Резултати от 1 до 3 от общо 3

Кодеци

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    48
    #1

    Кодеци

    Проблема е много специален.Имам тунер Pinnacle PCTV Pro и фотоапарат Photoclip.След чиста инсталация на Windows XP pro всичко е наред тунера работи и клипчетата от апарата се гледат остават проблем само филмите.Ако инсталирам ACE Mega codec pack 4.30 почти всички филми тръгват тунера си работи но не тръгват клипчетата от апарата с по късна версия на Ace mega codec pack тунера почва да дава грешки още при стартирането независимо с коя програма се опитвам да гледам.При инсталиране на K-lite codec pack независимо коя версия клипчетата тръгват ама тунера пак е в същото състояние.Oпитвах с доста кодеци и накрая открих решението наполовина Nimo codec pack един DivX и един XviD и всичко е наред тунер апарат филми всичко работи перфектно докато не ми се наложи да чуя един .wav фаил оказа се че просто нямам кодек за него .Та има ли кодек само за .wav файлове?Или направо даите някакво ново решемние на проблема ако имате идеи.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    775
    #2

    Кодеци

    mp3 compressor



    инсталираш и почваш да слушаш



    BTW, този Нимо пак за какво ти е ?




  4. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    230
    #3

    Кодеци

    Доколкото знам кодеци за .wav няма трябва да свирят. За проблема пробвай да сложиш някой друг кодекпак например ffdshow или DivX+XviD+кодеците за WMP аз ползвам ffdshow и нямам проблеми да гледам клипчета снимани с Samsung Digimax201 а и един приятел ползва него и няма проблеми с тунера но не знам какъв му е тунера.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. За кодеци
    От get във форум Общ - софтуер
    Отговори: 11
    Последно: 27-01-14, 21:53
  2. Кодеци
    От SET_time във форум Общ - софтуер
    Отговори: 18
    Последно: 06-12-04, 18:18
  3. Кодеци
    От CCCP_FAN във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 2
    Последно: 18-09-04, 11:07
  4. Кодеци
    От Tai-Pan във форум Общ - софтуер
    Отговори: 8
    Последно: 21-01-04, 15:33
  5. Премахване на кодеци
    От bingo във форум Общ - софтуер
    Отговори: 11
    Последно: 04-01-04, 17:02

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе