Резултати от 1 до 5 от общо 5

Проблем с един от адресите в abv.bg

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator Аватара на Lazar
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    Варна
    Мнения
    5,260
    #1

    Проблем с един от адресите в abv.bg

    Проблем има само с един от адресите, който е служебен и съответно - важен. При опит за отваряне излиза само надписът "Добро утро (едикой си)", а надолу е чисто поле. Все пак списъкът с папките го има вляво и мога да влизам в него, чета си писмата, но не мога да отговарям, нито да напиша ново. След неколкократно влизане в пощата, вече дори не се отваря целия поздрав, а само донякъде - "Добро утро (едико)". След още няколко пъти влизане - още по-кратко - "Добро утро (еди)". Думите в скобите са примерни, не съм изписал истинския адрес. По някое време пак излиза цялото обръщение, но само толкова. Вирусче ли е и дали може да се оправи?

  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #2

    Re:Проблем с един от адресите в abv.bg

    с новия интерфейс или със стария?

    ctrl+F5 за пълно презареждане пробва ли?

  4. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    1,378
    #3

    Re:Проблем с един от адресите в abv.bg

    И аз имах такъв проблем, оправи се след няколко дни, пробвах какво ли не, вкл. liveLinux и т.н. Пиши на съпорта им. Но се съобразявай, че услугата им е безплатна. Доколкото прехвърлих Общите им условия, май единственото, което намерих по въпроса: "Ни гък, ни мък!" е следното в чл.27, т.3:
    "... Нет Инфо не носи отговорност за непредоставянето на Услугите или предоставянето им с влошено качество в следствие на извършвани тестове от страна на Нет Инфо с цел проверка на оборудване, връзки, мрежи и други, както и тестове, насочени към подобряване или оптимизиране на предоставяните Услуги."

    Личено мнение, примеми го като съвет, а не като присмех или нещо подобно: вземете си платена майл услуга, ако нямата ресурс да си поддържате собствена такава. Така ще има за какво да протестирате. Все пак за мен е странна следната ситуация: Сериозна_фирма (Е)ООД с адрес seriozna_firma@bezplaten.domein

  5. Moderator Аватара на Lazar
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    Варна
    Мнения
    5,260
    #4

    Re:Проблем с един от адресите в abv.bg

    Днес проблемът се е оправил като гледам. Със стария интерфейс съм, не можах да свикна на новия. И за сериозната фирма съм съгласен и ще се вземат мерки в тази насока . Благодаря за сега, дано няма повече проблеми.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    101
    #5

    Re:Проблем с един от адресите в abv.bg

    Да добавя, че на линка им на Нетинфо за връзка пращах две писма и нема кой да ти отговори! Те толкова си и уважават клиентите. Писах им, че в новата им версия не работи полето за "Тема" изкачането на предишни теми, за да не ги набираш повторно всеки път, когато ти трябват. Това в стария им вариант още си работи. Е, никой не си мръдна пръста по въпроса.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. ~@ Проблем с един от партишъните - решен @~
    От proff във форум Общ - хардуер
    Отговори: 15
    Последно: 20-05-04, 15:37
  2. XP проблем е един фаил
    От Holp във форум Windows
    Отговори: 2
    Последно: 24-02-04, 22:58
  3. Проблем с един архив "rar"
    От kikcho във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 13
    Последно: 26-11-03, 22:17
  4. ПРОБЛЕМ С ЗВУКА НА ЕДИН ФИЛМ
    От dimi във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 2
    Последно: 25-09-03, 14:05
  5. Отговори: 5
    Последно: 17-07-02, 08:25

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе