Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 35

Препоръчаите ми програма, против spyware/adware

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Pit
    Pit е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Mar 2004
    Мнения
    101
    #16

    Re: Препоръчаите ми програма, против spyware/adware

    Аз съм със Ad-Aware SE Professional и security suite антивирусна ползвам NOD32 и съм много доволен!Много е важно и с какъв браузер си и каде се ровиш по мрежата.Препоръчвам ти Firefox единствената ми забележка към този браузер беше това че ако работиш по-дълго с него или пък случайно оставиш минимизиран прозорец ще забележиш след време че ПЦ'то ти работи по-бавно това е така защото ще ти е глатнало всичката ти памет или почти всичката! Този бъг е оправен вече във 1.5.0.1 @FearMe би ли казал какви са тези дупки в Outlook и как да се защитим евентуално?

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #17

    Re: Препоръчаите ми програма, против spyware/adware

    spyware doctor- няма равна

  4. Member Аватара на diaflin6
    Тук е от
    Apr 2004
    Мнения
    194
    #18

    Re: Препоръчаите ми програма, против spyware/adware

    и аз съм на мнение че само с една програма няма да стане. Аз използвам Ad-Aware SE Professional, Spybot Search & Destroy и Microsoft AntiSpyware, за антивирусна - НОД и брузър Firefox.

    Препоръчаха ми Webroot Window Washer, все още не съм я тествал, но не бих се учудил ако хване нещо, което по-горните три са пропуснали

  5. Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    270
    #19

    Re: Препоръчаите ми програма, против spyware/adware

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe
    не знам дали моя norton е нещо по-различен от вашите, или моя IE е по-различен, но защо с IE+Norton+ZoneAlarm+Adaware до момента не е имало нито един пробив на машината ми? а не е като да не се ровя навсякъде...
    Под "пробив" да разбирам ли, че досега НИТО ВЕДНЪЖ не си имал и 1 adware промъкнал се? Много ми е трудно да го повярвам това. Колкото и да се слагат пачове и защити, IE си е IE. Колкото за Norton, ами имаше един период, когато си търсих нова антивирусна, след като от Norton-a ми писна. Смених немалко антивирусни, докато не пробвах NOD32. От първият път ме закотви. Малко продукти са ме вечатлявали така изведнъж и то така силно. И все пак си е въпрос на вкус.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #20

    Re: Препоръчаите ми програма, против spyware/adware

    Аvast-а* *изтреби гадините дето е Trust -a ги подмина.

    Не хваля програмите .Само правя уточнение.

  7. XaugyTuH
    Guest
    #21

    Re: Препоръчаите ми програма, против spyware/adware

    Цитат Първоначално публикувано от borbo
    Не , не се сештам кажи
    Това означава, че създателите на спай ще опитват да създават гадинки, които не могат да бъдат уловени от тези програми, а не от някои слабо разпространени. Също както е с най-разпространената операционна система и най-разпространения браузър и най-разпространените месинджъри.

    И спрете с тези фанатични подкрепи на използваните от вас програми. Така ги хвалите, сякаш вие сте ги написали. Освен да се пусне един тест на анти-спай програмите, както се прави с антивирусните.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    31
    #22

    Re: Препоръчаите ми програма, против spyware/adware

    А могат ли да работят и трите едновременно , без да си пречат Ad-Aware Professional 6.0.181 , Spybot - Search & Destroy и Kaspersky ? Или трябва да си избера една от двете : Ad-Aware Professional 6.0.181 или Spybot - Search & Destroy ?

  10. XaugyTuH
    Guest
    #23

    Re: Препоръчаите ми програма, против spyware/adware

    Цитат Първоначално публикувано от borbo
    А могат ли да работят и трите едновременно , без да си пречат Ad-Aware Professional 6.0.181 , Spybot - Search & Destroy и Kaspersky ? Или трябва да си избера една от двете : Ad-Aware Professional 6.0.181 или Spybot - Search & Destroy ?
    Безполезни са! Касперския също е излишно тежък - по-добре аваст.

  11. Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    266
    #24

    Re: Препоръчаите ми програма, против spyware/adware

    Цитат Първоначално публикувано от XaugyTuH
    И спрете с тези фанатични подкрепи на използваните от вас програми. Така ги хвалите, сякаш вие сте ги написали. Освен да се пусне един тест на анти-спай програмите, както се прави с антивирусните.
    Направо вече си мисля, че пишеш нещо, колкото да не е без нищо. Вече те попитахме, като толкова критикуваш тези програми ще кажеш ли кои според теб са по-добри или няма такива, но просто трябва нещо да се напише, ей тъй на за спорта.

    @borbo,
    Всичките тези програми, които сме избройли могат да раборят с Касперски, а и не само те. А за Ad-Aware Professional използвай Ad-Aware Professional SE 1.06 версията. А за Касперски дали е тежък или дали е по-добре Аваст, това е за друга тема и до общо мнение никога няма да се достигне. Тъй, че като си ти харесва Касперски си го използвай и не слушай този и онзи в съветите им за друг антивирус.

  12. XaugyTuH
    Guest
    #25

    Re: Препоръчаите ми програма, против spyware/adware

    ато толкова критикуваш тези програми ще кажеш ли кои според теб са по-добри или няма такива,
    1 Ad-aware освен че ми изтриваше кукитата от форумите, друго не правеше;
    2 Спайбот - обяви за спай напълно чиста програма и не намери такава, която съществуваше!;

    единствените, които заслужават внимание са Spyware Doctor и ewido. Повтарям, че няма универсална и най-добра анти-спай програма (както и антивирусна или пък файъруол). Някои пропускат едно, други-друго. И отново повтарям, че спай-а не е опасен и при наличие на сносен файъруол просто няма какво да ни притеснява.


  13. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Живее в
    Варна
    Мнения
    164
    #26

    Re: Препоръчаите ми програма, против spyware/adware


  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    43
    #27

    Re: Препоръчаите ми програма, против spyware/adware

    Привет и от мен...

    Ами аз тази Microsoft AntiSpyware като я изтеглих от сайта им и я пуснах ми каза, че нещо било там, ох, забравих, някаква експирейшън дата 7-ми месец тази година, и не ще да тръгва, но както и да е...

    Та тези другите анти спай програмки отде ги дърпате ?

  16. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    31
    #28

    Re: Препоръчаите ми програма, против spyware/adware

    Мерси на всички но се спрях на Ad-Aware СЕ Personal и Spybot - Search & Destroy !

    Но се получи следният проблем , след като проверих с Ад-Aware компютъра , тя ми показа 109 съмнителни обекта , и след като дадох да ги изтрие , тя започна да трие но спря до средата и до там . Някои има ли идея защо се получава така ?



  17. XaugyTuH
    Guest
    #29

    Re: Препоръчаите ми програма, против spyware/adware

    Цитат Първоначално публикувано от borbo
    Някои има ли идея защо се получава така ?
    Защото е гола вода

    Ако някой го е мързяло да хвърли поглед към линка на астра, го съветвам да го направи:

    http://anti-spyware-review.toptenreviews.com/

    къде са Ad-aware и SpyBot


    този тест може и да е манипулиран, затова няма да е зле и ние да проведем такъв, както направихме с антивирусните преди няколко месеца.




  18. Novice Аватара на ZaioBaio
    Тук е от
    Mar 2004
    Мнения
    6
    #30

    Re: Препоръчаите ми програма, против spyware/adware

    Ако някой намери за добре, може да пробва и тази - Doctor Alex
    http://www.doctor-alex.com/files/SetupDrAlex.exe
    При това е безплатна, ъпдейтва се през интернет....и е доста добра за слаби машини от по на 300 Mhz, на които освен антивирус и "стена" е нежелателно да има още "натоварващ" софтуер.
    Успех на всички.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 5
    Последно: 08-05-13, 01:00
  2. Препоръчаите ми моля ви Wireless Router
    От ferrarif1 във форум Мрежи
    Отговори: 35
    Последно: 14-03-11, 20:44
  3. Препоръчаите ми мп3
    От p3ps1 във форум Mp3 плеъри, слушалки
    Отговори: 19
    Последно: 02-04-07, 12:02
  4. Кажете програма срещу Adware и Spyware гадинките ?
    От shutdawn във форум Общ - софтуер
    Отговори: 41
    Последно: 06-09-05, 19:10
  5. програма против триене
    От asclepii във форум Общ - софтуер
    Отговори: 5
    Последно: 11-07-03, 15:13

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе