Резултати от 1 до 5 от общо 5

Наследник на NDD

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    338
    #1

    Наследник на NDD

    В доброто старо време на DOS когато ми се скапеше някоя дискета си пусках добрия стар Norton Disk Doctor. Дискетите май си умряха с това хубаво време, но понякога ми се налага да ги ползвам и съответно понякога те се скапват. Та бъпроса ми е, някой знае ли програмка за Windows, с която да мога да си решавам проблемите с дискетите?

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #2

    Re: Наследник на NDD

    Едно време дискетите ставаха за работа, сега се скапват 5/5.
    Самия windows си има ScanDisk.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #3

    Re: Наследник на NDD

    А NDD си съществува и до днес, само че като част от Norton SystemWorks. Обаче аз лично не съм никак очарован от последните му версии.

    Има сума програмки, както shareware, така и freeware, които се справят повече или по-малко успешно с проблема. Виж например тук:

    http://www.snapfiles.com/freeware/sy...arecovery.html

    Или потърси с

  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #4

    Re: Наследник на NDD

    и до ден днешен ползвам тази програмка ,само че досовския вариант , ndd.exe - както каза с@Slero има го в googel.com

  6. Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    338
    #5

    Re: Наследник на NDD

    И аз когато ми се наложи со ползвам стария досовси вариант, но си рекох че може да има нещо по-ново. А Skan Disk на Windows не върши никаква работа. По-скоро скапва дискетите допълнително.

    Понеже вчера ми се скапа една дискета и ми се наложи да използвам ndd реших да попитам някой не знае ли за нещо новичко.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Честит Втори наследник на нашия уважаем съфорумник FearMe
    От Mr.TECHNO във форум Коментирай новина
    Отговори: 15
    Последно: 26-06-13, 12:36
  2. Zeta OS(наследник на BeOS)
    От xsmind във форум Общ - софтуер
    Отговори: 21
    Последно: 10-02-04, 16:11

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе