Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 23 от общо 23

Как ще гледаме НВО без да кихаме?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    13
    #16

    Как ще гледаме НВО без да кихаме?

    Аз имам карта Galaxis но незнам на кой спътник е HBO на български.За да мога да пробвам.




  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    155
    #17

    Как ще гледаме НВО без да кихаме?

    Пускам днес hbo-то и какво да видя екрана в вертикални черти и отзад се вижда картината почти неразбираемо но ако човек има нерви може и да гледа нещо.Според това което видях си прявя извод че към сигнала на канала е пуснат и още един сигнал с тез вертикални черти.Гледам в интернет схеми които уж са декодери на hbo и не са нищо повече от LC резонансен кръг.Според вас една такава схема като тази от линка дали ще върши работа понеже е лесно да се направи пък една толкова известна телевизия с такава проста защита ми е малко съмнително.

    http://www.fxconnection.com/radioshack.htm







    Edited by - Stealth на 05/06/2002 22:40:53

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #18

    Как ще гледаме НВО без да кихаме?

    Bej s toja radioshack se edno mladkonstruktor



    Tva spored mene ne e nikva zashtita... az malko porazbazikah tuninga na NVIDIATA... i pochti go nagodih.. samo deto 1sm e otdolu...



    Koeto me vodi na misulta.. che prosto sa go kodirali do standart mnogo blizuk do PAL no s njakoi minimalni izmenenia na "codec-a" kazano neprofisionalno ... v taja tehnika sum pulen curvul.. no spored men tova moje softuerno da se decodira bez nikakvi hardueni ekstri... Asembleristite poizmrjaha za sujalenie az kat napisha poveche ot 2 reda ASM zabiva




  5. Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    155
    #19

    Как ще гледаме НВО без да кихаме?

    Ще взема да пробам когато имам повече време.Само ми е чудно тоз 12" - No. 12 solid copper wire какво ще рече в милиметри.

  6. YG
    YG е офлайн
    Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    348
    #20

    Как ще гледаме НВО без да кихаме?

    DeathKnight може и де а близо до истината - аз имам 2 TV на които имам НВО - на единия - панасоник програмата не може да се настрои, а на другия (стар велико търново) става но без цвят. Така че не е невъзможно да бъзикат синхронизацията, щото няма как търновото да го декодира ;-)




  7. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #21

    Как ще гледаме НВО без да кихаме?

    Много ясно е.. декодера струва 50лв. а такъв за синхронизацията със кодира и др. поне 400лв. те вероятно си я декодират при тях и после я пускат кодирана по някакъв балъшки начин... Мене не ми се занимава (виж ако беше RTL или VOX, дето яки филми дават), но някой етусиаст може да си направи труда.




  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    444
    #22

    Как ще гледаме НВО без да кихаме?

    xaxaxaxaxaxa

    6e mi sravnqva6 RTL s HBO li ve lek - kefi6 ma

    az si platih za decoder i v dogovora pi6e 4e ako se povredi ili ne6to takova trqbva da platq 100$ (a poznavam i edin ot tehnicite na SKAT i ako toi zagubi takuv dekoder trqbvalo da pla6ta 500 leva !!!!!!)

    taka 4e nqma lesno da se presko4i toq trap s tiq dekoderi

    az zasega si pla6tam taksata i sum bez problemi

    ot SKAT kazaha su6to 4e 6teli da smenqt dekoderite - nqkvi novi za drug obhat 6teli da slagat - ne razbrah to4no kakvo kaza tehnika ama 6e gi smenqt sled sedmica nai mnogo dekoderite



    MaHLaN RuLeZZZ

  10. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #23

    Как ще гледаме НВО без да кихаме?

    Hehehe, дай да го разчепкаме твоя декодер, какво ще кажеш

    Споко никой няма да разбере..

    (това за RTL-а нещо не го разбрах, бариери на липсата на визуален контакт, какво да се прави)




Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Sony Bravia KDL-46HX850 & PS3 - как да гледаме 3D филми
    От MLS във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 3
    Последно: 15-11-12, 13:25

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе