Страница 9 от 22 ПърваПърва ... 789101119 ... ПоследноПоследно
Резултати от 121 до 135 от общо 316
Like Tree10Одобрявам

Помощ при избор на LCD монитор

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,170
    #121

    Отговор: Помощ при избор на LCD монитор

    На този Philips ми прави впечатление високата консумация---> 68W(типично) и 166W (макс.).Това през лятото да не му трябва активно охлаждане.
    Не можах да разбера защо DP работи само до верс.1703 на Windows10. Иначе му изглеждат много добри х-ките.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    503
    #122

    Отговор: Помощ при избор на LCD монитор

    Имало и модел с 4к. Минала седмица писах на Филипс, кога ще пристигат в Булгаристан, но все още нищо....Вероятно няма да е скоро....

    Дали са качествени панелите, че само на обща информация попадам в нета?



    Прикачени изображения Прикачени изображения

  4. Member
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    503
    #123

    Отговор: Помощ при избор на LCD монитор

    Харесах си LG 34GK950G. Дано само да дойде по-скоро и на прилична цена



    А защо няма все още OLED монитори на CES 2018, а само ТВ-та?

  5. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #124

    Отговор: Помощ при избор на LCD монитор

    аз чакам 34" 21:9 да паднат на по-поносима цена и тогава скачам на един такъв

    наскоро смених 24" филипс 1920*1200 (който още се продава: https://forum.setcombg.com/%D0%BF%D1...tml#post853084 ) с 29" 21:9, но истината е, че ми малее...

  6. Member
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    503
    #125

    Отговор: Помощ при избор на LCD монитор

    А тази технология на монитор 144хц - "фрийсинк", дали е определяща при избора на видео карта. В смисъл, дали няма ли да е по оптимален избора с една gtx 1080 спрямо Vega 56?

  7. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,606
    #126

    Отговор: Помощ при избор на LCD монитор

    По принцип Freesync е технология налична само при АМД видеокартите. При НВидия е G-sync.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    503
    #127

    Отговор: Помощ при избор на LCD монитор

    Да, но дали е много полезна в игрите, та чак да е определяща за видеокарта? Това е питането…Може би не се изразих правилно.

    Значи купих монитор с фрийсинк 34 инчов 144 хц IPS, мн яко дживотно, 2560x1080, и идва ред на видео карата. Та заради фрийсинка на монитора,който вече го имам, трябва ли да взема вега 56, която поддържа фрийсинк 2/разбрах, че фрийсинк2 е съвместим с фрийсинк/, понеже rx 580, ще дойде на моменти слаба....Или да скачам направо на класиката - gtx1080/1080ti ?

    Глеадам, че Ампер и те се задават....дано да бутнат надолу малко цените на видео картите?
    Този пост е редактиран от preparatos; 27-02-18 в 17:39.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,606
    #128

    Отговор: Помощ при избор на LCD монитор

    Има различни мнения по въпроса. Зависи какви нужди имаш. Ако ще се играят тежки игри, на тази резолюция си иска груба сила. Тогава си вземи видеокарта според нуждите от производителност, а не според фреесинка.
    Докато още може да се копаят различни криптовалути, цените на видеокартите няма да паднат. То и наличности нямаше по едно време.

  11. Member
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    503
    #129

    Отговор: Помощ при избор на LCD монитор

    Благодаря за съвета док, ценя ги много и смятам така да постъпя. Повечето кадри и груба сила пред фрийсинка.

    За наличности се намират тук-там, ама цените са силно завишени. Дано има някаква промяна в бизко бъдеще....

    Започнали на дибалото 13 сезон?

  12. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #130

    Отговор: Помощ при избор на LCD монитор

    той сезонът започна, но няма никакви промени спрямо 12....

    мечтая си да разкарат комплектите и да се върне ванила-та...

    дайте си батъл-таговете де

    -----------

    иначе 2560*1080 не е кой знае колко над FHD и моята 270Х спокойно търкаля Assassin's Creed: Origins

  13. Member
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    503
    #131

    Отговор: Помощ при избор на LCD монитор

    Оки... Довечера като се прибера ще го пусна на лс....Сезоните и аз не ги играя. Периодично правя някой райд и не се задържам много....

    За търкаляне може и да става, ама в по тежките игри със завишени настройки и 100+ кадъра в секунда за конфортна игра, мн добре знаеш, че ще клекне

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,606
    #132

    Отговор: Помощ при избор на LCD монитор

    Аз съм леко АМД фен от години, но 1080Ti е отлична карта. Аз също минах на НВидия от последните 2 поколения, но за съжаление само среден клас - 960 и после 1060 6Gb. Иначе има хора, които пишат, че фреесинка бил доста хубава екстра. Новите АМД от висок клас не са никак слаби. Ако можеш да си позволиш хубав монитор и висок клас АМД защо не.
    Имам закупен експанжън на Грим Даун още от миналата година и мисля него да поцъкам. Иначе играх РоЕ и завчера свърши сезона там. Д3 май приключи вече за мен, както се очертава да няма скоро промени и ново съдържание. Може като го "позабравя" да вляза да поцъкам.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    56
    #133

    Отговор: Помощ при избор на LCD монитор

    Колеги, бихте ли дали препоръка за монитор с размер 25-35" по възможност с тв тунер. Бюджетът е 600 лева. Ще се използва за игри. Благодаря.

    Изпратено от моят VKY-L09 с помощта на Tapatalk

  17. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,606
    #134

    Отговор: Помощ при избор на LCD монитор

    Хубавите монитори рядко са с тунери и за разлика от ТВ с подобни размери са си цифра доста по-голяма от бюджета ти. Взимай там някакъв ТВ, който ти хареса. За тези пари и размери няма какво толкова да избираш ТВ - не са нещо особено.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    56
    #135

    Отговор: Помощ при избор на LCD монитор

    Добре, а без тунер за тези пари какво бихте ми препоръчали да взема? Не искам телевизор. Държа да е монитор. Може и 24" да е.

    Изпратено от моят VKY-L09 с помощта на Tapatalk

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 9 от 22 ПърваПърва ... 789101119 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Помощ за избор на монитор
    От Conqueror във форум Общ - хардуер
    Отговори: 0
    Последно: 24-07-12, 00:57
  2. Помощ при избор на TFT монитор.
    От vacata88 във форум Общ - хардуер
    Отговори: 6
    Последно: 14-03-10, 05:00
  3. Помощ за избор на 22 инчов монитор
    От cKo7 във форум Общ - хардуер
    Отговори: 12
    Последно: 11-09-08, 10:59
  4. Помощ при избор на LCD монитор
    От SPaun във форум Общ - хардуер
    Отговори: 4
    Последно: 15-09-07, 10:19
  5. Помощ при избор но TFT монитор!!!
    От bukke във форум Общ - хардуер
    Отговори: 4
    Последно: 31-07-06, 23:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе