Резултати от 1 до 12 от общо 12

Цифрово апаратче

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    68
    #1

    Цифрово апаратче

    Добър ден!

    Инересувам се от къде мога да си купя цифров фотоапарат? За колко пари, каква марка и евентуално, ако не ви предсатвлява трудност, да ми препоръчате някоя марка апарати. Интересувам се също и дали ще мога да го взема на изплащане.



    Предварително ви благодаря за оказаното съдействие!

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #2

    Цифрово апаратче

    Поне кажи за колко пари имаш. От кой град си. Какви са ти изискванията за фотоапарата.

  4. Junior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    68
    #3

    Цифрово апаратче

    Става въпрос за София, пари около 300лв, ако може на лизинг

  5. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #4

    Цифрово апаратче

    За тез пари най добре обикновен фотоапарата. Най много да успееш да намериш HP 735 за тази цена или по евтиният вариант НР635. Но към тези фотоапарати трябва да се купят батерии, зарядно и памет, така че прави си сметка дали 300лв стигат за цифров фотоапарат.

  6. Junior Member Аватара на Black Genesis
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    143
    #5

    Цифрово апаратче

    Аз съм от Варна и също се интересъувам от такъв фотоапарат. Ако може да ми препоръчате марка и модел. За около 700-800 лева.

  7. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #6

    Цифрово апаратче

    Black Genesis, виж колко пари е канон S50. Виж също за Sony w1 че не мога да следя цениет на всички фотоапарати но ти явно имаш пари да доста дибър любителски фотоапарат.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #7

    Цифрово апаратче

    CCCP_FAN, HP 735 е голяма тухла, ебати дървото, а пък е бавно като старата ми баба, но за тези пари толкова. Предлагам ти да си намериш PENTAX OPTIO S 30, малко по-скъп е, но е доста по добър от HP!!!

    Black Genesis, я ми ела на гости в МЕТРО Варна да видим какво мога да направя по твоят въпрос, та да ти покажа и лошите страни на някой фотоапарати. Аз работя на щанда за фотота. Но да ти кажа отсега, че повече S 50 нямаме, стар модел е вече, чакаме S 60. Ти ела, пък ще го измислим[:D][]!!!

  10. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #8

    Цифрово апаратче

    Влади - HP може да са дървета , но прави снимки като за скъп апарат

    моя HP 635 го купих за 243лв с ДДС , и да ти кажа доволен съм от снимките

    даже съм публикувал някои от тях , един е проблема им наистина - имат леко изкривяване на синия и зеления цвят , но с аутоkолор с ACDSEE всичко се оправя - ( аз друго не мога и незнам - ако имам проблем с картинка - свиркам на Краси и той казва как ,къде и колко [] )



    Black Genesis , @Photosaur наскоро направи едно доста обстойно ревя на цифрови апарати - и да ти кажа ( познавам го, знам с какво се занимава - в тази сфера е абсолютния професионалист ) по-добре да го послушаш - за 700 - 800 лв Canon e фотоапарата които ти трябва . Отделно 45 лв струват добри батерии със зарядно ( 2100 mAH )

  11. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #9

    Цифрово апаратче

    НАсе, НР 635 не съм го виждал, но 735 е ебати бавната работа, нали всеки ден го пускам по няколко пъти на ден да го показвам! Хмм, за снимките не съм съгласен Оптичен 3 и 5 дигитален май беше, ами сравнен с Пентакса дето е 30 лева отгоре е пълна боза и е много бавен, освен това светкавицата му не е много мощна, осрана работа, поне за мен. Аде до писане.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #10

    Цифрово апаратче

    635 е по-слабия модел ,анистина е по-бавен , но славно , ако не фокусира , не снима ( то иначе става една бозаааа) светкавицата не мога да кажа добра ли е - нямам база за сравнение .



    до писане Влади -

    ПП ние кога ще се видим бре - по бира и нещо друго - са забраим бря

  13. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    215
    #11

    Цифрово апаратче

    Offtopic обадете са и на мен ако ще ходите да пийвате щото на 2 ри заминавам .

  14.  
     
  15. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #12

    Цифрово апаратче

    НР-то определено е много бавна. Нали и аз има НР но мояе 720, но пък светкавицата е съмлна. Иначе те всички са със слаби светкавици и за това трябва да се включва на исо400 като се пртавят снимки от по голямо разтояние.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Цифрово радиоразпръскване
    От wrathchild във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 0
    Последно: 12-09-10, 14:30
  2. PRAKTICA 750Z-за подарък на 6 год.дете-СТАВА ЛИ ТОВА АПАРАТЧЕ
    От pacefil във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 9
    Последно: 23-12-08, 12:43
  3. Избор на цифрово фото
    От Nistel във форум Общ - хардуер
    Отговори: 39
    Последно: 09-02-05, 22:01
  4. отново за цифрово апаратче
    От didko във форум Общ - хардуер
    Отговори: 10
    Последно: 21-09-04, 12:21
  5. Апаратче за 300-400$
    От Darkness във форум Общ - хардуер
    Отговори: 5
    Последно: 10-07-04, 02:17

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе