Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 20 от общо 20

как да се справя с премахване на убунт и инсталване на 7мица

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на peterstamov
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    676
    #16

    Re:как да се справя с премахване на убунт и инсталване на 7мица

    ATAPI-CDROM:........... - трябва да отиде на 1-во место
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    1,378
    #17

    Re:как да се справя с премахване на убунт и инсталване на 7мица

    Според мен онова съобщение на Ubuntu-то за грешка е при опит да се стартира Windows приложение. Ако се инсталира wine, веднага ще стане ясно.
    Но пък е ясно, че автора на темата си няма не само хабер, но май и не се и сеща, че може да качи някой и друг екран от проблема с грешката, както и от опита му да зареди системата от оптичния драйв - за мен това е проблемът!

    В момента сме на прожекцията на филма "Докторе, боли ме зъб, ама ти ми кажи кой, щото си ти си доктора!"

    Отделно с това:
    Цитат Първоначално публикувано от dudi4ek
    .Да си потърси с гугъл "Инсталиране на Windows 7 от USB" и проблемът му е приключил.
    проблемът няма да се реши, а ще се заобиколи. Ако инсталиционният диск на djekitooo13 наистина е ОК, то трябва да е ясно 1:1, че лаптопът е настроен да зарежда от оптичния драйв. И ако наистина не зарежда - лаптопът е за сервиз.

  4. Member Аватара на peterstamov
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    676
    #18

    Re:как да се справя с премахване на убунт и инсталване на 7мица

    emos - добра логика! Като да добавя, че и флашка да направи, ако пак не е настроено първото стартиращо устройство - няма да стане. Освен, ако не е на късмет да е флашката!

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    782
    #19

    Re:как да се справя с премахване на убунт и инсталване на 7мица

    Аз лично никога не бих сменил Ubuntu с Windows.
    peterstamov ти е дал двете правилни решения...едното с биоса,другото с F12...
    Програмите които опитваш да инсталираш с какви разширения са?
    За Windows са ".exe", а за Ubuntu задължително трябва да са ".deb"...ако се опитваш да инсталираш Windows-ки програми директно в Ubuntu е нормално да ти даде грешка...все пак това са две коренно различни OS...

  6. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Мнения
    15
    #20

    Re:как да се справя с премахване на убунт и инсталване на 7мица

    Цитат Първоначално публикувано от stenly
    Разбира се , че няма да бутне от диск ако предварително не е оказано в БИОСа последователноста на бутващите устройства. За целта или влизате в БИОС и си променята настройките или при първоначално бутване на системата следите за съобщение от типа Press F12 for boot order.Мъж съм,и вече тотално се обърках с тези файлове и темподобни.Значи ,когато свалях жена си преди 21г не видях толкова зор колкото сега с този гаден лаптоп!!!Повярвайте ми ,идва ми да отида и да го блъсна в главата на онзи п-л дето ми го продаде,и не ми каза че е толкова шибана история.670лв му платих и направо се подигра с мен че не ми каза да му дам още 20-30лв за да го направи както аз искам.Каквато и промяна да му дам в биоса си е все 1но и също.


    Ако вие сам/сама сте си правил/а диска ...как го записахте? Имидж файла го записахте на диск или на софтуера за запис казахте този имидж файл да стане диск? При първият вариант просто записва имидж файла като файл върху диска и нищо няма да се случи.
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1346095140[/time]_________________________________________________

    Ей хора, май го излъгах!Вмомента започна няква процедура и ще видим ква е!Излъгах го едновременно с двд и с флашката.Постоянно ми иска нещо и като менкам диска с флашката прави някви чудесии.Ай дан го урчасам ,ще ви пиша кво е родило.........мож да е уиндоус 9.
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1346093366[/time]_________________________________________________

    Направо полудя ейсърчето!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Как се справя Вашия климатик под -15° ?
    От antondonew във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 52
    Последно: 23-02-12, 17:28
  2. Не мога да се справя сам!
    От ivec във форум Windows
    Отговори: 4
    Последно: 19-12-11, 23:40
  3. как да се справя с това
    От avoid във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 4
    Последно: 13-07-06, 13:46
  4. Как се справя AMD64bit Процесор в 32 bit среда
    От Yes във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 16
    Последно: 12-01-05, 11:57

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе