Резултати от 1 до 15 от общо 15

FlashGet въпрос

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,037
    #1

    FlashGet въпрос

    Не знам дали някой е изпадал в подобна ситуация, но при мен тя е следната:



    Във FlashGet имам около 3000 файла (филми и игри) с общ обем може би 70-80GB. Купих си нов харддиск (не специално за това, разбира се ) обаче се оказа, че всички неща се теглят в C:\Downloads, докато новият хард е G: Въпросът ми е как да сменя директорията от C в G без да трябва да слагам наново 3000 файла... все още не съм търсил по чужди форуми, надявам се някой тук да знае.









    <font color="red">EDIT:



    Всъщност ми стана ясно ) То е доста лесно - отваря се базата данни в Word и се прави replace all C: с G: (в случая). То от лесно по-лесно </font id="red">



    Някой модератор може да го делне или да го остави ако реши, че ще бъде полезно.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #2

    FlashGet въпрос

    От опциите задаваш новата папка за свалените файлове да е на новия диск, или където поискаш (може и на друго ПЦ). Има и импорт/експорт на базата.

  4. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #3

    FlashGet въпрос

    по-лесно отколкото с Word-a ще стане като селектнеш всички файлове, даваш Properties, от там Download location -> пишеш мястото, което искаш, ОК

  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,037
    #4

    FlashGet въпрос

    Значи файловете не са само в една папка ... примерно файловете от "Игра 1" са в C:\Downloads\Igra1-CD1 и C:\Downloads\Igra1-CD2... номерът с properties не става, а това от options не го открих. Както и да е - с Word се смени доста лесно и бързо, утре ще го пробвам.

  6. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    256
    #5

    FlashGet въпрос

    Светнете ме, че генерално не разбирам. И аз точа с Флашгет, ама файловете не са ”в него” ами на харда. После ги местя ръчно където ми е кеф, а често в кошчето, понеже някои неща не ми трябват.



    Какво редактирате, какво преправяте и защо? Откакто файловете са наточени, Флашгета няма мешавия с тях, те са си мои. При мен никой и нищо няма мешавия с фаиловете ми, само аз съм им сейбия.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,053
    #6

    FlashGet въпрос

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Откакто файловете са наточени...



    <div align="right">оргинално мнение на injinera</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    В случая става дума за ненаточените... []

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    256
    #7

    FlashGet въпрос

    Проблема ми е непознат. Плащам нета на трафик. 5ст килото.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,037
    #8

    FlashGet въпрос

    Идеята е, че аз имам там хиляди неизтеглени файлове, които са със зададени пътеки от рода C:\Downloads\Edi-kvo-si а аз искам да ги тегли не на C:, ами на G: Това е цялата работа injinera

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    53
    #9

    FlashGet въпрос

    ами принципно .. маркираш ги всичките и даваш Properties и оттам им сменяш "save to" директорията ... но понеже имаш различни поддиректории ще трябва ръчно да си ги дооправиш... или сваляш всичко на едно място .. и после ще подреждаш

  12. Member
    Тук е от
    Dec 2002
    Мнения
    515
    #10

    FlashGet въпрос

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">ами принципно .. маркираш ги всичките и даваш Properties и оттам им сменяш "save to" директорията ... но понеже имаш различни поддиректории ще трябва ръчно да си ги дооправиш... или сваляш всичко на едно място .. и после ще подреждаш



    <div align="right">оргинално мнение на Gotmog</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Май се отговори вече на въпроса []

    (А аз го пиша този пост само за да те напсувам, че ми уби Феанор [:D][:D][:D])

  13. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,037
    #11

    FlashGet въпрос

    Мнеее не бачка моя начин, пък как се оправят ръчно близо 3000 файла ! Айде бе )

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,086
    #12

    FlashGet въпрос

    Малей ! 80гб неизточени файлове ,ти за следващите 10 години ли си ги разцъкал ???

  16. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    256
    #13

    FlashGet въпрос

    Целия проблем е, че някой, с рекламна цел ви е обявил интернета за "Неограничен". Но явно няма намерение да ви остави да точите до безкрайност.



    Казах, при мен интернета е на кило. Затова мисленето става _П_Р_Е_Д_И_ файловете да попаднат във Флашгет. Поради това Вашия проблем не ми е познат, не че съм прост.



    Иначе, ако имам излишни 3000 - 3500 лева, 80 ГБ ще ги дръпна за около 2 седмици. Провайдера даже ще ме почерпи за този ми подвиг.

  17. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #14

    FlashGet въпрос

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">

    Целия проблем е, че някой, с рекламна цел ви е обявил интернета за "Неограничен". Но явно няма намерение да ви остави да точите до безкрайност.



    Казах, при мен интернета е на кило. Затова мисленето става _П_Р_Е_Д_И_ файловете да попаднат във Флашгет. Поради това Вашия проблем не ми е познат, не че съм прост.



    Иначе, ако имам излишни 3000 - 3500 лева, 80 ГБ ще ги дръпна за около 2 седмици. Провайдера даже ще ме почерпи за този ми подвиг.

    <div align="right">оргинално мнение на injinera</div id="right"></td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Aquadark, за 3000 лв. ще си купиш сателит и сателитен достъп [] и 80 Гб ще ги дръпнеш за часове [] . Най-отгоре ти казах как става работата, ама май не четеш ....

  18. Novice
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    1
    #15

    FlashGet въпрос

    Малко късно, но..... []

    Има и един работещ вариант!

    От File избираш Export Information... в html.

    Сменяш Default Directory на квото си поискаш като дадеш десен бутон на мишката върху Downloads и след това Propertis.

    отваряш страницата която си направил и даваш Download All by FlashGet като натискаш десен бутон на гризача

    и немаш грижи.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Сваляне с FlashGet
    От Pat във форум Общ - софтуер
    Отговори: 11
    Последно: 21-05-06, 12:16
  2. FlashGet Проблем
    От JOJO във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 19-04-05, 13:53
  3. FLASHGET & OPERA 7.20
    От revizoro във форум Общ - софтуер
    Отговори: 25
    Последно: 22-10-03, 09:49
  4. проблем с FlashGet
    От LZ4 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 6
    Последно: 30-09-03, 18:09
  5. FlashGet
    От jax във форум Общ - софтуер
    Отговори: 6
    Последно: 17-02-03, 19:20

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе