Резултати от 1 до 13 от общо 13

Тук може да ме засипете със съвети и препоръки

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    80
    #1

    Тук може да ме засипете със съвети и препоръки

    Първо да кажа Здравейте на всички. Искам да ми помогнте с един много наболял за мен проблем. Купих си фотоапарат Кодак, бях много радостен докато не разбрах че прави клипове MOV формат. И тогава дойдоха проблемите. Инсталирах най-новия пакет кодеци quicktime..., но филмчетата ми насичаха. Сега ги конвертирам в AVI, но промяната е много малка. Всъщност имаше един период, когато вървяха без проблем, но тогава бях инсталирал Klite mega codec pack. Но трябваше да го махна, защото повечето филми не ми вървяха. ГОЛЯМА дилема!!!! Ако някой може да ми помогне ще го споменавам до края на живота ми!!!!

  2.  
     
  3. silverfox
    Guest
    #2

    Тук може да ме засипете със съвети и препоръки


  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    80
    #3

    Тук може да ме засипете със съвети и препоръки

    Мерси за отговора, но това вече сам го инслирал. И все пак клиповете секат. Както казах вече бях инсталирал най-новия Klite Mega Codec Pack и като по чудо всичко трагна гладко и без проблеми, но за сметка на това не можех да гледам филми. Искам да знам дали има някакви кодеци като допалнение на Quick-a?

  5. silverfox
    Guest
    #4

    Тук може да ме засипете със съвети и препоръки

    Ами QuickTime Alternative е от авторите на K-lite codecs pack, та затова ти го постнах. Мислех, че след като ти вървят с k-lite, би трябвало да ти вървят и с QuickTime Alternative. Замислял ли си се скоро за преинсталация на Windows .

  6. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #5

    Тук може да ме засипете със съвети и препоръки

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Искам да знам дали има някакви кодеци като допалнение на Quick-a?



    <div align="right">Originally posted by BIZZART*-*06/02/2005*:* 22:47:53</div id="right"></td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">





    Пробвай с CinePak Codec - търси го в Нет-а, отделен модул е [по-скоро като plug-in] за MOV-файлове.



    Пробвай и с IrfanView - той също има QuickTime plug-in.




  7. Gadget
    Guest
    #6

    Тук може да ме засипете със съвети и препоръки

    Преинсталация е последното, преди да си изхвърли PC-то.

    Значи вземи разкарай K-Lite, ама хубаво забърши всичките му варианти. После си сложи най-новия чист К-lite и след това добави QuickTime Alt. или QuickTime 6.x. Някой друг може да ти препоръча и друг пакет с кодеци

  8.  
     
  9. silverfox
    Guest
    #7

    Тук може да ме засипете със съвети и препоръки

    /off

    ако преинсталацията е последното преди да си изхвърли компа, аз моя трябва да го изхвърлям всеки месец. Добре, че е SuSE-то, та да не си мисля, че имам проблеми с хардуера. [8D]

  10. Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    281
    #8

    Тук може да ме засипете със съвети и препоръки

    Пробвал ли си VLC (VideoLan Client) http://videolan.org? Не се нуждае от никакви кодеци, може и без инстал.Не съм срещал филм да не тръгне на него! One-For-All.

  11. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #9

    Тук може да ме засипете със съвети и препоръки

    я да направим едно уточнение - случайно клипчетата да са на 15 кадъра в секунда?

    в такъв случай просто няма как да не ги виждаш насечени []

  12. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #10

    Тук може да ме засипете със съвети и препоръки

    Пробвай да пуснеш клипчетата с Total Commander и плъгина към него. Със сигурност няма да насичат, въпреки, че това не е елегантно решение. Новата версия с линк я има в новините.

  13. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #11

    Тук може да ме засипете със съвети и препоръки

    вместо да си чешем езиците не е ли най-лесно да качиш някъде едно кратко клипче да видим за какво става въпрос - дали и при нас ще го има проблема или си е само при теб

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    80
    #12

    Тук може да ме засипете със съвети и препоръки

    кажи къде мога да сложа едно клипче???

  16. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    80
    #13

    Тук може да ме засипете със съвети и препоръки

    Bestman VLC ми помогна. Сега всичко върви на 6 Мерси

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 6
    Последно: 30-09-15, 23:44
  2. Отговори: 11
    Последно: 08-11-14, 19:30
  3. Отговори: 17
    Последно: 16-06-11, 15:05
  4. Ползвате ли GPS? Мнения, съвети, препоръки.
    От roumen68 във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 27
    Последно: 31-10-06, 18:24
  5. Отговори: 19
    Последно: 24-01-06, 19:59

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе