Страница 4 от 5 ПърваПърва ... 2345 ПоследноПоследно
Резултати от 46 до 60 от общо 66
Like Tree2Одобрявам

програма за разбиване на пароли

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #46

    Отговор: програма за разбиване на пароли

    Цитат Първоначално публикувано от glowndark Виж публикацията
    Ако паролите са сменяха, така все едно си сменяш паролата на пощата, за какво са сложени според теб. Просто за да има нещо ли?
    Мога да се съглася, ако говориш за RAR архив от зората на RARLabs. Тогава имаше някакви бъгче, чрез което се заобикаляше паролата. Но все пак темата е от 2013 а на от 199...

    П.С. Паролата може да бъде разбита от подходящия човек, с подходящия хардуер, срещу подходящото заплащане. Относно времето зависи основно от дължината на паролата...
    Сега хайде се върни от началото на темата и хубаво, ама хубаво прочети и внимателно за какво говоря аз .
    Няма програма която да смени паролата без да я имаш предварителни или да я "хакнеш". или както е написала teri.
    Понякога колега четеш през ред.

    преди година и аз мислех наивно като теб - и хардуер имах и всичко , но @Pat ми прати едно файлче с парола от 5 символа и не можах да я разбия.
    Този пост е редактиран от Mr.TECHNO; 24-07-13 в 22:14.

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    2
    #47

    Отговор: програма за разбиване на пароли

    Привет на всички. Има ли начин да се разбере паролата на pae. архив при положение че е 16символа. По принцип я знам паролата но нещо бъркам сигурно пауза или главна буква.

  4. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #48

    Отговор: програма за разбиване на пароли

    Няма - продължавай да опитваш докато я нацелиш.

  5. Novice
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    2
    #49

    Отговор: програма за разбиване на пароли

    Цитат Първоначално публикувано от Pat Виж публикацията
    Няма - продължавай да опитваш докато я нацелиш.
    Благодаря ама нещо не успявам, този архив съм го правил преди 6год. на ХП. а сега съм със 7мица и нова версия на архиватора да не би от това да се бъгва нещо.

  6. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #50

    Отговор: програма за разбиване на пароли

    Не, просто си забравил паролата ... както Pat е писал, продължавай с опитите да си я спомниш.

  7. Senior Member Аватара на Jack Krauser
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    5,735
    #51

    Отговор: програма за разбиване на пароли

    В абв имам поща спамосъбирачка. От известно време е обект на масирани хакерски атаки и изглежда така:

    Паролата ми е лесна и къса дума, и не е променяна от години, обаче тъпите хакерчета, въпреки напъните, нещо не могат да я отгатнат.
    Дали ще се окаже, че колкото е по-лесна една парола, толкото е по-трудна за разбиване?
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  8.  
     
  9. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #52

    Отговор: програма за разбиване на пароли

    на мен лятото ми изтрещяха спамосъбирачката, но я бях сложил и като контакт за няколко профила, та рекох да се опитам да си я върна по каналния ред

    ако някой е успял да се свърже с нетинфо, то това е човек с късмета на трикратен последователен печеливш от 6*49
    аз не съм

  10. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #53

    Отговор: програма за разбиване на пароли

    Сега погледнах историята на моята поща..и открих опити за хакване от 21,01 чрез POP3 от Сърбия, Нидерландия, САЩ, Германия, България

  11. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #54

    Отговор: програма за разбиване на пароли

    Същата работа. Има ли начин да се архивира (изтегли) цялата кореспонденция от @abv.bg, че мейл по меил малко тегаво.

  12. Senior Member Аватара на Jack Krauser
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    5,735
    #55

    Отговор: програма за разбиване на пароли

    Б@си тъпите хакерчета. Не могат да отгатнат една дума. Интересно ми е колко десетки години ще им отнеме докато налучкат и влязат в пощата... ако въобще успеят някога. Защото от години ми стои тази поща и няма хакване...

    Миланов, ти сериозно ли си водиш кореспонденцията през абв бг?!

  13. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #56

    Отговор: програма за разбиване на пароли

    Кореспонденция силно казано, но чат пат се налага да се прати някое мейлче.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    1,601
    #57

    Отговор: програма за разбиване на пароли

    Цитат Първоначално публикувано от Jack Krauser Виж публикацията
    Б@си тъпите хакерчета. Не могат да отгатнат една дума. Интересно ми е колко десетки години ще им отнеме докато налучкат и влязат в пощата... ако въобще успеят някога. Защото от години ми стои тази поща и няма хакване...
    Подозирам защо май, поне така си мисля!
    В момента ако правиш регистрация в abv, иска парола минимум 8 символа. Да съдържа поне 2 от тези: малка лат. буква, главна лат. буква, число, символ.
    При това положение е възможно изобщо да не пробват с под 8 символа - за кво да си губят времето и с тях?
    Проблема е, че старите имейли позволяваха по-къса и без толкова изисквания парола.
    При положение, че не е променяна май ще се окаже че пощата ти е по-добре защитена!
    Jack Krauser одобрява това.

  16. Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    309
    #58

    Отговор: програма за разбиване на пароли

    имам два имейла в абв, които ползвам основно за регистрации по форуми. след като прочетох темата, открих, че и в двата адреса е влизано системно от щатски сървъри. смених паролите и започнаха съобщения с опити за вход с погрешна парола.

  17. Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    527
    #59

    Отговор: програма за разбиване на пароли

    И аз имам една спамосъбирачка в абв. Оказва се обаче, че в нея има по-малко спам отколкото в нормалната ми поща. Иначе за тази година само 1 път се е пробвал някой от Бразилия

  18. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    1,601
    #60

    Отговор: програма за разбиване на пароли

    И аз прегледах 3-те си пощи в абв.
    Само в едната имам опити за влизане.
    Нарочно сбърках паролата 4 пъти, всичките се отразиха там.
    Не знам как с един опит ще познаеш парола. Всички IP са различни и са пробвали по веднъж. Нещо странно ми се види.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 5 ПърваПърва ... 2345 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 21
    Последно: 14-01-12, 23:01
  2. ПРЕМЕСТЕНО: програма за разбиване на пароли
    От Lupus във форум Общ - софтуер
    Отговори: 0
    Последно: 15-12-09, 09:29
  3. Програма за разбиване на парола в Word
    От getlow във форум Общ - софтуер
    Отговори: 20
    Последно: 14-06-08, 19:44

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе