Резултати от 1 до 2 от общо 2

Проблем при свързване на pc към Sony Bravia 32S5500

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    2
    #1

    Проблем при свързване на pc към Sony Bravia 32S5500

    От около месец насам имам вкъщи ново тв - Sony Bravia 32S5500. Последните дни имам доста свободно време та реших да закача компа към tv-to, за до го ползвам като монитор и най-вече за да гледам филми. Телевизорът си работи нормално, има сигнал, всичко върви, но като си пусна филм на цял екран с който и да е player ме тормози един проблем – сигналът започва да прекъсва, появявайки се черен екран с надпис "No signal" и резолюцията на която е настроен телевизора. Прекъсването трае около 1-2 секунди и след това картината се възстановява. Не прекъсва на някакъв точно определен интервал от време, понякога прекъсва през минута, понякога през 2, през 5, понякога няколко пъти за 1 минута. Опитах всякакви player-и и резолюции, но проблемът си остава. Когато правя каквото и да е друго това не се случва, еднствено когато гледам филм на цял екран. Някой би ли могъл да ми помогне да се справя с този проблем?

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #2

    Re:Проблем при свързване на pc към Sony Bravia 32S5500

    до като четох, щях да ти дам съвет, да опиташ на друга резолюция, но виждам, че вече си опитвал.
    Единственото, което ми идва на ум в този момент, е кабелът, може би просто проблемът, да е в него.

    P.S.
    Не си уточнил също за какъв вход става въпрос, VGA, DVI, HDMI?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Sony BRAVIA KDL-42W828B проблем с насичане на картината
    От marcador във форум Sony телевизори
    Отговори: 9
    Последно: 31-07-14, 17:51
  2. LCD LED Sony Bravia
    От vania91991 във форум Sony телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 26-12-11, 15:50
  3. Проблем с Bravia Sync и Sony камера
    От Neverwhere във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 12
    Последно: 26-04-10, 11:12
  4. проблем със Sony Bravia 32s3010
    От 123456 във форум Sony телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 27-01-09, 08:35
  5. Проблем със звука на телевизор SONY BRAVIA
    От Stra4iatela във форум Sony телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 13-02-08, 22:03

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе