Резултати от 1 до 11 от общо 11

Имам проблем с компютъра

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Apr 2011
    Мнения
    5
    #1

    Имам проблем с компютъра

    Здравеите. Дъното ми е c.nc65-m2 v1.4a и му е изгоряла вградената видео карта . Днеска си купих външна видео карта NVIDIA GeForce 8400 GS Graphics Accelerator . Слагам видеото и когато пусна ПЦ то нищщо не става . Само се варти вентилатора на процесора и на видео картата и свети само червената лампичка . друго не се случва нито звук от малкото говорителче нищо. хард диска завърта и дотам ... От какво може да е проблема ?

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #2

    Re:Имам проблем с компютъра

    еми най вероятно чипеста е гръмнал също. То как стана проблема точно?

  4. Novice
    Тук е от
    Apr 2011
    Мнения
    5
    #3

    Re:Имам проблем с компютъра

    еми незнам как точно е станал ... но когато сложа кабела на монитора вав вградената видео нищо не се показва а другите части си работят вентилатора на процесора работи ЮЗБ тата също проверих го като сложих телефонами и показва че се зарежда червената лампичка сфети мисля че е на проесора . но има нещо което ми прави фпечатление когато натисна копчето за фключване само завъртат вентилаторите и спира когато задаржа копчето малко повече и тръгва .

  5. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #4

    Re:Имам проблем с компютъра

    Дори процесора да ти е изгорял, пак ще се държи по този начин... Много неща може да са изгорели освен видеокартата.
    А кои ти каза, че картата е изгоряла? Или като видя, че не святка монитора и стигна то това заключение....

  6. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #5

    Re:Имам проблем с компютъра

    Махни видео картата която си купил, махни също и паметите от дъното. Включи го и ако не издава никакъв звук спокойно можеш да го смениш.
    Има малка вероятност проблема да е в захранването, но повече клони към дъно.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #6

    Re:Имам проблем с компютъра

    Ако бе видеокартата , щеше да издава звук, без памет също.
    Или дъно или процесор.
    Залагам на дъно.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Apr 2011
    Мнения
    5
    #7

    Re:Имам проблем с компютъра

    добре и да сменя дъното ще могали да си намеря друго сас socket am2 за да мога да сложа процесора които ми е сега и видеото и рама рама ми е 2 по 512 ддр 2 на 666 мега херца

  10. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #8

    Re:Имам проблем с компютъра

    Цитат Първоначално публикувано от Pat
    Махни видео картата която си купил, махни също и паметите от дъното. Включи го и ако не издава никакъв звук спокойно можеш да го смениш.
    Има малка вероятност проблема да е в захранването, но повече клони към дъно.
    Обаче трябва да имаш пищялка. Иначе няма как да издаде звук...

    Ако не си ходил на диагностика закарай го. После му мисли какво ще сменяш... До тук маи си се набутал само с една видеокарта!

  11. Novice
    Тук е от
    Apr 2011
    Мнения
    5
    #9

    Re:Имам проблем с компютъра

    да само сас видео сам се набутал еми сфалих сичко оставих процесора само без вентилатори рам сд та и т.н пищялката я оставих и пак не пищи ...

  12. Member
    Тук е от
    Feb 2005
    Мнения
    520
    #10

    Re:Имам проблем с компютъра

    Извини ме за грубия тон, но ти не можеш да пишеш правилно, а си тръгнал компютъра сам да си оправяш .....

  13. Novice
    Тук е от
    Apr 2011
    Мнения
    5
    #11

    Re:Имам проблем с компютъра

    няма проблем от доста време не ми се беше налагало да пиша по форуми на кирилица и съм позабравил малко да пиша но разбрах какъв е проблема благодарско на хората които се опитаха да помогнат и се отзоваха

  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Имам HAIER HSU-12HV03/R2D(SDB) = Имам проблем ПОМАГАЙТЕ!
    От DIDOTO във форум Климатици Haier
    Отговори: 8
    Последно: 09-01-11, 16:29
  2. Проблем с компютъра!
    От rymbym във форум Общ - хардуер
    Отговори: 1
    Последно: 22-02-09, 18:14
  3. проблем с компютъра
    От mushr във форум Общ - хардуер
    Отговори: 15
    Последно: 28-10-08, 07:28
  4. проблем с компютъра ми
    От iovkito във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 14-12-05, 23:34
  5. проблем с компютъра
    От BENZIN във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 16-10-04, 20:39

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе