Резултати от 1 до 9 от общо 9

поредния въпрос за избор на лаптоп

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jul 2006
    Мнения
    2
    #1

    поредния въпрос за избор на лаптоп

    Това е първото ми мнение в този форум и се надявам да получа компетентни отговори
    Така, разполагам с 1100лв и разбирам, че тези пари са минимума при покупка на нов лаптоп.
    Редно е да кажа и изискванията ми към усройството, а те са: 1,5гх процесор ; мисля, че повечето лаптопи в този ценови клас са с 256мб рам така че това няма кво да го обсъждаме; двд записващо устройство; безжичен интернет; и някаде бях чел, че е добре видео картата да е така наречената "външна".
    Също така бих искал да ми изкажете мнения за Acer( в смисъл, надежни ли са) тъх като те предлагат всичко това и се вместват в цената.
    Благодаря предварително!

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #2

    Re: поредния въпрос за избор на лаптоп

    Взимаш парите и отиваш в Технополис, гледаш умно 5, 10 или 60 минути в лаптопите. Ще откриеш 1-2 за тази цена дето я споменаваш, така че избора ти няма да е много труден и мъчителен за тебе. Важното е да се прибереш с лаптоп. Скоро гледах един за 999 лева к'во му плащаш. Ако прежалиш още 300-500 лева ще направиш доста по добра покупка примерно 1,6-1,8 GHz, 60-80 HDD, 512 RAM и т.н. външна карта, DVD RW.

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    131
    #3

    Re: поредния въпрос за избор на лаптоп

    На заглавната страница на q3.setcom.bg има една фирма за лаптопи.

  5. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    771
    #4

    Re: поредния въпрос за избор на лаптоп

    Имаш 1100лв...прекрасно...но искаш и нещо добро, а то е и по скъпо...кликваш например на www.pic.bg, може и в други фирми....избираш си нещичко по сносно с добри параметри...там клик на лизинг....избираш например ЦКБ с максимума 24 месеца...даваш 200-300-400 лева първоначална....после по 50-на на месец....скатаваш 700 и отиваш на море...с лаптопа...поливаш лаптопа...добре го поливаш иначе ще се развали...след някой и друг месец тропваш с краче на шефа си да ти вдигне заплатата....той я вдига и така си избиваш лизинга )) вариант 2- той не я вдига...тогава спираш да вечеряш...спестяваш 30х5лв поне...сънливостта намалява...оформяш и добра линия...работоспособността ти се увеличава, спиш по малко, работиш до късно, шефа ти забелязва това и ти вдига заплатата...и избиваш лизинга...мога да ти развия още десетина варианта...само свирни

  6. Senior Member Аватара на Profita
    Тук е от
    Jun 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,137
    #5

    Re: поредния въпрос за избор на лаптоп

    Зашеметяваща стратегия ... :coolsmiley:

  7. Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    898
    #6

    Re: поредния въпрос за избор на лаптоп

    Цитат Първоначално публикувано от garfi

    Също така бих искал да ми изкажете мнения за Acer( в смисъл, надежни ли са) тъх като те предлагат всичко това и се вместват в цената.
    Ползвам AcerAspire3003NLMi от няколко месеца,нямам забележки(в смисъл-точно това е,което очаквах с тези параметри).
    Скоро гледах някъде - вече са точно за тези пари-1100лв.Има всичко,което искаш без "външна" видео-карта,дори процесора работи на 1.8GHz.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    649
    #7

    Re: поредния въпрос за избор на лаптоп

    Малко по-рисковано предложение...изчакай месец два да започнат да се връщат тези от бригадите с лаптопи под мишница и гледай за обяви за продажба може да се нацели нещо на доста добра цена (абе това си е доста рисковано де ама все пак ние сме хазартни хора )

  10. Novice
    Тук е от
    Jul 2006
    Мнения
    2
    #8

    Re: поредния въпрос за избор на лаптоп

    Благодаря ви за отговорите, но мислех че все пак ще ми препоръчате даден модел.Разбрах поне, че за тази цена няма да получа външна видео карта и изглежда ще се примиря с този факт.Обмислям теорията развита от skynet за машинка която да изплащам но единственото нещо което ме спира е това че досега никога не съм изплащал нещо което съм искал да имам.

  11. silverfox
    Guest
    #9

    Re: поредния въпрос за избор на лаптоп

    За 1120 лв. си взех Toshiba Satellite L100-113:
    Dothan 1.6
    256RAM DDR2
    40GB HDD, SATA, 5400rpm, 8MB cache
    ATI Xpress M200 - PCI Express up to 128MB (Shared) - т.е. не е "външна"
    DVD Combo
    15" 1024x768

    Много съм доволен - Freelancer и по-новата Halo вървят без проблем, но ще вдигам RAM-a на 512, че така не е добре. Колкото и да гледах това си беше според мен най-доброто предложение. Вчера го взех

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. поредния проблем с лаптоп HP Compaq nc6400
    От seypich във форум Общ - хардуер
    Отговори: 7
    Последно: 02-02-12, 14:16
  2. Поредния проблем с домашно кино
    От hype във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 9
    Последно: 03-07-11, 22:00
  3. Поредния проблем с ЛАН
    От kapandura във форум Мрежи
    Отговори: 7
    Последно: 13-11-05, 20:39
  4. Поредния провал
    От Lupus във форум Коментирай новина
    Отговори: 8
    Последно: 17-07-04, 11:57
  5. Поредния NERO проблем
    От kesten във форум Общ - софтуер
    Отговори: 12
    Последно: 09-04-04, 08:53

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе