Резултати от 1 до 10 от общо 10
Like Tree9Одобрявам
  • 2 Post By fXOrange
  • 3 Post By Karata
  • 1 Post By bisval
  • 3 Post By Karata

skype без реклами

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #1

    skype без реклами

    не знам при вас, ама при мен,от известно време бълват яко мизерни реклами в скайпа. Хайде главната страница, както и да е, там рядко гледаме, ама дясната широка лента, намираща се в страницата на разговора е просто непоносима. Там ми предлагат редовно запознанства с млади мадами и ми продават всички модели на Форд, плюс няколко готини шилтета... Бедните Майкрософт, толкова са закъсали, че трябва да пробутват смотани реклами, за да завършат месеца, без парични дупки!...Ако и вие, като мене имате такъв проблем, тогава дръпнете този bat файл, разкомпресирайте го, спрете скайпа, щракнете два пъти на файла и при следващото пускане, миракъл! Единствения минус е, че широката лента остава. Но по добре празна, от колкото мигащите боклуци...

    П.П.
    Файла работи. Тестван е и в него няма вируси.
    Прикачени файлове Прикачени файлове
    Pat и troll4o харесват това.

  2.  
     
  3. Member Аватара на Karata
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    960
    #2

    Отговор: skype без реклами

    Bat файлът добавя в %WINDIR%\System32\Drivers\etc\hosts само rad.msn.com и rad.live.com. Аз с времето съм добавял и други (не помня къде съм ги открил и по какъв повод). Ако някой иска, да пробва:

    # Update Skype
    127.0.0.1 ui.skype.com
    # Ads Skype
    127.0.0.1 rad.msn.com
    127.0.0.1 rad.live.com

    127.0.0.1 live.rads.msn.com
    127.0.0.1 static.2mdn.net
    127.0.0.1 g.msn.com
    127.0.0.1 ads2.msads.net
    127.0.0.1 a.ads2.msads.net
    127.0.0.1 b.ads2.msads.net
    127.0.0.1 ads1.msn.com
    127.0.0.1 ac3.msn.com
    127.0.0.1 cdn.adnxs.com
    127.0.0.1 sO.2mdn.net
    127.0.0.1 aka-cdn-ns.adtech.de
    127.0.0.1 cdn.atdmt.com
    127.0.0.1 msntest.serving-sys.com
    127.0.0.1 secure.flashtalking.com
    Този пост е редактиран от Karata; 09-06-15 в 07:19.
    Bibi, hristobotev и jonov харесват това.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    1,172
    #3

    Отговор: skype без реклами

    Control panel - Internet Options - Security tab - Restricted Sites - добавяш https://apps.skype.com
    hristobotev одобрява това.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #4

    Отговор: skype без реклами

    Това не беше ли валидно само за IE ?

  6. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #5

    Отговор: skype без реклами

    Цитат Първоначално публикувано от bisval Виж публикацията
    Control panel - Internet Options - Security tab - Restricted Sites - добавяш https://apps.skype.com
    не помага това нещо. Мислиш, че не съм го опитал преди това?

  7. Banned
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    1,313
    #6

    Отговор: skype без реклами

    Не че искам да ви дразня, но актуалния скайп за Linux изглежда така:Снимка-2.jpg
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от Yasen6275; 10-06-15 в 07:39.

  8.  
     
  9. Member Аватара на Karata
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    960
    #7

    Отговор: skype без реклами

    И аз не искам да те дразня, но Skype за Windows (не особено актуален, но добре работещ) и алтернативният клиент, който ползвам - Miranda NG (пак за Windows)... та те пък изглеждат така:

    P.S. Вицът е готин
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от Karata; 10-06-15 в 08:39.

  10. Member Аватара на Karata
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    960
    #8

    Отговор: skype без реклами

    1. Как да го сложиш (говоря за Win7 и 8.0, на 8.1 не помня дали съм пробвал):
    а) Изтегляш го от тук http:// rghost.net/57565291 (махни интервала след //, за да работи линка)
    б) Разархивираш .RAR-а и слагаш където решиш полученото .EXE (sky42i.exe). Няма проблем да го преименуваш на Skype.exe, ако искаш.
    в) Десен бутон на .EXE-то > Properties > Compatibility > Run this program in compatibility mode for: Windows Vista (Service Pack 2) > ОК
    г) Стартираш .EXE файла, ако го спре firewall-a - дай му да види света, логваш се, настройваш го, ползваш си го.

    2. Аз си водя видеоразговор без проблеми. Как? Ами, както си го правил, когато 4.2 е бил актуалната версия (или ти се запозна със Skype едва във версия 7.x )

    3. Бих те изслушал за това какви са "по-добрите неща", ако ми позволиш да ги апострофирам без да се сърдиш . Инак аз не ги знам (напълно сериозен съм). А на въпроса ти - не, не трябва да я слагаш допотопната версия - не е задължително. Аз, обаче, съм с нея, а моите основания са например тези:
    - значително по-малко ресурси
    - компактният вид на контактната листа
    - старият P2P начин на прехвърляне на файлове и ... старата висока скорост. (като пратя на някого файл, не му се отваря шиб@ната страница, подканваща го дас се log-не с неговите си име и парола, та едва след това да си види изпратеното.)
    - махнал съм си рекламите по начина, който споделих по-горе в темата ти (В този ред на мисли, ти какво толкова не харесваш на рекламите, че се напъна да правиш тема за това? Странно е да ти задават такъв въпрос, нали? Е, на мен ми е също толкова странен този - защо съм ползвал старата версия.)

    Преди да си тръгнал да ме "слагаш на място", само да вметна - НЕНАВИЖДАМ Skype, ползвам Miranda, за да си чатя с неговия протокол, а в редките случаи, когато някой от тях иска да ме ЧУЕ/ВИДИ по Skype, тогава пускам самия него, защото Miranda не поддържа аудио/видео през Skype протокола.

    Aко следващите ти "сложните" въпроси са само с цел да ме "изпитат", спести ми ги, моля. Ако наистина искаш да ти помогна с нещо, стида да мога, ще се радвам да го направя.

    Бъди здрав!
    Този пост е редактиран от Karata; 10-06-15 в 16:14.
    Yasen6275, Pat и Bibi харесват това.

  11. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,763
    #9

    Отговор: skype без реклами

    Може ли да питам и аз нещо... Новата версия на скайпа е шит, както и да се погледне. Въпреки, че настройките са направени както аз искам, има ли някакви дискусия, тя не се запаметява. Тосет пиша си някой, минимизирам скайпа или го спра и после тази дискусия е няма. Интересно е, че аз реклами нямам, въпреки че нищо не съм правил.

  12. Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Попово
    Мнения
    667
    #10

    Отговор: skype без реклами

    и при мен няма реклами,но пък си пази хисторито,странна работа...с УИН 7 ултимейт съм,с вчерашен ъпдей за протокола

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 4
    Последно: 27-04-11, 19:51
  2. Булсатком, субтитри и реклами.
    От Wise във форум Черен списък
    Отговори: 10
    Последно: 25-11-10, 19:05
  3. Блокиране на флаш реклами
    От bluefish във форум Общ - софтуер
    Отговори: 17
    Последно: 17-01-08, 23:23
  4. Гледате ли телевизионни реклами?
    От Cko във форум Анкети
    Отговори: 22
    Последно: 22-04-05, 15:20

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе