Резултати от 1 до 12 от общо 12

NERO - verificatoin failed

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    281
    #1

    NERO - verificatoin failed

    Когато си записвам CDta, често нерото ми дава verification failed, обикновено 1, 2 файла в компилацията са различни (diferend). Когато отворя файла всичко изглежда наред (филмите могат да се гледат). Когато сравня файловете "size" им е един и същ, "size on disk" е различен, но това е и при други файлове. Знае ли някой на какво се дължи това?

    Пробвал съм с различни марки дискове, ефекта е същия.

  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #2

    NERO - verificatoin failed

    филмите се гледат, защото разликата от няколко байта се проявява при тях като дефект в картината, който може да е толкова малък, че да не го забележиш, виж, другояче стои въпроса с другите видове файлове ( примерно изпълним .ехе файл ). там самият файл ще откаже да тръгне.

    причината е комбинацията между кофти диск и висока скорост на запис. ако записваш на 48 или 52 и prinko, да речем, въобще не трябва да те учудва появата на грешки (аз не знам prinko изобщо да позволяват толкова високи скорости, но примерно ). слез на 16х и ще видиш, че няма да има повече проблеми.

  4. Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    281
    #3

    NERO - verificatoin failed

    ВИНАГИ записвам на 16х, а напоследък записвам на 8х ! Вече минах на Вербатим [] за 50 стотинки не си струва да се прави въпрос. И с Вербатима е така [8)]

    Дали е възможно да се е зацапала записвачката? (Записвачката е Нек записва на 24х мах)

  5. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #4

    NERO - verificatoin failed

    Това и при мен взе да се случва по едно време с Неро 6. Върнах се към предишната версия 5.5.10.24 и всичко си тръгна нормално. Нещо се бъгва софтуера, едва ли е от записвачката. А между другото имам един pdf файл (една страница с картинка на нея, ~9MB), който винаги дава грешка, независимо от скоростта, записвачката или диска...странна работа (който иска да се пробва ще му го изпратя [])

  6. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,440
    #5

    NERO - verificatoin failed

    Кажи с коя версия на Nero си и каква ти е ОС и имаш ли SP?

  7. Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    281
    #6

    NERO - verificatoin failed

    Nero 6.0.0.0

    WinME



    @laMARTIN Пробвай да го архивираш тоя файл и тогава да го запишеш

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #7

    NERO - verificatoin failed

    Понякога НЕРО-то те предупреждава, ако файлът е надхвърлил 64-символната дължина за "path" под ДОС. Да не би да е това? Пробвай да сложиш тези "проблемни" файлове в главната директория на CD-то и тогава пусни записа.





    <font color="blue">//Добавено:



    Виж да нямаш някой кирилски символ в името на тези файлове...</font id="blue">




  10. Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    281
    #8

    NERO - verificatoin failed

    Не не е това ако надхвърля ограниченията Нерото пита и ги преименува. Доста често са били и в главната директория и са давали въпросния проблем, а от друга страна файл в дадена дир. е "различен", а при повторно записване на друг диск пак в едноименна дир. няма проблеми.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,440
    #9

    NERO - verificatoin failed

    Деинсталирай Nero 6, пусни Nero-Clean Tool, за да се увериш, че всичко е изчистено и както те съветва laMARTIN инсталирай Nero 5.5. Случвало ми се е да дава същата грешка при Nero 6 и Win Me, a на друго PC с Nero 6 и XP да запише проблемния файл без проблем. Мини на предишната версия, която не дава този проблем.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #10

    NERO - verificatoin failed

    /BIG OFF[:D]



    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Деинсталирай Nero 6, пусни Nero-Clean Tool, за да се увериш, че всичко е изчистено и както те съветва laMARTIN инсталирай Nero 5.5. Случвало ми се е да дава същата грешка при Nero 6 и Win Me, a на друго PC с Nero 6 и XP да запише проблемния файл без проблем. Мини на предишната версия, която не дава този проблем.</td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Брех!Похвално![:D]

    Чудесен софтуер модератор,гуру особено във NERO Burning ROM-a[:P][:P][:P]



    П.С Сори,ама не се сдържах таки то видях поста тук[:P]..и нахлуха едни ти спомени...[)][)]...PEACE!погледни го от шеговитата му страна![:I]

  13. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #11

    NERO - verificatoin failed

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Кажи с коя версия на Nero си и каква ти е ОС и имаш ли SP?



    <div align="right">Originally posted by Sunny*-*14/10/2004*:* 15:40:40</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Аз съм с Nero 6.0.0.23 ,OS Win XP ,SP1 /SP2 не съм качвал още/.

    Записвачка Teac W552E взета от Германия и нямам описаните проблеми.

    Пиша филми х 10 , а програми на х8

  14.  
     
  15. Gadget
    Guest
    #12

    NERO - verificatoin failed

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Това и при мен взе да се случва по едно време с Неро 6. Върнах се към предишната версия 5.5.10.24 и всичко си тръгна нормално. Нещо се бъгва софтуера, едва ли е от записвачката. А между другото имам един pdf файл (една страница с картинка на нея, ~9MB), който винаги дава грешка, независимо от скоростта, записвачката или диска...странна работа (който иска да се пробва ще му го изпратя [])



    <div align="right">Originally posted by laMARTIN - 14/10/2004 : 14:33:19</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Прати ми го, тва ми е интересно

    garbis@gbg.bg

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 0
    Последно: 13-08-10, 16:35
  2. Отговори: 3
    Последно: 27-04-07, 16:36
  3. DVD-RW + NERO
    От Tai-Pan във форум Общ - софтуер
    Отговори: 5
    Последно: 08-04-06, 23:31
  4. Delayed Write Failed
    От Araiz във форум Мрежи
    Отговори: 5
    Последно: 13-01-05, 19:00
  5. VIDEO BIOS update failed
    От lightmaster във форум Общ - хардуер
    Отговори: 17
    Последно: 14-07-02, 17:46

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе