Резултати от 1 до 3 от общо 3

Може ли да се оправи RAM ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    281
    #1

    Може ли да се оправи RAM ?

    И трите теста за RAM от Hiren's.BootCD.7.6 ми дават грешка на 213 МБ (паметта ми е 512МБ, май е ДДР).
    Почистих слотовете, почистих крачетата на паметта, пробвах на всички слотове, но проблема си остава.
    Имате ли идея дали може нещо още да се направи? Между другото Уина си работи с тая памет (98 и МЕ) само на някои игри забива.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    266
    #2

    Re: Може ли да се оправи RAM ?

    До колкото знам, май няма оправяне, ако нещо е тръгнало да се скапва с паметта. Тъй, че карай докато все не откаже, а най-добре ще е да я пробваш и някой друг компютър.

  4. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    322
    #3

    Re: Може ли да се оправи RAM ?

    Цитат Първоначално публикувано от SET_time
    И трите теста за RAM от Hiren's.BootCD.7.6 ми дават грешка на 213 МБ (паметта ми е 512МБ, май е ДДР).
    Почистих слотовете, почистих крачетата на паметта, пробвах на всички слотове, но проблема си остава.
    Имате ли идея дали може нещо още да се направи? Между другото Уина си работи с тая памет (98 и МЕ) само на някои игри забива.
    Миналата година и аз имах проблеми с една банка памет.Мой познат дилър я занесе в Аргус (в София),там направили тестове на банката и установили,че има дефектен чип.Сменили го и банката работи и до днес.Така,че можеш да си опиташ късмета.На мен ми струваше около 5 лева.
    Успех!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Кой да ми оправи в София извънгаранцинното Fujitsu ?
    От MEBELDIZAIN във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 7
    Последно: 15-10-09, 22:29
  2. Toshiba RAS-322PTR - търся майстор който да го оправи
    От nikman във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 4
    Последно: 11-06-09, 17:20
  3. Проблем с архив. Може ли да се оправи ?
    От milenk във форум Общ - софтуер
    Отговори: 8
    Последно: 19-04-09, 22:24
  4. Развален хард - може ли да се оправи софтуерно
    От dmitry във форум Общ - софтуер
    Отговори: 13
    Последно: 24-11-08, 13:43
  5. Как наистина може да се оправи демографският срив:
    От iva2004 във форум Коментирай новина
    Отговори: 14
    Последно: 02-05-06, 11:11

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе