Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345
Резултати от 61 до 66 от общо 66
Like Tree2Одобрявам

програма за разбиване на пароли

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member Аватара на InstantFreeman
    Тук е от
    Jan 2018
    Мнения
    12
    #61

    Re: програма за разбиване на пароли

    Тия в нетинфо не са ли чували за 2FA ... А защо ли в GMail няма спам, чудно...

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    527
    #62

    Отговор: Re: програма за разбиване на пароли

    Цитат Първоначално публикувано от InstantFreeman Виж публикацията
    Тия в нетинфо не са ли чували за 2FA ... А защо ли в GMail няма спам, чудно...
    Аре бе, няма
    А иначе, къде сме ние, къде сте вие

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,702
    #63

    Отговор: програма за разбиване на пароли

    Цитат Първоначално публикувано от zxc0 Виж публикацията
    И аз прегледах 3-те си пощи в абв.
    Само в едната имам опити за влизане.
    Нарочно сбърках паролата 4 пъти, всичките се отразиха там.
    Не знам как с един опит ще познаеш парола. Всички IP са различни и са пробвали по веднъж. Нещо странно ми се види.
    Сканиращото устрийство е едно, но ползва различни изходни точки с по 1 опит на точка. Съвременните сървъри блокират IP адреса при зададен брой неуспешни опити и отсрещната страна използва мрежа от адреси.
    Jack Krauser одобрява това.

  5. Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    309
    #64

    Отговор: програма за разбиване на пароли

    Цитат Първоначално публикувано от joro_kem Виж публикацията
    имам два имейла в абв, които ползвам основно за регистрации по форуми. след като прочетох темата, открих, че и в двата адреса е влизано системно от щатски сървъри. смених паролите и започнаха съобщения с опити за вход с погрешна парола.

    оказа се, че проблемът е в моя "телевизор' импортирал съм и двете си абв пощи към gmail, оттам и системните влизания в имейлите от щатски сървъри през РОР 3.

  6. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #65

    Отговор: програма за разбиване на пароли

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe Виж публикацията
    на мен лятото ми изтрещяха спамосъбирачката, но я бях сложил и като контакт за няколко профила, та рекох да се опитам да си я върна по каналния ред

    ако някой е успял да се свърже с нетинфо, то това е човек с късмета на трикратен последователен печеливш от 6*49
    аз не съм
    Миналото лято ми бяха хакнали едната поща в абв, която ползвах само за регистрации и разни поръчки. Пуснах тикет до Нетинфо, но цялата кореспондеция течеше със скоростта на спринтиращ охлюв. Изпратих им близо 10 мейла, но и така не го възстановиха. След това търсих, рових и накрая успях да намеря един телефонен номер за връзка даже се свързах и разговаряхме повече от 30 мин. Лошото за мен беше, че тази поща е създадена преди повече от 15 години ако не и 20 и не помня с точност, какви са ми били данните, с които мога да я възстановя в последствие.
    Та, след крайния резултат повече бих искал да съм спечелил 3 пъти поред джакпота в 6/49, отколкото това, че се свързах с Нетинфо

  7. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #66

    Отговор: програма за разбиване на пароли

    я прати номера на лични, ако го пазиш...

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345

Подобни теми

  1. Отговори: 21
    Последно: 14-01-12, 23:01
  2. ПРЕМЕСТЕНО: програма за разбиване на пароли
    От Lupus във форум Общ - софтуер
    Отговори: 0
    Последно: 15-12-09, 09:29
  3. Програма за разбиване на парола в Word
    От getlow във форум Общ - софтуер
    Отговори: 20
    Последно: 14-06-08, 19:44

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе