Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 41

IZBOR NA CIFROV APARAT

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    941
    #16

    IZBOR NA CIFROV APARAT

    sa6to edin Polaroid mi haresa na 2.1MP s TFT 270 lv be6e cenata mu !

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #17

    IZBOR NA CIFROV APARAT

    Я виж тука. Един много хвали мустек mdc3500.

    http://www.comexgroup.com/forums/ind...=15#entry16792

  4. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    622
    #18

    IZBOR NA CIFROV APARAT

    Abe , tva photoclipa , e nai-golemia bokluk a sveta... ama to si e kazano za vseki vlak si ima putnici... mizerna rabota.....

  5. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    941
    #19

    IZBOR NA CIFROV APARAT

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by npu3paka


    Edin aver ima photoclip4e i moga da ti kaja e 4e e mnogo iako.Sia az smiatam da si vzema ama poslednia model.MN e dobur aparata.

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    q mi kaji to4no za koi model stava duma 4e ne mojah da razbera !

  6. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #20

    IZBOR NA CIFROV APARAT

    Абе фотоклипа няма затвор. Ако снимаш кола във движение гумите и излизат сплескани.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #21

    IZBOR NA CIFROV APARAT

    Аз си харесах една Minolta ... но 1300 EUR за фотоапарат не давам....

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #22

    IZBOR NA CIFROV APARAT

    Kато си купи човек цифров фотоапарат, какво става после ? Ами неможе да си извади снимките, защото е скъпо! Второ - трябва му задължително записвачка, за да си прави видео диск и/или за да си запазва снимките. Трето - трябва и хубав компютър, а не какъв да е. И каква стана тя ? Я си снимай с пластмасовата сапунерка тип SKINA за 12-30 лева и си потроши парите, ако ги имаш, за нещо по-практично. Това е, ако питаш мене.

  10. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #23

    IZBOR NA CIFROV APARAT

    Ами не е съвсем така. Първо не e толкова скъпо особено във софия където по нова година снимките струваха колкото обикновенните. Във Варна са по 36 стотинки и ще става по все по евтини защото себестоъността на едните и другите снимки е една и съща. Второ снимките обикновенно не се вадят а си ги гледаш на компа. Не ти трябва кой знае какъв компютър. А Скина-та въобще не е фотоапарат а играчка. Едно времешните фотоапарати Смена 8М и другите им модели са много по добри от скина. Само дето нямат вградена светкавица.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #24

    IZBOR NA CIFROV APARAT

    Имам от година и половина горе-долу HP PhotoSmart 318 (тогава в BG още ги нямаше). Не е лош, но ако си претенциозен, няма да те удовлетвори. 2.1 Mpix, едва 2x zoom, не много удобно меню, няколко режима на светкавицата, вкл. забавяне на снимането, USB, ext.power in и... толкова. Няма "екстри". Батериите свършват бързо. Не става за професионални цели.

  12. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    622
    #25

    IZBOR NA CIFROV APARAT

    RU-BOY znaesh li kakvo si mislia... ti po taia logika shto polzvash e-mail... polzvai si poshtenski gulub be? Niama i da go hranish , she si iade semnca ot niakude ako si nameri... ))))

  13. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    622
    #26

    IZBOR NA CIFROV APARAT

    RU-BOY znaesh li kakvo si mislia... ti po taia logika shto polzvash e-mail... polzvai si poshtenski gulub be? Niama i da go hranish , she si iade semnca ot niakude ako si nameri... )))) ще намеря адреса как беше....

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #27

    IZBOR NA CIFROV APARAT

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Kато си купи човек цифров фотоапарат, какво става после ? Ами неможе да си извади снимките, защото е скъпо!

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Hmmm, май всички студиа на КОДАК могат да вадят снимки на цифрови фотоапарати!? Или това което видях е било случайност!?

  16. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    58
    #28

    IZBOR NA CIFROV APARAT

    Kakvo se prehlasvate po bokluci. Ako shte e aparata da e. Za kakvo ti e bokluk za 100-200lv deto ne mojesh da razberesh kakvo si snimal ? Photoclip i Samsung sa super bokluci, Mustek sled tiah. HP snimat zadovolitelno, no vkarvat ujasno mnogo cifrov shum v snimkata. Nai-dobroto suotnoshenie cena - kachestvo e Canon. Canon Powershot A100 1Mpx e 300lv s DDS. Po-dobro za tia pari niama. Vervaite mi [:D]

  17. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    941
    #29

    IZBOR NA CIFROV APARAT

    MOM4ETA ! S MNOGO PARI E LESNO ! VSEKI MOJE ! NOMERA E SRAVNITELNO EVTINO I NE6TO DOBRO DA SE NAMERI !

  18. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    941
    #30

    IZBOR NA CIFROV APARAT

    MOM4ETA ! S MNOGO PARI E LESNO ! VSEKI MOJE ! NOMERA E SRAVNITELNO EVTINO I NE6TO DOBRO DA SE NAMERI ! KATO CANON-A ILI SAMSUNG-A !

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Izbor na nov TFT
    От yuko във форум Общ - хардуер
    Отговори: 9
    Последно: 03-03-05, 08:56
  2. Izbor CPU i MB
    От lilos във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 2
    Последно: 24-08-03, 14:51
  3. Cifrov fotoaparat
    От GATER във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 6
    Последно: 18-08-03, 14:28
  4. Izbor na zahranvane
    От TBL във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 3
    Последно: 09-01-03, 11:14
  5. Cifrov fotoaparat do $ 300 ?
    От vega във форум Общ - хардуер
    Отговори: 9
    Последно: 15-05-02, 00:59

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе