Резултати от 1 до 8 от общо 8

Проблем със стартирането на MS Outlook 2003-оправен!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    101
    #1

    Проблем със стартирането на MS Outlook 2003-оправен!

    Моля някой, който знае как да се оправи следния проблем да помага със съвет. А проблема ми е следния:При стартиране на Оутлъка ми се отваря началната му страница, както съм я задал за календар например но след 5 сек. изчезва и на екрана излиза следното:
    Деинсталирах целия офис пакет и пак го инсталирах, но проблема си остава. За другите програми от пакета няма никакви проблеми, работят си отлично. И понеже си нямам администратор(това си ми е личният компютър вкъщи), моля за помощ или съвет от тук знаещите. Предварително благодаря.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    1,395
    #2

    Re:Проблем със стартирането на MS Outlook 2003

    Нещо ти е недостъпно от зададените папки през сървър/и - провери си настройките за е-мейл/папки/календар


    Start=>Run=>Outlook /safe=>Correct the problem=>Close/Restart

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    101
    #3

    Re:Проблем със стартирането на MS Outlook 2003

    Dash, опитах по твоя съвет, но ми се отваря след началното примигване на началната страница на Оутлъка пак същото съобщение, което съм показал в началото на моя пост.Даже при поставянето на "safe" след Outlook ми пише, че командата не е правило зададена. И по-нататък нищо не мога да направя от твоя съвет. Дай нещо друго.Все пак мерси за съпричастността.

  5. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #4

    Re:Проблем със стартирането на MS Outlook 2003

    отиди в application data, по скоро е в local settings\application data ... там където е user infoto на outlook, направи един архив на файловете които са там, после ги разкарай и се опитай да настроиш пак акаунтите и да импортираш информацията обратно.

    P.S. ако не ти е ясно какво съм написал по добре не баряй, да не стане авария

  6. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    1,395
    #5

    Re:Проблем със стартирането на MS Outlook 2003

    При затворен Outlook=>Start=>Control Panel=>Mail=>change your server settings to the proper one=>Go to data settings select/create new data file=>Close=>Start Outlook

  7. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    101
    #6

    Re:Проблем със стартирането на MS Outlook 2003

    Dash, пробвах твоите указания току що.За жалост пак отговора е същия, както съм показал в началото.Направих настройка за получаване на пощата от моя и-мейл, който е в АБВ. Това което даваш като съвет от стъпките не го открих при стартирането на контрол панела и отварянето на иконата "поща" Моя офис е на български и с малкото познание по английски не открих подобно на това което ти си ми писал. Ако кажеш ще направя снимка.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #7

    Re:Проблем със стартирането на MS Outlook 2003

    мързи ли те да си деинсталираш бг пак-а и да се опитаме да оправим проблема, понеже е по-лесно на английски и после да го върнеш на ново?
    Ако искаш пиши ми ПМ и малко по късно ще се опитам да разбера къде точно е проблема. като съответно си пишем някъде в реално време за да стане по-бързо?

  10. Moderator
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    7,189
    #8

    Re:Проблем със стартирането на MS Outlook 2003

    Така като гледам съобщението за грешка, прилича като да си свързан към MS Exchange Server, по "протокол Exchange Server".
    Ако сървъра е "паднал" би трябвало доста хора да изпищят заедно с теб.
    По прилича, като да си разтурил нещо при теб по пощенския акаунт на Outlook, или пък, ако компюъра ти не е присъединяван към някакъв Windows-домейн, то е възможно да си изгубил запомнената парола ... ама пък ако беше парола, трябваше да ти иска отново. Така че, попрегледай си настройките на акаунта в Outlook - какъв точно е протокола и какво е името на сървъра.


    ПП. Чак сега забелязвам, че става въпрос за акаунт в АБВ

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Outlook 2003
    От drecolli във форум Общ - софтуер
    Отговори: 5
    Последно: 26-10-13, 11:29
  2. Проблем със стартирането на диск.
    От blue1 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 5
    Последно: 04-07-13, 16:40
  3. Отговори: 2
    Последно: 27-02-07, 22:06
  4. Проблем с хард - оправен!
    От Bibi във форум Общ - хардуер
    Отговори: 12
    Последно: 22-05-06, 01:12
  5. W32.Netsky + W32.Beagle+MS Outlook 2003
    От Spegel във форум Windows
    Отговори: 8
    Последно: 03-01-05, 14:05

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе