Резултати от 1 до 6 от общо 6

как да направя MySQL local server

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    4
    #1

    как да направя MySQL local server

    знам 4е е не6то супер тьпо ама аз не го мога не6то бьркам кажете ми как да направя сьрвьр на компа си

  2.  
     
  3. qni
    qni е офлайн
    Member Аватара на qni
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    337
    #2

    Re: как да направя MySQL local server


  4. Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    338
    #3

    Re: как да направя MySQL local server

    Препоръчвам ти Easy PHP. Адски е лесно и елементарно, а върши страхотна работа. Вкарва ти Apachi, PHP, MySQL. Когато не ти трябва си го изключваш, а когато ти потрябва се пуска с недно щракване на мишката.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,019
    #4

    Re: как да направя MySQL local server

    Като сме почнали с такива предложения: Качи си линукс че освен apache, mysql, php има още 1000 полезни неща.

    Иначе по-сериозно:
    Какво точно не можеш?
    Да си намери инсталация, да го инсталираш, да го конфигурираш, да го ползваш?

  6. Novice
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    4
    #5

    Re: как да направя MySQL local server

    Ami dobre ama kak to4no nekoi da mi obqsni na bg smisul moa da se opravq s ang ama prosto ne mi se zanimava iskam samo da razbera ne6to prosto. kato pusna mysql kak da si pusna local server bez lan poneje jiveq otdale4eno i nqmam net trea li da se pi6e fuf cmd "telnet 127.0.0.1" 6oto az go pi6a ama nemam ping 6to taka

  7. Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    338
    #6

    Re: как да направя MySQL local server

    Брато,
    Аз точно за това ти приказвам. Става дума за Easy PHP. Представлява пакет от Apachi, PHP, MySQL. Инсталира се като стандартна програма за Windows и имаш готов Apachi сървър и MySQL за 5 минути. Аз го използвам в къщи за да си тествам страниците на php и разни работи, които изискват работа с MySQL. Пробвал съм 4-5 други подобни пакета, но с това се работи най-елементарно.
    Например ако искаш да пробваш последната версия на Wordpress преди да си я качиш на сайта, най-добре е първо да го изпробваш на личния си комп преди да го направиш на публичен съврър. Направо няма грешка!!!

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. rc.local help
    От Nasko0o във форум Linux
    Отговори: 8
    Последно: 08-04-06, 07:56
  2. Local Settings
    От BatVez във форум Windows
    Отговори: 6
    Последно: 16-12-04, 20:54
  3. Търся програма за "Local proxy server"
    От g_velev във форум Общ - софтуер
    Отговори: 6
    Последно: 02-09-04, 16:09
  4. /usr/local/.....
    От _NO_NAME_ във форум Linux
    Отговори: 10
    Последно: 30-08-04, 16:40
  5. Как да си направя Dial-up server
    От JM във форум Мрежи
    Отговори: 6
    Последно: 22-06-04, 11:57

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе