Резултати от 1 до 4 от общо 4

Събиране на диск с Partition Magic v8.0

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    15
    #1

    Събиране на диск с Partition Magic v8.0

    Диска ми е 20.Gb разделен на 4дяла по 5 Gb изкам да го събера на 2x10Gb.Въпроса ми е как точно става.Ако може някои да ми каже ще съм му много БЛАГОДАРЕН.Не съм много добър с английския но неискам да загубя информацията която е на компа.И трябва ли да се деинсталират антивирусните проограми.

  2.  
     
  3. Junior Member Аватара на Vankata12
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    56
    #2

    Събиране на диск с Partition Magic v8.0

    Брато,отговора на въпроса ти не го знам-аз съм разкъсвал логикал връзки като първо съм прехвърлял файловете в други дялове и после ги връщам,дори инстали е имало и си работят.Възползвам се от поста да питам и аз:имам инсталиран на Win-на PartitionMagic 8.0,но като го активирам и ми отвори прозорец Power Quest ми излизат дяловете:C-със Win XP;D-Filmi;E-Programs!Това добре,но после...при кликане с десен бутон на мишката в/ху някой дял ми се активират само:Browse...,Properties...,Check Errors...,Windows Check Disk...,Windows Defragmenter!Всички други от рода на Delete,Format,Create,Label....са неактивни!Пробвах с нов инстал на РМ,но нема файда.На друго РС програмата бачка кът животно.Браво-издържахте ли до края на поста?

  4. Junior Member
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    15
    #3

    Събиране на диск с Partition Magic v8.0

    Аз също не знам по твоиа въпрос.Но не е редно да изказваш мнение по мойа въпрос като незнаеш нищо.


  5. Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    240
    #4

    Събиране на диск с Partition Magic v8.0

    Обединяването става с опцията MERGE PARTITIONS. Но дяловете трябва да са само NTFS ili FAT. Ако са различни трябва да ги направиш еднакви. При сливането партишана който посочиш като 2 след сливането се появява като директория в 1. Информацията не би трябвало да се изгуби. При мен поне си остана. За антивирусните мисля че е достатъчно само да се изключат.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. partition magic 7.0 сливане
    От connect във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 02-04-06, 02:26
  2. Заместител на Partition Magic
    От parazit във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 08-02-06, 09:51
  3. Проблем с partition magic
    От Sunny във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 08-11-05, 18:22
  4. Nedovar6en Partition Magic
    От LordOfEvil във форум Windows
    Отговори: 17
    Последно: 31-12-02, 18:40

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе