, жена си и детето в двустаен апартамент на който кухнята е преустроена в спалня, Но на всеки две години с новия Ай фон или друг нов телефон за по 900+ лева...

  6. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,245
    #5

    Отговор: Над 100 000 човека ще наемат допълнително Foxconn и Pegatron за производството на iPhone 5S / 5C

    Е... аз разбирам дребните радости. Могат да ти донесат много удоволствие в живота, а ако се лишиш от тях... пари за нов апартамент няма да събереш.

  7. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #6

    Отговор: Над 100 000 човека ще наемат допълнително Foxconn и Pegatron за производството на iPhone 5S / 5C

    Приказвайте си, въобще не ми пречите. Когато някой друг (Google или Microsoft) успее да направи такава екосистема както Епъл, ще почна да си купувам техни продукти. За момента, никой не може да ме убеди , че има нещо по-интуитивно и красиво от ябълките. А колкото до 4S, ми достатъчно разлики имаше спрямо 4ката(двуядрен процесор, Siri). От както излезе бета-та на iOS7 съм с нея и смело мога да твърдя, че ми е крашвала по-малко от файнъл версията на Андроид която ползвам на Nexus7-цата. Пък, нека Епъл да са гадни

  8.  
     
  9. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,245
    #7

    Отговор: Над 100 000 човека ще наемат допълнително Foxconn и Pegatron за производството на iPhone 5S / 5C

    Цитат Първоначално публикувано от stenly Виж публикацията
    Когато някой друг (Google или Microsoft) успее да направи такава екосистема както Епъл, ще почна да си купувам техни продукти.
    За ябълки и фенове определено си трябва екосистема, инак няма да могат да виреят. Ама тук си говорим за технологични джаджи, не за отглеждане на плод зеленчук
    А и в крайна сметка, какво значение има какво ще купуваш и кога... цифрите и развитието на пазара от кончината на Стив Джобс насам са красноречиви за непредубедения наблюдател.
    Естествено, цифрите са силно изкривени, поради факта, че Apple е щатска компания, а щатския потребител е... няма да го коментирам, но и при тях се наблюдава тенденция на проява на здрав разум в последно време. Тази година 32% Apple с/у 23 за Самсунг. Преди 3 години предполагам е било 50 срещу 5, а след още няколко... нищо чудно пак да стане 50 с/у 5, в чия полза... всеки сам да прогнозира.

  10. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #8

    Отговор: Над 100 000 човека ще наемат допълнително Foxconn и Pegatron за производството на iPhone 5S / 5C

    Пропускаш факта, че Самсунг вадят 20 модела ......докато Епъл имат само по 1,2 ... Въобще не ми дреме за статистиките. Важното е джаджите да ми вършат работа и да не ме занимават с глупости.

    След кончината на Стив Джобс, фирмата наистина тръгна надоло. Но има проблясъци и първият беше workstation-a Mac Pro. Машина която конкуренцията няма да може да извади и след 5 години. Кви глупости говориш Крис ? Google каква компания е ? Руска? А Моторола?

  11. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,245
    #9

    Отговор: Над 100 000 човека ще наемат допълнително Foxconn и Pegatron за производството на iPhone 5S / 5C

    Цитат Първоначално публикувано от stenly Виж публикацията
    глупости говориш Крис ? Google каква компания е ? Руска? А Моторола?
    Google каква компания е? От световен мащаб. С постоянни резултати във всяка точка на света. Компания като Кока Кола, Майкрософт.
    Къде намеси ябълките тук...
    А Моторола пък съвсем не знам как да я вкарам в ситуацията.
    i зомбирането просто го няма при споменатите. Виж, сравнимо е със скъпи спортни коли да кажем.

    Какво значи, Самсунг вади 20 модела, Ейпъл 1? Съгласи се... това звучи като много отчаян довод.
    Да,така е. Но какво означава според теб? Че Ейпъл ако вади 20 а не 1 ще продава 20 пъти повече ли?
    Ами да вади, не мисля, че някой ги спира???

  12. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #10

    Отговор: Над 100 000 човека ще наемат допълнително Foxconn и Pegatron за производството на iPhone 5S / 5C

    многото модели демитологизират продукта
    от тази гледна точка маркетингът на ябълките е перфектен

    а те на друго не разчитат... ок, нямам лична "ябълка", но около мен има напоследък доста хора с такива и определено мога да кажа, че изникне ли проблемче (отключване, разблокиране, съживяване), то се решава с 2-3 цифрена сума... нещо напълно неприемливо, когато на другата везна е отключеният и неблокиран андроид...

  13. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #11

    Отговор: Над 100 000 човека ще наемат допълнително Foxconn и Pegatron за производството на iPhone 5S / 5C

    Мобилното подразделение на Motorola е собственост на Google. Последният "хит" на Моторола е един от най оплюваните телефони в момента. И понеже говореше как американците си харесват своите си продукти то ти дадох пример, че това въобще не е така. Предполагам, че и си попрочел за потребителите и удовлетвореноста им от продукти които ползват ...там нещата са много интересни. А колкото до отключеният, неблокиран андроид ... нямам думии. Явно потребителите на андроид са горди с това, че могат да си правят кастъмизация и, че не могат да се отърват от накъсвания и крашове. Нещо което при нахапаните е обратно Но всеки с нуждите си.

  14.  
     
  15. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,245
    #12

    Отговор: Над 100 000 човека ще наемат допълнително Foxconn и Pegatron за производството на iPhone 5S / 5C

    Стенли... Motorola Moto X ще бъде представена официално след два дни. И... в средите на Apple феновете вече се е превърнал в най-оплювания телефон
    Не знам как да коментирам този довод. Не че телефончето ще е нещо извънредно, то и не цели това по много причини. Първо ценови клас, второ, че може би политиката на Гугъл е да не задминават партньорите си и да не пускат "легендарни" модели, а да чакат те да го направят. Факт е, че предполагаемите технически характеристики са такива, че това не е топ телефон за да бъде сравняван с най-добрите Android устройства на пазара. Както и да е, причините не са от значение, важен е факта, че ти, като виден фен на Apple вече си с нагласата, че телефонът е един голям боклук, защото не е ябълка
    А дали фактът, че е Моторола ще помогне за продажбите му в Америка... нека да мине време и ще видим.

  16. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #13

    Отговор: Над 100 000 човека ще наемат допълнително Foxconn и Pegatron за производството на iPhone 5S / 5C

    Не си съвсем прав ... Не съм ревностен фен на Епъл ...ползвам и Windows Phone 7.5 и съм също толкова удовлетворен от работата на WP колкото и от айфона си. От както излезе андроид сигурно съм сменил поне 5-6 (андроидни) флагмана и всеки път съжалявам за грешката си. Отваряш една ОС, даваш възможност за кастъмизация, правиш качването на кракнат софтуер лесно и феновете те боготворят. А, че си играят с личните ни данни само и само за да може търсачката им да ни дава информация спрямо профила ни е още по-добре и никой не му дреме. Те толкова се кефят на това, че чак забравят да се ядосват когато скролирайки в телефонната си книга попаднат на микролагове които могат да убият удоволствието им от високият клас играчка.За честото FC (Force Close) нищо няма да кажа Всичко бих преглътнал ма гугалавинята ...никога


    А ако цената на продуктите на Епъл падне с 30% и се изравни с андроидите. Много от ревностните фенове на андроид ще си променят мнението.
    Този пост е редактиран от stenly; 01-08-13 в 19:28.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Допълнително резе за дограма
    От ops5 във форум Топлоизолация и дограма. Вентилация и обработка на въздуха
    Отговори: 6
    Последно: 14-01-12, 08:46
  2. Допълнително отопление за 55кв.м
    От ssamm22 във форум Климатици Daikin
    Отговори: 11
    Последно: 31-10-10, 23:48
  3. Отговори: 23
    Последно: 02-11-08, 11:14
  4. Какво мислиш за човека
    От Sunny във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 96
    Последно: 01-04-04, 17:05
  5. Допълнително охлаждане!
    От DanDan във форум Овърклок
    Отговори: 2
    Последно: 21-05-01, 16:45

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе