Резултати от 1 до 2 от общо 2

Отново "любимата" тема: :Кодеци"

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    80
    #1

    Отново "любимата" тема: :Кодеци"

    Здравейте. От 10 години работя с компютри, но едно нещо не научих както трябва, а то е: кои кодеци да инсталирам за да ми тръгнат всички филми без проблем. Какво ли не опитах: Divx521+ffdshow+xvid+ac3; само ffshow; Storm codec; Klite; XP codec pack; All in 1 и т.н. Компютърът ми е на 400 мегахерца с Нвидиа Джи Форс 440 ММХ. За да няма дубликации изпозлзвам Ънинсталер(макар, че някои файлове остават в Систем32). Моля някои да ми каже най-накрая какво да му туря на тоя компютър за да трагне всичко. А забравих да спомена, че с ВЛС плеъра всичко е ОК, но е много спартански. С БС плеъра звукът и картината се разминават и то доста.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2004
    Мнения
    76
    #2

    Отново "любимата" тема: :Кодеци"

    Актуална версия на ffdshow, ако нещо не тръгне, провери в настройките на филтъра. Не помня от колко време не е имало филм, който да не тръгне по този начин. Единствено изключение са .rm файловете. За разминаването на образа и звука не мога да ти дам идея, тъй като така и не разбрах в момента какво имаш инсталирано.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Коя е любимата ви българска бира ?
    От hristoslav2 във форум Анкети
    Отговори: 158
    Последно: 26-02-18, 15:40
  2. Отговори: 13
    Последно: 11-02-14, 20:26
  3. Коя е любимата ви марка ТВ ?
    От ivanhoe72 във форум Анкети
    Отговори: 6
    Последно: 01-07-12, 14:51
  4. Коя е любимата ви марка уиски?
    От kod във форум Анкети
    Отговори: 24
    Последно: 30-06-12, 23:24
  5. Любимата ви FIFA
    От Prehistorik във форум ИГРИ
    Отговори: 3
    Последно: 06-12-06, 18:16

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе