Резултати от 1 до 3 от общо 3

Как да пусна "Streeming-Video Server pod Windows"?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    11
    #1

    Как да пусна "Streeming-Video Server pod Windows"?

    ...niakoi moge li da me svetne kak da pusna streeming video pod windows za nujdite na malka LAN !?

    <font color="blue">http://www.shoutcast.com/download/</font id="blue"> - Server za Windows s koito se puska Music kato Online Radio Station i e mnooo dobar - no na mene mi triabva sushtoto no da puska Video ili primerno tova koeto v momenta gledam na TV-Tunnera! -demek kato Online TV-Station (Streeming-TV) i mamunite da go gledkat primerno s WMP/RMP/QT ili neshto ot roda! - Software za Streeming TV kolkoto shtesh ama Server ili Soft za IZLU4VANETO na takova - - neise!>????



    Ako niakoi znae za kvo ide re4 da helpne!




  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    704
    #2

    Как да пусна "Streeming-Video Server pod Windows"?

    Пич, аз съм пускал такова нещо в офиса с тестова цел - работи. Само че го ползвах в така да се каже "off-line" режим или как точно му е името не знам. Става въпрос, че му пуснах едно филмче (серийка на "Пинко"[:D]) да се върти нон-стоп. Не съм ползвал кепчър-карта или тунер, но нещата са същите, само дето тогава компресира в реално време и иска доста здрав компютър за излъчването.

    Ползвах Windows Media Server, който е част от windows 2000/2003 server версиите, и Windows Media Encoder, който пък е безплатен, до колкото знам. Има го за теглене на сайта на Microsoft. Идеята там е следната - WME подготвя ASF-stream от някакъв видео-файл или в реално време от кепчър или тунер, и след това го подава на WMS, който пък го broadcast-ва в мрежата. Има няколко тънки момента, но пък си има и Wizard-и, дето вършат работа. Поиграй си малко с тях, пък ако искаш подробности, пиши []

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    11
    #3

    Как да пусна "Streeming-Video Server pod Windows"?

    @stfn , blagodaria za otgovora, sega sled bachkane shte go probam i ako neshto ne stane shte pisha []

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Microsoft пусна Windows 8 за производство
    От nikolin във форум Windows
    Отговори: 1
    Последно: 05-08-12, 04:55
  2. SP1 за Windows 7 и Windows Server 2008 след броени дни
    От kod във форум Новини от SetCombG.com
    Отговори: 1
    Последно: 10-02-11, 18:11
  3. VPN Server - Windows
    От lil във форум Мрежи
    Отговори: 10
    Последно: 31-08-08, 20:54
  4. Windows XP Server
    От TORO във форум Windows
    Отговори: 7
    Последно: 22-09-05, 00:17
  5. Server pod Windows
    От wireman във форум Windows
    Отговори: 4
    Последно: 02-01-03, 12:42

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе