Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 20 от общо 20

PC Remote

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    236
    #16

    PC Remote

    Питам защото един приятел ми даде дистанционно и приемник Packard-bell и като си инсталирам Girder ми пише no input devices selected... Какво още трябва да направя?

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jul 2001
    Мнения
    664
    #17

    PC Remote

    trqbva da izbere6 v OPTIONS plugin kojto da upravlqva recievera, da poso4i6 na koj COM port e i t.n.

  4. Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    236
    #18

    PC Remote

    След малко ровене и изтеглянето на един plugin, за който четох, че бил трябвал за моя ресивър, всичко тръгна като по вода...



    ЕДИТ: След малко бъзикане дойде още един проблем: като например съм пуснал winamp и IE, който е на преден план, как мога да използвам едно и също копче и за двете програми, като функцията му да е активна само за програмата на преден план, а не да се аткивира и функцията в двете програми...

    Пример: Искам да дам Back на страницата в която съм, но като го направя се сменя и песента в winamp-а, който е на заден план...



    П.С. Ама как обеснявам... тц-тц-тц

  5. Member
    Тук е от
    Jul 2001
    Мнения
    664
    #19

    PC Remote

    afterburner - tuka stava slojno.po4vaj da tegli6 help ot www.girder.nl moje bi ima na BG ili na Ruski i na EN ima ako si na ti s nego.

    Shvane6 li mu cakata lesno e.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    107
    #20

    PC Remote

    А има ли значение фактът, че IRрисивъра (на споменатото от мен по-рано дистанционно от ТВ тунера) се включва с жак като от слушалки в тунер картата. Дали компа ще го разпознае или минава през софта на тунера. Питам, защото не се включва в серийния порт. Говорим за тунер PixelView, модел не знам (харизано е от приятел).




Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Remote Desktop
    От centrino във форум Windows
    Отговори: 13
    Последно: 27-02-08, 13:15
  2. Remote Desktop ?
    От Lukan във форум Общ - софтуер
    Отговори: 34
    Последно: 30-07-06, 12:07
  3. Отговори: 2
    Последно: 07-03-06, 09:18
  4. Remote PC
    От Go_Play във форум Общ - софтуер
    Отговори: 7
    Последно: 25-01-05, 15:38

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе