Резултати от 1 до 3 от общо 3

XP проблем е един фаил

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    17
    #1

    XP проблем е един фаил

    Аз съм с winXP file system FAT32 и значи проблема ми е следния:

    имам един фаил, който като дам на него ми6ка и дам дясно копче или дел ,забива папката в които е фаил-а и трябва ctrl alt del,пробвах и в сафе моде да го махна,ма и там забива по съ6тия начин ,фаил се казва LOdpatch_110,исках да го изтегля ма нешто се бъгна и ся не мога да го местя,да го трия,ни6то не мога да прая...

    10х предварително

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,576
    #2

    XP проблем е един фаил

    Дава ли ти the file is in use by another program или нещо такова например като се опита да го местиш??? Можеш ли да го дотеглиш отнякъде??? Можеш ли поне временно да разкараш програмата, с която си го теглил или да и изчистиш задачите или каквото ползва там???? Пробвал ли си да изчакаш, примерно 20-30 сек, максимум минута, след като дадеш Del на файла??? Често след това файловете се трият.... Ако не стане така... Опитай с wincommander или подобна програмка, би трябвало тя да ти помогне. Нямаш повод за сериозни притеснения според мен, това е работа на експлорера или на някоя помощна програмка, която е призвана да помага за четенето на файла, пък не е много в час. Пробвай да изпълниш тея операции, за които те питам, във всеки случай няма да ти навредят....

    P.S. Хипотетично мисля, че е възможно да ти забива всичко, понеже отнякъде си забранил на Експлорера да се рестартира при проблем...

    Успех [:D]

    А, сетих се още една щуротия... веднъж и аз имах такъв проблем и експлорера ми постоянно се рестартирваше на едни папки, докато не смених view - то им Като ги метнах от Thumbnails в List и свърши ...

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    17
    #3

    XP проблем е един фаил

    D3BEPP 10х много,с Windowscomander stana da go iztriq...

    много мерси пак


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблем с един от адресите в abv.bg
    От Lazar във форум Общ - софтуер
    Отговори: 4
    Последно: 09-06-11, 00:55
  2. Отговори: 4
    Последно: 23-06-08, 23:01
  3. Run as ..... na *.msi фаил
    От mitkosan във форум Windows
    Отговори: 2
    Последно: 17-01-08, 17:39
  4. Проблем с отваряне на фаил.
    От malerd във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 27-05-07, 03:33
  5. Проблем с един архив "rar"
    От kikcho във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 13
    Последно: 26-11-03, 23:17

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе