Резултати от 1 до 8 от общо 8

IBM - Lenovo, струва ли си

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    52
    #1

    IBM - Lenovo, струва ли си

    моля, дайте становище по тази машина: http://www.ftech-bg.com/catalog/prod...5eghgt695b4c95
    лични впечетления и т.н., ще се използва предимно с офис и подобни приложения, интернет и от време на време много, ама много рядко по някое геймче

    а, щях да забравя - ще и взема ДДС-то

    10х предварително

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Jul 2006
    Мнения
    3
    #2

    Re: IBM - Lenovo, струва ли си

    По добре изчакай малко и се ориентирай към това:
    http://www.notebook-secondhand.com/i...d=18&Itemid=33

  4. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    839
    #3

    Re: IBM - Lenovo, струва ли си

    Аз съм с ThinkPad A30 . Стара машинка но желязна и съм много доволен от нея . А нови сигурно са много добри обаче парите няма да са малко - Все пак това си е IBM , плюс това и нов ...

  5. Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    226
    #4

    Re: IBM - Lenovo, струва ли си

    да не забравиш да си вземеш и това:

    DOS Licensed;
    лол, струва си

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    122
    #5

    Re: IBM - Lenovo, струва ли си

    Lenvo niama nshto obasho s IBM v momenta taka che sam silno rezerviran ! Obshto e edinsteno tova che Lenovo kupi biznesa s Notbuci na IBM! Inache az pred tri sedmici si kupih tova i sam mnogo dovolen ! http://computers.market.dir.bg/xoffe...088&shop_id=18 no may sa svarshili!

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2006
    Мнения
    122
    #6

    Re: IBM - Lenovo, струва ли си

    Здравей!
    Малко ми е рано за каквито и да било впечатления по отношение на Lenovo. Действително нямат нищо общо с преносимите компютри на IBM. От продуктовата линия на досегашните IBM останаха малко серии. Това, което е обнадеждаващо е, че сервизът на Lenovo ще се извършва в сервизните бази и канали на IBM. От тази гледна точнка можеш да разчиташ на наистина коректно отношение.
    Иначе за мен Lenovo не представляват нищо по-различно от който и да е Китайски производител (казах вече, че е малко субективно, тъй като са от скоро на пазара).
    Така че за цената си може да се каже, че машинката е прилична ;-)
    Успех!

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #7

    Re: IBM - Lenovo, струва ли си

    Вземи си HP

  10. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    52
    #8

    Re: IBM - Lenovo, струва ли си

    Благодаря на всички за становищата, купих го и вече 4-5 дена го тормозя без спиране. За сега имам отлични наблюдения и може да се каже, че съм много доволен. След като му взех ДДС излезе около 1400лв., което за нова машина с тези показатели и екстри е най-доброто, което намерих. По отношение на чисто китайските марки марки имам преки наблюдения само върху Хаер, но смело мога да кажа че съм изключително доволен: имам миялна мащина, която изкъртих от работа последните около 3 години без никакви проблеми, също така тази зима си купих климатик 12-ка не инверторен за отопление, който работи и на -23 градуса без грижи, т.е. за сега оценка 6+, дано същото се отнася и за компютрите

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. струва ли си да ъпдейтнам
    От galka77 във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 15
    Последно: 19-12-15, 00:51
  2. Lenovo се разделя на Lenovo и Think
    От kod във форум Общ - хардуер
    Отговори: 0
    Последно: 09-01-13, 07:15
  3. Струва ли си?
    От bagdatis91 във форум Климатици Samsung, LG
    Отговори: 13
    Последно: 04-07-12, 11:16
  4. Струва ли си това ТFТ
    От Alexi_ във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 06-02-06, 11:15
  5. Струва ли си да го тегля?
    От rover във форум ИГРИ
    Отговори: 4
    Последно: 02-04-01, 16:18

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе