Вижте резултатите от анкетата: Кой браузер /browser/ използвате най-често и защо ?

Гласували
96. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Mozilla Firefox 1.5.х

    56 58.33%
  • Opera 8.5 - 9.x beta

    16 16.67%
  • Netscape 8.1

    1 1.04%
  • Avant Browser 10.2

    0 0%
  • Internet Explorer 6.0

    13 13.54%
  • Maxthon 1.5.3

    6 6.25%
  • Mozilla 1.7.x

    3 3.13%
  • Друг

    1 1.04%
Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345
Резултати от 61 до 63 от общо 63

Кой браузер /browser/ използвате най-често и защо ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    947
    #61

    Re: Кой браузер /browser/ използвате най-често и защо ?

    Firefox заради tabbrowser preferences и mouse gestures. Преди използвах Opera но правеше много проблеми с Java-та и затова я оставих. Може да има и други броузъри с такива опции но ме мързи да слагам други и тепърва да ги разучавам

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    322
    #62

    Re: Кой браузер /browser/ използвате най-често и защо ?

    Цитат Първоначално публикувано от obshtinska_mishka
    Firefox заради tabbrowser preferences и mouse gestures. Преди използвах Opera но правеше много проблеми с Java-та и затова я оставих. Може да има и други броузъри с такива опции но ме мързи да слагам други и тепърва да ги разучавам

    @obshtinska_mishka
    Съветвам те да оставиш Tabbrowser preferences и да пробваш Tab Mix Plus.Много по-добър екстенжън е,но трябва да се ползва самостоятелно (т.е. да се деинсталира първият,преди да се инсталира втория).
    Успех!


  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    102
    #63

    Re: Кой браузер /browser/ използвате най-често и защо ?

    Ползвам Опера най-често и рядко Файърфокс. Не ползвам лисицата постоянно заради проблемите с процесорното натоварване. Не ми забавя машината чуствително, а понеже съм с лаптоп кара вентилатора да се върти постоянно докато не затворя браузъра, а шума много ме дразни. Като ползвам Опера вентилатора се включва много рядко. Иначе като интерфейс с малко майсторлък всеки браузър можеш да си го докараш на какъвто вид искаш, тъй че това е безмислено да се коментира. Опера си има доста кусури, но не са достатъчно за да не си заслужава ползването и. Опера е много бърз браузър и създава чуство за светкавично изпълняване на командите, което отсъства при другите браузъри. Като дълбока резерва ползвам и Макстон, тъй като и Опера и Файърфокс имат сериозни проблеми с изпълнението на много джава аплети. Оригиналното IE съм го затрил напълно от харда, като е останало само ядрото му за да може да работи Макстона. Относно защитата не мисля, че е сериозно да се разчита на вградените в браузърите защити. От години ползвам AdMuncher и просто не мога да си представя какво мъчение би било браузването в Интернет без него. Разбира се имам и Zone Alarm Security Suite за шпиони, вируси и всичко останало, което съществува. Досега не съм имал пробив в сигурността с изключение на един случай отпреди 6 години когато хванах CIH като си копирах Quake 2 но моя компютър от една компютърна зала .

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345

Подобни теми

  1. Отговори: 5
    Последно: 29-11-11, 10:39
  2. Има ли плеър с вграден браузер?
    От ranis5 във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 4
    Последно: 01-06-10, 19:02
  3. Отговори: 0
    Последно: 06-09-07, 22:14
  4. Torpark - браузер криещ IP-то на базата на Mozilla
    От ru-boy във форум Общ - софтуер
    Отговори: 17
    Последно: 15-02-07, 13:15
  5. Браузер по подразбиране.
    От Lupus във форум Windows
    Отговори: 10
    Последно: 23-04-04, 11:54

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе