Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 21 от общо 21

Въпрос за изгорял процесор

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #16

    Re:Въпрос за изгорял процесор

    това трябва да видиш в страницата на лаптопа -cpu support.

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    4
    #17

    Re:Въпрос за изгорял процесор

    OK мерси много значи трябва да съм много щастлив че съм зивадил такъв касмет че е процесор а не нещо друго ! Месри наистина.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #18

    Re:Въпрос за изгорял процесор

    не се знае. Това с малката резолюция за клипове ме води и към видеото . Често ако има проблем излиза в 2 Д режим., То за филми и зума не трябва 3д , но малката резолюция е фактор , който не трябва да се пренебрегва

  5. Novice
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    4
    #19

    Re:Въпрос за изгорял процесор

    Опа аз май не се изразих неправилно . Имах предвид че ако резолюцията е по висока процесора откача и целия лаптоп започва да забива и да се мъчи все едно не му стига процесорна мощ . Всеки един процес които се опитам да извърша изглежда така сякаш процесора е много слаб . А реферното охлаждане попринцип се включва на определени степени зависи от температурата , откакто се случи случката то си работи на максимални обороти , а процесора е невероятно горещ , то AMD-to Athlona на другия ми компютър не е толкова горещ и никога не е бил !

  6. Novice
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    1
    #20

    Re:Въпрос за изгорял процесор

    Здравейте хора искам да споделя тук с вас следното нещо.
    Преди няколко дни един мой приятел ми подари едно лаптопче на MSI модела по точно е MSI ms-1719 EX700x та проблема му е че нещо се е случило с дъното лично мнение,че е гръмнало но как и аз не знам.Сега ровя из нета за ново или втора ръка дъно не мога да ви опиша колко трудно се намира,но както и да е сега обаче изниква в мен въпроса дали все пак от цялата тази простотия процесорчето си е останало без никакъв демидж.Инъче по дъното има два разпоени кондензатора които се държат само на едната страна те са от тея малките черни въшки дето ти трябва хубава лупа за смяна или просто за да ги видиш,но има и друго за тях приборчето с което ги меря ми показва че те са здрави което много ме узадачи и за да премахнем отговри от типа с какъв прибор ги мериш ще кажа само че се ориентирам по схемата зареждане разреждане при това положение няма значение мултицета та мисълта ми беше ако те са здрави какво по дяволите може да му се е случило и дали според вас ако ги възтановя както са си били ще ми опуши веждите :D

  7. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #21

    Re:Въпрос за изгорял процесор

    никой не може да ти отговори наизуст от 500км растояние

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Въпрос относно процесор
    От twikster във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 10
    Последно: 07-11-11, 19:53
  2. Въпрос за дъно и процесор
    От drago_tr във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 7
    Последно: 24-05-10, 19:14
  3. Въпрос за процесор на лаптоп?
    От granity във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 5
    Последно: 22-05-10, 12:01
  4. Нов въпрос за Процесор и Дъно
    От ReMiX във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 2
    Последно: 19-10-07, 14:18
  5. Въпрос за процесор
    От backinblack във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 7
    Последно: 06-09-06, 16:56

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе