Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 25

Помощ за принтер!!!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    26
    #1

    Помощ за принтер!!!

    Преди месец си купих мултифункционалното устройство HP Photosmart C4480 All-in-One.От тогава сам го използвала няколко пъти-предимно принтера /не всеки ден/.
    Вчера когато ми потрябва се изненадах неприятно от следните съобщения:"HP devices have been detected".
    За самото USB ми пише:"One of the USB diveces attached to this computer has malfunctioned,and Windows does not recognize it" и това "No drivers are installed for this device".
    Ето какво съм направила до сега:1преинсталирах диска на HP; 2 изтеглих нови драйвери;
    Сега когато пробвам да принтирам през Word документ ми дава,че няма инсталиран принтер!
    Кашата стана много голяма,моля да ми помогнете!!!
    Благодаря!

  2.  
     
  3. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #2

    Re:Помощ за принтер!!!

    Деинсталирай всичко свързано с принтера от Add/remove programs , след което рестартирай, сложи принтера на друг USB порт и пробвай пак с драйверите.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    26
    #3

    Re:Помощ за принтер!!!

    Да пак го направих,като изтрих и тези драйвъри които бях изтеглила.За съжаление същия резултат.Да тегля ли нови драйвъри и от къде е най добре? От сайта на HP?

  5. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    786
    #4

    Re:Помощ за принтер!!!

    А в Printers and Faxes дали има някакъв принтер? Ако не се вижда инсталиран принтер то стартирай Fix this problem . Пиши какво е станало.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    26
    #5

    Re:Помощ за принтер!!!

    Пак изтеглих от страницата на HP drivers.Но като искам да ги инсталирам ми дава"unable to create folder to extract webpack".Като натиснах Fix this problem ми съобщава че няма достатъчно място в диск C.В Printers and Faxes няма принтер.

  7. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    786
    #6

    Re:Помощ за принтер!!!

    Ами значи проблемът ти е че нямаш достатъчно място в диск С.
    Освободи място на диска, може да се възползваш от Disk Cleanup (Почистване на диска) в Windows XP
    Изпразни си кошчето, ако имаш много изтрити неща там.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    26
    #7

    Re:Помощ за принтер!!!

    Лошото е,че нищо не мога да изтрия от C. Капацитета му е 9,76 GB, а свободното пространство е 4 MB. Ужас!!! Кошчето е празно. Като използвам "Почистване на диска" не се отваря достатъчно място.

  10. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    786
    #8

    Re:Помощ за принтер!!!

    Ами в My Documents имаш ли доста информация? Ако ДА мога да ти обесня за изместването и на диск Д:, ако имаш такъв.
    Като ползваш 'Почистване на диска" слагаш ли отметки на Temporary Internet Files и Compressed old files?
    Виж ако има файлове в папката C:\WINDOWS\TEMP ги изтрий!
    Същото важи и за папката C:\Documents and Settings\username\Local Settings\Temp.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    26
    #9

    Re:Помощ за принтер!!!

    В моите документи почти нямам информация.Сега ще видя за файлове с такова разширение-така ли се казва,временни ?Пълен лаик сам и в какви ги забърках.От време на време ми излиза и страшното съобщение,че не може компютъра да работи с толкова малко свободно пространство-или нещо подобно,но супер заплашително.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    26
    #10

    Re:Помощ за принтер!!!

    В тези папки е пълно с файлове.Аз тръгнах да ги трия наред всички.Някои не завършват на tmp.,и тях ли да изтрия?

  13. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    323
    #11

    Re:Помощ за принтер!!!

    Всички, без изключение. Изтрий също и всички файлове от C:\WINDOWS\SoftwareDistributin\Download ако има някакви там!

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    26
    #12

    Re:Помощ за принтер!!!

    В сайта на HP има съвети, които дават,стъпки, които може да се предприемат при показване на определено съобщение-съвсем като за мен направено,но въпреки това не е тръгнал принтера все още.
    Отвори се местенце след това триене.1,54 GB е свободното място вече.Сърдечно благодаря!!!Дано се справя и с останалото и да не съм затрила някой файл,който не трябва.Много ви благодаря и ще пиша за развитието.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    26
    #13

    Re:Помощ за принтер!!!

    Ами не става!
    Какво мога още да направя?
    Не съм сигурна,че въобще в драйвърите е проблема

  17. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    786
    #14

    Re:Помощ за принтер!!!

    Какво точно не става?
    Използва ли Fix this problem?
    Някаква грешка ли извежда?

  18. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    26
    #15

    Re:Помощ за принтер!!!

    След прилагане на съвети от приятели стигнах до там,че не мога да инсталирам диска на HP отново.Излиза ми съобщение:The file can not be accessed by the system.Сега нямам и софтуер за принтера.Изтрих всичко възможно от диск C освобождавайки пространство до 1 GB след няколко минути отново ми излиза съобщение за пълен диск и т.н.Може ли това да е вирус ? Имам антивирусна,която си работеше до сега.Просто чудничко стана!!!Използвайки Fix this problem не ми извежда никаква грешка.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Помощ за избор на принтер 3 в 1
    От dddinev във форум Общ - хардуер
    Отговори: 0
    Последно: 30-04-13, 16:49
  2. Помощ при избора на принтер : мрежови или с PCL
    От valio.toploto във форум Общ - хардуер
    Отговори: 4
    Последно: 31-03-11, 09:25
  3. Помощ относно принтер
    От marj във форум Общ - хардуер
    Отговори: 6
    Последно: 22-03-11, 11:29
  4. ПОМОЩ ЗА ПРИНТЕР
    От DSR1972 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 09-02-10, 21:22
  5. Малко помощ за матричен принтер
    От pland във форум Общ - хардуер
    Отговори: 12
    Последно: 09-02-04, 20:47

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе