Резултати от 1 до 10 от общо 10

Аиде сега кажете.Защото аз не разбрах.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    133
    #1

    Аиде сега кажете.Защото аз не разбрах.

    Така сутринта мирно и кротко си вклучих PC то естествено се стартира PhotoShop u Image ready.Следва Trillian.И се започва работа.Само едно не пресметнах.Спиране на тока Изненадващо то не че нещо може да те изненада от Енерго Разпределение.Така след 30 минутна мъка.Тока доиде и отново се стартират приложенията в реда си.Само ьок на Trilliana.Aиде викам си Trilliana ми играе номера.Да ама не същото се случи и с Миранда.Добре де нет на корем.Решавам че проблема е във Icq серверите.Да ама не е там защото на Web Base ICQ всичко е наред пуска си ме че ми дажа и да пиша.Ама интересното предстои.Понеже сам оставила да се reconnectva Trilliana.Познаите какво ми се случва.Влиза ми номер които отговаря абсолютно на моя.И че си иска ауторизазия.И какво става аз сама на себе си искам ауторизация.Че си се и addvam.И сега е налице Номер на FaHToMaC add FaHToMac не пробвах само дали мог ада си пиша сама на себе си.и наи ми е интересно дали ще получавам message те



    А сега ми кажете какво мога да направя в случея.Защото моите антилигентни решения се изчерпаха.Каде според вас е грешката??

  2.  
     
  3. Gadget
    Guest
    #2

    Аиде сега кажете.Защото аз не разбрах.

    На трилиана ли ти излиза за ауторизация или? Виж дали този номер, дето отговаря на теб си ти. Може да са те хакнали. Пробвай да си смениш паролата или ако не можеш ICQ да ти я прати на мейла. Иначе си запази контактите от трилиана (ненам къде ги пази, може и на сървъра да са) и го преинсталирай. Много е вероятно ini файла да се е прецакал. Възможни са още положения.... пиши повече

  4. Senior Member Аватара на Profita
    Тук е от
    Jun 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,137
    #3

    Аиде сега кажете.Защото аз не разбрах.

    И аз бих постъпила така - деинстал, след което задължително изтрии остатъците от програмата в C:\Program Files\ICQ (или Trillian). От там нататък инсталация на чисто.

    Препоръчвам ти да побързаш, защото ако Гаджет се окаже прав и са те хакнали, скоро може и паролата ти да променят, тогава ако не си си запазила информацията - загиваш.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    133
    #4

    Аиде сега кажете.Защото аз не разбрах.

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">На трилиана ли ти излиза за ауторизация или? Виж дали този номер, дето отговаря на теб си ти. Може да са те хакнали. Пробвай да си смениш паролата или ако не можеш ICQ да ти я прати на мейла. Иначе си запази контактите от трилиана (ненам къде ги пази, може и на сървъра да са) и го преинсталирай. Много е вероятно ini файла да се е прецакал. Възможни са още положения.... пиши повече



    <div align="right">Originally posted by Gadget - 17/06/2004 : 15:14:10</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">





    Taka точка по точка.

    1.Излезе ми на Web ICQ. И да аз сам пробвах се с message и си го и получих.Така че следващото ти предположение отпада.

    2.Контактите на Trilliana се пазят в един fail Buddyes.xlm

    3.Преисталирах го на чисто дори затрих регистрите на Trilliana.Папки и Мястото кадето пази настроиките си и този фаил.





    Убедиь се че проблема не е във самия Trillian или във ICQ servers.Не е и във моя сервер.Самнява ме че това спиране на тока е бръкнало доста навътре в самия Winboze.И се е огелпило нещо във неговите нстроики.Но си нямам ни наи малка представа каде да барничкам.За първи път ми се случва.

  6. Gadget
    Guest
    #5

    Аиде сега кажете.Защото аз не разбрах.

    Нямам идея... още не мога да си представя къде какво ти изкача и кое не работи. Съжалявам така не мога да помогна... на място, може би... знам, че си далеч, ако там има някой компетентен, ако не ще пратя по Еконт Dockera

  7. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    133
    #6

    Аиде сега кажете.Защото аз не разбрах.

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Нямам идея... още не мога да си представя къде какво ти изкача и кое не работи. Съжалявам така не мога да помогна... на място, може би... знам, че си далеч, ако там има някой компетентен, ако не ще пратя по Еконт Dockera



    <div align="right">Originally posted by Gadget - 17/06/2004 : 15:54:54</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">





    Лошото е че тук аз съм наи компетентната.Говоря от моите познати не за града.То е нормално да не го разбереш.Аз самата не мога да го проумея.Хем го гледам.



    Относно Докера.Задръж си го.Питах и него успокои ме чиляка след 3 седмици ще се оправи от само себе си.Ама аз не искам така.Искам да знам защо се случи.

  8.  
     
  9. Gadget
    Guest
    #7

    Аиде сега кажете.Защото аз не разбрах.

    Е хем три седмици, хем иска да знае, хем да си го задържа... както искаш, аз жива помощ предлагам на място, ти я отхвърляш

  10. Senior Member Аватара на Profita
    Тук е от
    Jun 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,137
    #8

    Аиде сега кажете.Защото аз не разбрах.


  11. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    133
    #9

    Аиде сега кажете.Защото аз не разбрах.

    E ми така е ако трябва всеки път да ме оправя някои друг докаде ще го докарам.

    Сам самичка.



    Така се учиш.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,053
    #10

    Аиде сега кажете.Защото аз не разбрах.

    <font color="blue"><font size="1">/* офф</font id="size1"></font id="blue">

    е леко си противоречиш тогава... [][:D]

    <font color="blue"><font size="1">топик */</font id="size1"></font id="blue">

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 6
    Последно: 01-12-06, 09:22
  2. Отговори: 4
    Последно: 22-01-06, 12:52
  3. Отговори: 0
    Последно: 28-09-05, 19:00
  4. Българинът е песимист, защото е максималист
    От Lupus във форум Коментирай новина
    Отговори: 7
    Последно: 18-12-04, 11:01
  5. Аиде да се видим.
    От DoHKuXoT във форум Linux
    Отговори: 3
    Последно: 12-11-04, 17:20

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе