Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 47

ICQ - поредният парадокс

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    162
    #31

    Re: ICQ - поредният парадокс

    Като миролюбив представител на зодия "Везни" наблюдаващ разни сцени по Spice TV в момента си мисля, че един мъж и една жена могат да направят много други приятни неща, но може би в горните "диалози от Платон" има романтика

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #32

    Re: ICQ - поредният парадокс

    Цитат Първоначално публикувано от Malone
    Бих приел да ми се обиди Ivo, но защо ли пък той не го прави?
    Вероятно имаме форумни отношения от доста време и сме попрескочили малко детинщините.
    Абе чудех се аз откъде да те започна, още повече че ме няма и в списъка с бирите, дори и в последствие...

    Цитат Първоначално публикувано от Malone
    ...Сега ... ако той ми го е изпросил от superfly, дължа бири и на него. Това хич не ме плаши, особено пък, ако пие толкова, колкото Румен. А Румен имам и за други лични неща да го черпя.
    Плевен не ми е далече, а съм и половин плевенчанин, д'ге, и при следващия и наближаващ сбор, ако успея да стигна до там, двамата + компания ще пият каквото искат "на корем" в Коиловци. Ти също, дай боже да не съм на работа по това време...
    ...което ме навежда на едни черни мисли относно бъдещото ти физическо състояние...

    Цитат Първоначално публикувано от Malone
    Поздрави Иво ... пак те намесих в батаците.
    Бира ми дай, батаци имам!

    Иначе вторият вариант е да чакам дъщеря ти да порасне...


    Айде стига сте се чепкали - и двамата сте достатъчно интелигентни - явно е станало недоразумение, а и вижте какъв прекрасен ден е навън... комшийките пак са забравили щорите вдигнати...


  4. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #33

    Re: ICQ - поредният парадокс

    @MrMyr
    .:: No comment ::.
    Ще оставя нещата така, дано това, че последните думи са твои те удовлетворява.
    Боже какво кълбо от емоции, чак е плашещо.

    @superfly
    Стига бе човек, виждаш каква буря от емоции от страна на девойката предизвиква една обикновена шега, а ти употребяваш мръсни думи, като "сцени", "Spice TV", "един мъж и една жена", "много други приятни неща".
    Че даже и "романтика" ...


    @IvO™
    Кога си ме видял да се чепкам с някого?!
    Виждаш, че мнението ми засягаше единствено теб и оплюването ти на нещо, с което аз и още доста хора не сме срещали никакви трудности. Съвсем позитивно разбира се, не се случва за първи път, няма и да е за последен да те"ям" на някоя тема.
    Участничката обаче си внуши, че със шегата си аз регистрирам огромния си интерес лично към нея, към личния и живот и агресивно навлизам в личното и пространство. Има точна дума за това състояние, но в интерес на добрия тон [въпреки, че ме определи, като простак] няма да я използвам.
    И даже съм се осмелил да разгледам снимките, които е link-нала в профила си. Причината е ултра тривиална, просто исках да видя на колко години е участничката и дали въобще трябва да отговарям. Видях, сметнах, че ще ме разбере, но сбърках. Съжалявам, че въобще взех отношение по въпросните експликации.

    Ще чакаш ти дъщеря ми ...
    Аз ей сега ще пратя ЛС с линк на девойката, която те обичаше и първа те поздрави на рождения ден. Всичко съм запазил, screenshot и т.н. няма измъкване.


    А иначе поздрави на всички!

  5. Member
    Тук е от
    Jun 2005
    Мнения
    331
    #34

    Re: ICQ - поредният парадокс

    Цитат Първоначално публикувано от Malone
    Участничката обаче си внуши, че със шегата си аз регистрирам огромния си интерес лично към нея, към личния и живот и агресивно навлизам в личното и пространство. Има точна дума за това състояние, но в интерес на добрия тон [въпреки, че ме определи, като простак] няма да я използвам.
    Malone,ти явно си достатъчно ТЪП, за да не разбираш НИТО ЕДНА ДУМА казана в ПРАВ ТЕКСТ! Точно съм те определила, за съжаление. Сега вече разбра ли ме ПРАВИЛНО ?!


    ПП: Айде сега ме свалете на 0 тъй като открай време рейтингът е показател не за качеството на мненията, а зависи от междуличностните отношения във форума. Затова нека се знае, че конкретно с този съфорумец имам точно 0 броя допирни точки.


  6. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #35

    Re: ICQ - поредният парадокс

    mod.edit FearMe

    най-любезно моля за придържане към темата и успокояване на страстите, иначе ще бъда принуден да взема мерки за връщане на темата в рамките добрия тон по начин, който никога не съм прилагал с удоволствие

    благодаря за разбирането

  7. Novice
    Тук е от
    Jul 2006
    Мнения
    3
    #36

    Re: ICQ - поредният парадокс

    Цитат Първоначално публикувано от superfly
    А относно изтритите 4 броя контакти споделям предположението, че някой е ползвал "Remove me from other ppl's list", която съществува на този свят от онзи потаен software наречен AOL's TestBuddy до QIP в наши дни (чийто автор е един от най-големите специалисти по OSCAR).
    A не е ли доста малко вероятно за няколко часа изведнъж 4-ма души да решат да се самоизтрият от листа на г-цата/г-жата?

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #37

    Re: ICQ - поредният парадокс

    Цитат Първоначално публикувано от MrMyr
    Malone,ти явно си достатъчно ТЪП, за да не разбираш НИТО ЕДНА ДУМА казана в ПРАВ ТЕКСТ! Точно съм те определила, за съжаление. Сега вече разбра ли ме ПРАВИЛНО ?!


    ПП: Айде сега ме свалете на 0 тъй като открай време рейтингът е показател не за качеството на мненията, а зависи от междуличностните отношения във форума. Затова нека се знае, че конкретно с този съфорумец имам точно 0 броя допирни точки.

    MrMyr не се нервирай напразно. Има и РМ в случай, че много си допадате. Мога да споделя, че Malone е много приятен човек с чувство за хумор. Бъркаш в преценката си. Също така е видно, че си интелигентна млада дама, истинска лъвица. Като се опознаете с Malone на някоя сбирка на форума съм сигурен, че ще се харесате. Ще ти напомпам рейтинга щом това ти харесва, ще помоля и някой от колегите да го направят. Айде да успокоим нещата и да се концентрираме върху полезната информация във форума.

  10. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #38

    Re: ICQ - поредният парадокс

    @MrMyr
    Абсолютно правилно те разбрах MrMyr. Loud'n clear
    Ако не е написано в прав текст малко трудно "вдявам", но сега вече всичко ми се проясни.


    BTW, помпя и аз рейтинга. Pump, pump, pump ...
    Ах този рейтинг ...


    --- on topic ---
    Сега ще сложа на другата машина версия 5.1 и ще се опитам да предизвикам някакво недоразумение с contact list. Ще експортирам, ще импортирам, ще трия, възстановявам, ще видим какви са възможностите.
    Най интересното е, че не можах да намеря коментари на подобен "bug" event по чуждите форуми.
    Нямам представа какви са "изчезващите" хора. Имам предвид, никове на кирилица, специални символи, ASCII символи, възможно и да е нещо такова, сървъра да не хареса нещо в ника или инфото, знам ли?

  11. Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    162
    #39

    Re: ICQ - поредният парадокс

    Цитат Първоначално публикувано от dEni
    A не е ли доста малко вероятно за няколко часа изведнъж 4-ма души да решат да се самоизтрият от листа на г-цата/г-жата?
    Зависи как се е държала с тях госпожицата през няколкото часа.
    Аз лично много харесвам тази опция, а и явно служителите на ICQ я харесват, тъй като не я премахнаха след като ги светнах за нея през 2004-та (все пак тя е замислена за AIM, а не за ICQ)

  12. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #40

    Re: ICQ - поредният парадокс

    Интересно superfly, ако това е опция на AIM, защо не намерих такава в GAIM?
    Ще ми бъде много полезна мисля. Общо взето GAIM е доста беден, откъм privacy възможности. Не знам при AIM как е.

  13. Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    162
    #41

    Re: ICQ - поредният парадокс

    Ако трябва да бъда по-прецизен, това е опция на тестов AIM клиент на AOL наречен TestBuddy, който не е особено известен (потърси в google повече за TestBuddy). В обикновените AIM клиенти на AOL, а още по-малко в алтернативните клиенти тази опция липсва.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    256
    #42

    Re: ICQ - поредният парадокс

    QIP също има тази функция, ако реша мога сам да се изтрия от контакт листата на някой.
    А за разлика от TestBuddy, QIP-то вече има доста привърженици
    Но наистина е доста съмнително в един и същ момент 4 човека да решат да използват Remove Myself From User's Contact List.

  16. Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    796
    #43

    Re: ICQ - поредният парадокс

    Цитат Първоначално публикувано от Lyolyo
    QIP също има тази функция, ако реша мога сам да се изтрия от контакт листата на някой.
    2 Lyolyo Благодаря за любезното съдействие в теста

    Значи според мен тази опция действа само ако потребителя когото искате да изтриете е в базите на сървърите на AOL/ICQ. Понеже в моя случай не е така от моя User List няма изтриване

  17. Novice
    Тук е от
    Jul 2006
    Мнения
    3
    #44

    Re: ICQ - поредният парадокс

    Цитат Първоначално публикувано от superfly
    Зависи как се е държала с тях госпожицата през няколкото часа.
    Аз лично много харесвам тази опция, а и явно служителите на ICQ я харесват, тъй като не я премахнаха след като ги светнах за нея през 2004-та (все пак тя е замислена за AIM, а не за ICQ)
    Това вече само тя може да каже

  18. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    131
    #45

    Re: ICQ - поредният парадокс

    Шо не оставите момичето на спокойствие.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Dolby Cinema - поредният нов стандарт
    От hristoslav2 във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 2
    Последно: 08-09-16, 22:05
  2. Отговори: 2
    Последно: 18-03-09, 13:12
  3. Поредният спам от поредното хюмненце
    От NO CARRIER във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 1
    Последно: 21-01-07, 20:18
  4. Форумен парадокс :)
    От roumen68 във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 0
    Последно: 12-10-06, 11:16
  5. Поредният приблем сус IE
    От abakadaba във форум Windows
    Отговори: 5
    Последно: 05-10-04, 22:22

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе