Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 19 от общо 19

С какво се отварят *.CAD файлове?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. ViK
    ViK е офлайн
    Member Аватара на ViK
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    222
    #16

    Re: С какво се отварят *.CAD файлове?

    Цитат Първоначално публикувано от homeoflove
    Фаила трябва да се отвори и от Аутокад, не само от МКАД. Според мене проблема е, че фаила които са дали е писан на по висока версия от тази с която се опитваш да го отвориш....мое мнение
    Този файл не се отваря с Autocad, както писа Black Adder, този тип файлове са наш български формат и се отваря пак с наши си български програми, с които работят геодезистите.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #17

    Re: С какво се отварят *.CAD файлове?


    Цитат Първоначално публикувано от homeoflove
    Фаила трябва да се отвори и от Аутокад, не само от МКАД. Според мене проблема е, че фаила които са дали е писан на по висока версия от тази с която се опитваш да го отвориш....мое мнение
    Ако обичаш, спри да ръсиш мозък за неща от които милиграм не разбираш. Задаваш въпроси от елементарно естество, но чудно защо се обаждаш по теми от преди месец, че на всичкото отгоре и крайно некомпетентно.
    Един път те питах - брой постинги ли гониш или що?

    Little_Alien, не съм много вещ в тази програма, но мисля че има кой да помоля да презапише файла, ако искаш пиши ми на PM да ти дам е-маил където да ми пратиш файла.

  4. Novice
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    1
    #18

    Re: С какво се отварят *.CAD файлове?

    Ако искаш мога да ти ги конвертирам - изпрати ми ЛС.

  5. Novice
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    1
    #19

    Re: С какво се отварят *.CAD файлове?



    Уважаеми колеги, форматите CAD(1..4) са наистина български и са съставени от български програмисти преди 15 години с цел да се установят правила на обмен на данни между самите геодезическите фирми и държавата. Същественото в тези формати е, че в тях се съдържат както графични, така и семантични данни (собственост, собственици, права, сервитути и др.). Специално за системата АКСТЪР мога да Ви уверя, че всеки може да получи за един месец пълен, но срочен ( пробен) лиценз с цел "да не купува котка в чувал" и ако му хареса софтуера - да го купи. По този начин може да се реши и проблема на "дядото от Димитровград макар и за месец.
    office@acstre.com

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Как се отварят "IBK" файлове?
    От TORO във форум Windows
    Отговори: 6
    Последно: 13-03-08, 16:48
  2. как се отварят файлове с разширение wmv
    От presents във форум Общ - софтуер
    Отговори: 10
    Последно: 04-05-06, 11:40
  3. Как се отварят...
    От Vankata12 във форум Windows
    Отговори: 6
    Последно: 01-05-04, 14:16
  4. Какво правим с файлове .bin и .cue?
    От christalgeorg във форум Общ - софтуер
    Отговори: 5
    Последно: 29-10-03, 21:10
  5. Отговори: 11
    Последно: 08-09-03, 13:19

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе