Резултати от 1 до 3 от общо 3

Избор на 24'' монитор

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    37
    #1

    Избор на 24'' монитор

    Здравейте,
    трябва ми монитор с висока резолюция - 1920x1200 би била перфектна, затова съм се насочил към 24'' монитор. Можете ли да ми препоръчате конкретен модел?

    За съжаление не мога да отделя твърде голяма сума. Какво мислите за този примерно?
    http://www.electron.bg/product_info....ducts_id=12480

    или да ми препоръчате някой друг в близък ценови клас?

    Мерси предварително

  2.  
     
  3. Member Аватара на XIIID
    Тук е от
    Dec 2002
    Живее в
    Burgas, Bulgaria
    Мнения
    829
    #2

    Re: Избор на 24'' монитор

    Предполагам линкът, който изключително глупавият ти браузър е имал предвид е http://www.electron.bg/product_info....ducts_id=12480 (не питай как съм разбрал)

    Съжалявам, но освен с дописването на линка нямам как да ти помогна... Лично бих те насочил към моделите на DELL, ако беше склонен да отделиш (доста) повече пари - вярно е име на пазара, което иначе недолюбвам, но доста хубави неща се изпонаписаха в мрежата, особено за 27" модела. Пиши и за какво ще ти трябва - ако е за работа, а той ще върши сериозна, цената ще се избие така или иначе. (Във всеки случай не пести пари за здравето си, с по-малък размер се свиква, с по-лоша картина - не).

    И изобщо ако някой работи на нещо свястно на размер, ще ни е интересно да сподели какво и как!

  4. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #3

    Re: Избор на 24'' монитор

    не съм го виждал наживо, но като гледам характеристиките ми идва на дум само една дума за описание - "отврат"

    стара матрица, малък видим ъгъл, "Време за реакция 2ms" не е "Response time (typical): 5 ms" както и да го превеждаш, както и "Яркост 300 cd/m²" ама изобщо не е превода на "Brightness: 250 cd/m²", но явно по-важното е да излъжеш клиента с дебелия шрифт

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Избор на 3D монитор?
    От Zzipper във форум Телевизори
    Отговори: 12
    Последно: 28-12-13, 17:25
  2. Избор на монитор!?
    От fiorino във форум Общ - хардуер
    Отговори: 1
    Последно: 16-04-11, 19:21
  3. Избор на монитор
    От zorbata във форум Общ - хардуер
    Отговори: 1
    Последно: 17-02-11, 21:17
  4. Избор на НОВ LCD монитор
    От eye_contact във форум Общ - хардуер
    Отговори: 1
    Последно: 11-05-07, 18:27
  5. Избор на 17" или 19" монитор
    От Чернокрилия във форум Общ - хардуер
    Отговори: 20
    Последно: 13-03-03, 21:15

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе