Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 23 от общо 23

Търся програма за компресиране на данни.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    538
    #16

    Re: Търся програма за компресиране на данни.

    няма да излезе нищо с мултимедийни файлове

  2.  
     
  3. Member Аватара на panevdd
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    753
    #17

    Re: Търся програма за компресиране на данни.

    Можеш да опиташ с KGB Archiver; все пак не очаквай чудеса - коефициента на компресия (сгъстяване) силно зависи от вида на данните.

  4. Senior Member Аватара на Bibi
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    2,757
    #18

    Re: Търся програма за компресиране на данни.

    И не ги слагай в общ архив. Или компресирай файл по файл, или поне само еднотипните слагай заедно. С който и архиватор да работиш, това ще вдигне процента на компресията и ще ти позволи да прекъсваш процеса...
    Може да пробваш с 2-3 различни програми и настройки и сам ще видиш кои файлови формати са вече компресирани и почти не се поддават на още мачкане.

  5. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    637
    #19

    Re: Търся програма за компресиране на данни.

    Цитат Първоначално публикувано от Black Adder

    За пореден път твърдя, че Compare е подставено лице, имащо за цел да се подиграва с форума.
    Обърнете внимание на темите му. Всички са така объркано-заплетено-провокативни, че повече няма на къде.
    Аз поне до сега негово питане дори след 10-то четене и 20 уточняващи въпроса не съм успял да схвана.
    Същевременно умело провокира с груби забележки тези, които въпреки всичко се опитват да му помагат.
    Аз пък твърдя че от самото начало не съм ти от наи симпатичните не е нужно да го казваш и показваш на всяка нова написана тема от мен !!
    От кога се опитваш да ме провокираш с това трябва да започнеш!
    Ако съм се изразил ГРУБО. ИЗВИНЯВАМ СЕ не е било умишлено просто няма да отговарям на въпроси като тоя !
    Виж какво си направил за форума освен да се държиш екстриим зверски арогантен даже ще добавя ами ти лично никога не си бил полезен поне на мен все някви неадекватни позиции вземаш !

    Ти къде държиш 2тера баита ?BlackAder
    Аз не знам как може да се отговори на такъв въпрос .
    Даже ми е любопитно !
    Иска ми се да отворя нова тема с даденият въпрос ,да видим отговорите на потребителите .


    panevdd

    Можеш да опиташ с KGB Archiver; все пак не очаквай чудеса - коефициента на компресия (сгъстяване) силно зависи от вида на данните.

    Програмката е супер.Само има някои важни изключения много е бавна по бавна е от Win Rara

    Тоест на практика няма или поне до момента програма която да може да компресира данни от вида Xvid DivX Jpeg Avi...., с някакви положителни резултати както и една добра скорост при компресирането на данните .

  6. Member Аватара на myrshavija
    Тук е от
    Nov 2004
    Живее в
    София, Дружба 2
    Мнения
    382
    #20

    Re: Търся програма за компресиране на данни.

    Не съм съгласен с Black Adder за агента Compare, но определено мисля, че не е нужно всички така дружно и любезно да се втурват да му помагат, при наличието на
    ОТКРОВЕНО НАГЛО ДЪРЖАНИЕ
    както и на желанието да се компресира вече комресирана информация, че и да става по-бързо, че не му се чакало на детето,а когато му се задават някакви въпроси с цел да се изясни проблема...
    бе що се ядосвам на смотаняци ... аз съм глупакът в случая

  7. Member Аватара на panevdd
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    753
    #21

    Re: Търся програма за компресиране на данни.

    Тоест на практика няма или поне до момента програма която да може да компресира данни от вида Xvid DivX Jpeg Avi...., с някакви положителни резултати както и една добра скорост при компресирането на данните .
    Това трябваше да го кажеш в началото на темата; най-малкото, когато Slero попита какъв вид са данните. Такива данни е почти безсмислено ад се опитваш да компресираш с "универсален" архиватор; ако искаш да намалиш размера, по-ефективно е да се използва програма за конвертиране на съответните файлове. Казваш, че става дума за вече компресиран видео материал; можеш да използваш накой кодек за да го преконвертираш - на практика можеш така да го "сгъстиш", че да се събере и на дискета... Дай по-подробна информация за файловете, за да получиш и по-конкретна информация.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #22

    Re: Търся програма за компресиране на данни.

    Тук май се изписаха две кофи мастило да се накара питащия да формулира смислен и конкретен въпрос. Ами няма как да стане, ако той самия не знае какво иска да направи.

  10. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #23

    Re: Търся програма за компресиране на данни.

    този вид файлове не подлежат на допълнителна компресия, ерго - желанието на compare e неосъществимо. въпросът е зададен и получи правилен отговор

    точка

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Отговори: 10
    Последно: 01-12-09, 19:17
  2. Отговори: 2
    Последно: 26-05-07, 11:09
  3. Компресиране на DVD в AVI
    От Cko във форум Общ - софтуер
    Отговори: 11
    Последно: 23-01-05, 16:02
  4. Компресиране на МР3 под XP
    От Cko във форум Windows
    Отговори: 26
    Последно: 26-08-02, 22:28

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе