Резултати от 1 до 8 от общо 8

LG GSA-4165B writing speed ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. KTT
    KTT е офлайн
    Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    531
    #1

    LG GSA-4165B writing speed ?

    Искам да записвам CD-RW на по-ниска скорост а записвачката тръгва само на максималната. Например носителят поддържа 4х и 10х а GSA-4165B дава да се записва само на 10-та. Ако някой има такъв модел да каже дали и при него е така. Не е от операционната система т.к. пробвах с различни и все същото. Сменен е фърмуера с DL04 но без резултат.
    Благодаря.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    873
    #2

    Re: LG GSA-4165B writing speed ?

    Пробвай с друг софтуер да пишеш на "по-низка" скорост

  4. KTT
    KTT е офлайн
    Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    531
    #3

    Re: LG GSA-4165B writing speed ?

    Пробвал съм и с др. софтуер и с др. ОС и се тая. "з-то" ми е от руския.

  5. PGI
    PGI е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    2
    #4

    Re: LG GSA-4165B writing speed ?

    Няма такова не6то при мен приятел, 4x,8x,16x,32x,40x, ми дава да си избера, а за DVD подложките 4x,8x- samo DVD-RW mi zapiswa na 2x ili 2.4 скорост!!!
    с неро и алкохол записвам, без проблем!!!

  6. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    1,378
    #5

    Re: LG GSA-4165B writing speed ?

    Не казваш дали подложката може да се записва на по-ниска скорост при други писачки....

  7. KTT
    KTT е офлайн
    Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    531
    #6

    Re: LG GSA-4165B writing speed ?

    Говоря само за CD-RW. СЪщите подложки на други записвачки си ги пише и на по-ниската скорост. Забелязах, че при по-високите скорости няма проблем. Например 16х-26х може да се пише и на двете, но каквито и да слагам под 12х винаги избира най-високата. При CD-R и DVD+-R няма проблем - там се избират от 4 - до 40 за CD-R например.
    Друг проблем е че много мрази цветни RW носители. Тях така ги "записва", че освен че не се четат изобщо после трябва да се трият на др. записвачка. В началото си ги пишеше но заради скоростите минах на Roxio 8. Довечера ще го махна и сложа Nero 7.01.2. Имам чувството, че нещо умалява LG-то.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #7

    Re: LG GSA-4165B writing speed ?

    Не си мисли че записа на по-ниска скорост значи по-добър запис... устройствата си разпознават дисковете стига да им е актуален фирмуеъра ако няма по-ниска или по-висока скорост то е защото производителя така е сметнал

    Ще ти дам 1 пример - едно двд на чиято кутия пише 16х се записва много по-добре на 16 отколкото на 8 скорост. Лично съм проверявал - записа е в пъти по-добър на високата скорост

    Някои по стари устройства не четат РВ дискове записвани на висока скорост, причината не е че дисковете не са добре записани а че устройствата които ги четат са морално остарели... тия неща не са много скъпи

  10. KTT
    KTT е офлайн
    Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    531
    #8

    Re: LG GSA-4165B writing speed ?

    LordOfEvil,
    Вероятно си прав за скоростите. Това ми е нужно т.к. имам в "промишлени количества" Fullmark които почти никъде не се пишат коректно на 10х, но на 4х нямат проблем.
    Искам да допълня че след връщане към Нерото цветните Вербатим също станаха използваеми. Явно Роксиото е нещо бъгаво и повече не смятам да се занимавам с него.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. NEED For Speed-carbon
    От Z*E*W*A във форум ИГРИ
    Отговори: 23
    Последно: 15-01-07, 20:03
  2. Need for Speed™ Most Wanted
    От kasis във форум ИГРИ
    Отговори: 3
    Последно: 29-09-06, 06:15
  3. K7S5A + ?CPU = max speed
    От MomoSat във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 10
    Последно: 19-10-05, 10:04
  4. Need for Speed - Most Wanted
    От LUDIA във форум ИГРИ
    Отговори: 4
    Последно: 27-05-05, 11:46
  5. need for speed 5
    От poznai във форум ИГРИ
    Отговори: 10
    Последно: 29-09-01, 15:41

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе