Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 24

Препоръки относно Лаптоп

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    3
    #1

    Препоръки относно Лаптоп

    Привет на всички!
    Ще помоля за препоръки относно закупуване на Лаптоп на цена до 1600 лв. Ще се използва, като домашен PC. Къде във Варна предлагат изгодно лаптопи и евентуално каква ориентировъчно ще бъде конфигурацията за посочената цена?
    Благодаря предварително!

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #2

    Re: Препоръки относно Лаптоп

    D&G
    300-242

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    28
    #3

    Re: Препоръки относно Лаптоп

    Виж във МЕТРО видях добра машинка наНР за тези пари.

    Мързи ме да ти пиша характеристики.

  5. DSI
    DSI е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    11
    #4

    Re: Препоръки относно Лаптоп

    Съветвам те ако имаш въможност да добавиш още 100 евр и да си вземеш машинка която да те кара поне 2 годинки и след това да я продадеш :


    Асеr- ТravelMate 4101
    Centrino 1,6 Gh - 2 mb cash
    1024 gb RAm
    60 HDD
    Grafic- X700 PCI-ex
    Вграден Hi-Fi b/g
    15,4 дисплей

    4 часа батерия

    има и със сшарнати карти който ще ти смъкне от цената .....
    ако не нямаш възможноста пробвай има фирма който асемблират мобил. пц-та в бг кадето може да спестиш 100 $ за ОС.
    Ако не намериш пиши едно ЛС ще погледна в хисторито

    Успех!

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    855
    #5

    Re: Препоръки относно Лаптоп

    Цитат Първоначално публикувано от TexHuk
    Виж във МЕТРО видях добра машинка наНР за тези пари.

    Мързи ме да ти пиша характеристики.
    Точно вчера отидох до МЕТРО за да си купя лаптоп оттам, но любезен мегамалоумен идиот не ме пусна да вляза да видя цените, защото си бях забравил картата в колата - айде познайте дали ще стъпя пак там

    За 1600лв - 1400лв ТОШИБА L80-181, +50+50 за USB/wifi, 1500лв с ДДС или 1х 280лв + 12х107лв, оферта от вчера от D&G.

  7. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #6

    Re: Препоръки относно Лаптоп


    Kakва карта ве РаЗ? Вски месец поне по 2 пъти ходя там от как е открит тоя магазин - никога не са ми искали карта или нещо да са ме спирали....
    Явно имаш доста съмнителен вид :dock:

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    855
    #7

    Re: Препоръки относно Лаптоп

    Pat, и аз съм ходил често често и винаги съм влизал без да проверяват картата, но вчера - не.
    Питах дали издават отново дневни карти - не.
    Идиоти, те загубиха ~ 2 000лв, не аз

    едит
    Абсолютно трезвен бях, 6ти ден не съм кусал :D

  10. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #8

    Re: Препоръки относно Лаптоп

    Мдааа....явно не ти е било ден....."Всяко зло - за добро!". Той Господ си знае работата..... Явно нее трябвало или е било по-добре за теб да не купуваш от Метро.
    Погледни философски на нещата! :coolsmiley:

  11. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #9

    Re: Препоръки относно Лаптоп

    да се върнем на въпроса на dandy

    dandy, я кажи за какво ще се използва този лаптоп, защото като чуя "домашен компютър" и тръпки ме побиват от смисъла, който влагат различните хора в тези думи.

    най-често на домашния компютър се гледат филми, сърфира се в мрежата, работи се с офис приложения и се играе!
    е те тази последна дума струва примерно едни 200 евро отгоре

    какъв е твоя случай?

  12. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    855
    #10

    Re: Препоръки относно Лаптоп

    И аз съм в тази категория на търсещи - ако е за домашна работа има много варианти, като най-добър ми се струва FSC AMILO Pro V 2035 - 61D3EE
    1479лв с ДДС (мерси на Кайсо ).

    Но аз търся с win xp home/pro
    Ще се ползва главно за офис нужди, игри едва ли ще се пускат каквито и да са те.
    В този ред на мисли - това x200 мобилно на тошибата каква пръчка е? На какво е равно при десктоп машините ?

    Приемам предложения и аз за лаптоп

    edit
    Pat, философски погледнато съм благодарен за това, защото щях да купя нещо веднага, а можеше до тези пари да е голямо дърво, сега малко по малко излизат варианти, които не съм и очаквал, но още не съм решил, а ми се ще днес да го поръчам... Ех, да имах 5 бонки да се чудя какво да ги правя сега...

  13. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    801
    #11

    Re: Препоръки относно Лаптоп

    @Раз: A как по-точно мислеше да си купиш нещото без карта ?! Наистина странно обаче как няма да те пуснат без карта

    Погледнете този модел на Acer Aspire 3023WLMi :
    Aspire 3023WLMi, Mobile AMD Sempron™ processor 3000+ (25W), ATI RADEON® XPRESS 200M series chipset, 512MB (2x256MB), 15.4"WXGA Acer CrystalBrite TFT, 64MB ATI MOBILITY™ RADEON® X600, 60GB, DVD-RW DL, no FDD, 4 x USB 2.0 ports, 6-in-1 card reader; PC Card slot (one Type II); IEEE 1394 port; Infrared (FIR) port; External display (VGA) port; S-video/TV-out (NTSC/PAL) port; Headphones/speaker/line-out port; Microphone/line-in jack; Modem (RJ-11) port; DC-in jack for AC adapter, Gigabit Ethernet, 56K ,802.11b/g, 8-cell LiIon 3-hour battery life, 3.03 kg., WXPH/ 1 year warranty


    Цена в D&G : 1555 лв без ДДС.

    Аз съм се засилил към него

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    855
    #12

    Re: Препоръки относно Лаптоп

    Suren, картата беше на 120 метра зад мен на препълнения паркинг - това не е въпроса

    Лаптопа, който си дал, ми се струва изключително непривлекателен - погледни за 1800лв какво можеш да си вземеш на FS, ibm, toshiba, още по че ако е за теб може и без windows да минеш, което е ~200лв по-малко...

    Иначе за до 1500лв с ддс съм се спрял на:
    TOSHIBA Satellite M40-294
    или
    ACER 3003WLM

    Всеки си има плюсовете, но вече от няколко места ми казаха, че Тошибата бил с #1 за този клас екран, което е важно за мен...
    Acer-а е с вградена wifi и dvdrw, но пък е Семпронче...
    Излязоха още 10тина модела от различни марки, но тези двата са фаворити - Acer-а ако ще се ползва за комбайн, Тошибата за работа (не съм ги слагал един до друг двата, но вярвам 10 от 10 души да ми кажат, че Тошибата е #1 )

  16. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    880
    #13

    Re: Препоръки относно Лаптоп

    няма да давам конкретна препоръка, а и не мога...ако аз си купувам лаптоп ще гледам да е Vista ready...което май доста му качва цената...

  17. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    855
    #14

    Re: Препоръки относно Лаптоп

    Vista или ЕДИНИЯ визуален вид на Vista ? Има разлика

  18. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #15

    Re: Препоръки относно Лаптоп

    последното, с което ме изненада един FS, беше категоричния му отказ да чете малки DVD-RW, като седмица преди това започна да скапва всяко CD, което се опитваш да запишеш. това, в комбинация с всичките ми предишни впечатления от FS, ме отблъсква от тази марка.

    може да е до бройка, но на един приятел във фирмата купиха 15-ина FS преди година, и това, което чувам само потвърждава наблюденията ми - "бива, ама...."

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Ефирен DVB-T приемник за лаптоп - мнения и препоръки
    От logic във форум Сателитни, кабелни и ефирни приемници
    Отговори: 11
    Последно: 20-12-13, 23:28
  2. избор на лаптоп до 1900 лв (с ДДС)-ПРЕПОРЪКИ?
    От valdim във форум Мобилни устройства
    Отговори: 4
    Последно: 25-09-13, 17:21
  3. Мнение относно лаптоп HP Presario CQ61-475SQ
    От boganko във форум Мобилни устройства
    Отговори: 5
    Последно: 21-12-10, 13:08
  4. Мнение относно лаптоп АСЕR EXTENSA 5635G
    От lggk във форум Мобилни устройства
    Отговори: 6
    Последно: 07-10-09, 12:44
  5. Относно батерията на лаптоп
    От GENERALAT във форум Общ - хардуер
    Отговори: 4
    Последно: 13-10-06, 17:50

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе