Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 21 от общо 21

NOD 32 spyware

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    856
    #16

    Re: NOD 32 spyware

    /offtopic
    Мисля че мнението ти е некомпетентно, или поне изглежда такова. Май трябва да поработиш малко над себе си за да те виждат и останалите такъв пич, за какъвто се мислиш.

    А относно NOD32, мисля че е най-доброто в момента, поне за мен. Нищо че съм го спрял напоследък, просто нямам нужда от антвирусен софтуер, да ми товари системата излишно. С вирусите проблема е като с мечките в гората, който ги търси - намира, като знаеш как да се пазиш, къде да не ровиш и как да се чистиш - страшно няма...

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    538
    #17

    Re: NOD 32 spyware

    по принцип ако човек посещава само доверени сайтове не му е и необходима каквато и да е антивирусна програма

    все пак това зависи от задклавиатурното устройство

    а относно нод 32 - аз го ползвам и съм доволен, не е тежък, ъпдейства се ежедневно и като превантивна мярка ми вържи чудесна работа

    но не твърдя че е най-добрата

  4. Member
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    247
    #18

    Re: NOD 32 spyware

    Не че защитавам някой но съм виждал доста Пц та бъкани с вируси с Нода при това и общински.
    Тествал съм я и за мене първото мнение на moroya е най точно

    "Остави че не засича Spyware ами не засича и нищо друго !!!!
    Много тъпа и прехвалена програма която има много пропуски,
    освен че е лека и бърза но за сметка на качеството !!!!!
    Благодаря за вниманието. "

    Да не забравяме че все пак че това е единствената антивирусна на която се прави и реклама по национална ТВ.

  5. Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    372
    #19

    Re: NOD 32 spyware

    Сякаш много се разпалихме.
    Ползвам NOD32 от 3-4 години. Както писах в друго мнение, не разчитам на него за борба със spyware-а.
    Това е антивирусна, а не антиспай програма. Все пак има известно разграничение между двете неща. NOD32 не е комплексно решение. Такова е един друг продукт на същата компания, който не съм тествал.

    В този ред на мисли целият спор се превърна в Оff-Topic по оплюване на съответната програма.

  6. Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    898
    #20

    Re: NOD 32 spyware

    Цитат Първоначално публикувано от artos
    Не че защитавам някой но съм виждал доста Пц та бъкани с вируси с Нода при това и общински.
    Тествал съм я и за мене първото мнение на moroya е най точно

    "Остави че не засича Spyware ами не засича и нищо друго !!!!
    Много тъпа и прехвалена програма която има много пропуски,
    освен че е лека и бърза но за сметка на качеството !!!!!
    Благодаря за вниманието. "

    Да не забравяме че все пак че това е единствената антивирусна на която се прави и реклама по национална ТВ.
    // извън темата
    Правотата за каквото и да било не оправдава просташко държане.

    Цитат Първоначално публикувано от artos

    Да не забравяме че все пак че това е единствената антивирусна на която се прави и реклама по национална ТВ.
    Е, и ?

    // като да е по темата:
    Ползвам NOD32 и нямам проблеми, с лаптопа съм постоянно в нета и вече втора година не съм преинсталирал, бачка си всичко перфектно.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2004
    Мнения
    66
    #21

    Re: NOD 32 spyware

    Цитат Първоначално публикувано от artos
    Не че защитавам някой но съм виждал доста Пц та бъкани с вируси с Нода при това и общински.
    Тествал съм я и за мене първото мнение на moroya е най точно
    @artos: На мен ми се е случвало абсолютно същото - доста PC-та бъкани с вируси с тази разлика, че бяха с KAV..нищо лично към теб или поста ти...просто споделям мнението на Mr. Techno, че няма най-добра, универслана, перфектна и т.н. AVP

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Проблем със spyware
    От lz2ksl във форум Общ - софтуер
    Отговори: 6
    Последно: 25-01-08, 10:01
  2. Spyware Terminator
    От kasis във форум Общ - софтуер
    Отговори: 6
    Последно: 15-07-06, 10:05
  3. Spyware problem
    От Ouin във форум Windows
    Отговори: 8
    Последно: 03-06-05, 13:52
  4. anty spyware
    От eysan във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 19-04-05, 13:14

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе