Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 41 от общо 41

IZBOR NA CIFROV APARAT

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    941
    #31

    IZBOR NA CIFROV APARAT

    q mikajetre kakva resolucq e nebhodima za da vadq snimki 9 na 13 ?!? 1600x1200 ne e li dostata4na ?!?

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #32

    IZBOR NA CIFROV APARAT

    Не ми се е налагало да вадя цифрови снимки в фото и затова не съм в час с цените, но при нас една снимка е 17ст от обикновенните. Един мой приятел американец си счупи краката да търси къде да си извади снимките и неможа да намери, та като си замина в америка ми ги прща на мейла да му ги вадя на принтера. Това нормално ли е ? И хич не е евтино за HP принтер. И аз обичам луксозните играчки но при условие, че една видеокамера Sony или JVC е около 1200/1500 лв, това не е ли по добра покупка? Както и да е. Ако съм разсърдил някой, вземам си думите (поста []) назад.[:D]

  4. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #33

    IZBOR NA CIFROV APARAT

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by mxkolev


    q mikajetre kakva resolucq e nebhodima za da vadq snimki 9 na 13 ?!? 1600x1200 ne e li dostata4na ?!?

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">1280x960(1.3 мегапиксела) e за формат 9/13

    1600х1200(2 мегапиксела) е за формат 10/15

  5. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    347
    #34

    IZBOR NA CIFROV APARAT

    Всичко под 3.1 пиксела е шитня и говна! това от мен да го знаета а аз не съм толкова претенициозен!

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    58
    #35

    IZBOR NA CIFROV APARAT

    Predi vreme vadih snimki ot Nokia GSM 640x480 vuv format 9x13 i moga da kaja, che izglejda mnogo dobre, samo deto samite snimki sa bokluk. 2Mp sa si dostatuchni za povecheto celi.

  7. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #36

    IZBOR NA CIFROV APARAT

    Аз съм вадил почти на формат А4 от 3.3 мегапискела и стана много яко. Наистина 3.3 мегапиксела си е много универсално ама като няма пари да си купи човека такъв кво да прави.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    941
    #37

    IZBOR NA CIFROV APARAT

    BLAGODARQ VI MOM4ETA ! MISLQ 4E NAPRAVIH MOQ IZBOR ! HP UMAX ILI POLAROID CENATA E PO4TI EDNA I SA6TA ! IMAM O6TE DEN DA SI POMISLQ DOKATO OTVORQT MAGAZINITE ! 6TE SE OABDQ ZA KA4ESTVOTO NA MA6INATA !

  10. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    622
    #38

    IZBOR NA CIFROV APARAT

    [quote]Не ми се е налагало да вадя цифрови снимки в фото и затова не съм в час с цените, но при нас една снимка е 17ст от обикновенните. Един мой приятел американец си счупи краката да търси къде да си извади снимките и неможа да намери, та като си замина в америка ми ги прща на мейла да му ги вадя на принтера. Това нормално ли е ? И хич не е евтино за HP принтер. И аз обичам луксозните играчки но при условие, че една видеокамера Sony или JVC е около 1200/1500 лв, това не е ли по добра покупка? Както и да е. Ако съм разсърдил някой, вземам си думите (поста []) назад.[:D]





    Ia mi kaji kude ne moje da gi vadi amerikaneca snimkite.. ima purvo cifrovo foto na бул.Мариа Луиза има друго цифрово фото на Бул.Васил Левски има поне още 5 които аз ги знам а , аз не съм в БГ от вече от половин година... така че...

    А относно цифрожите фотоапарати... аз съм с два ОЛИПМУСА

    C-730UZ i imam edin C5050 POVIARVAITE MI OLYMPUS E SILATA!

  11. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #39

    IZBOR NA CIFROV APARAT

    Бе то само във Варна има 5 6 цифрови фотота пък кво да говорим за София.

  12. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #40

    IZBOR NA CIFROV APARAT

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">[quote]Не ми се е налагало да вадя цифрови снимки в фото и затова не съм в час с цените, но при нас една снимка е 17ст от обикновенните. Един мой приятел американец си счупи краката да търси къде да си извади снимките и неможа да намери, та като си замина в америка ми ги прща на мейла да му ги вадя на принтера. Това нормално ли е ? И хич не е евтино за HP принтер. И аз обичам луксозните играчки но при условие, че една видеокамера Sony или JVC е около 1200/1500 лв, това не е ли по добра покупка? Както и да е. Ако съм разсърдил някой, вземам си думите (поста []) назад.[:D]





    Ia mi kaji kude ne moje da gi vadi amerikaneca snimkite.. ima purvo cifrovo foto na бул.Мариа Луиза има друго цифрово фото на Бул.Васил Левски има поне още 5 които аз ги знам а , аз не съм в БГ от вече от половин година... така че...

    А относно цифрожите фотоапарати... аз съм с два ОЛИПМУСА

    C-730UZ i imam edin C5050 POVIARVAITE MI OLYMPUS E SILATA!



    <div align="right">оргинално мнение на BobyTT</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    ---------

    Пов<font size="3">е</font id="size3">рвайте ми момчета, в РБ има и други градове освен София и Варна []. За справка картата на РБ. А иначе за Olimpus съм напълно съгласен. Имал съм възможност да поработя с два от тази марка. Съвършенни са. Стига с тези снимки, че ще ни преместят в Дъра-Бъра, а човека питаше за цифров апарат.

    --------

    Работа с цифров апарат <font color="red"><u>Тук</u></font id="red">.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    58
    #41

    IZBOR NA CIFROV APARAT

    Явно си решил да минеш по пътя на прекаралите се да си мислят, че за без пари ще хванат дявола за рогата

    Ако искаш апарат, който и да снима си вземи нещо хубаво, ако не, ще разбереш истината след покупката ( особено ако видиш снимки от истински цифров апарат ).

  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. Izbor na nov TFT
    От yuko във форум Общ - хардуер
    Отговори: 9
    Последно: 03-03-05, 07:56
  2. Izbor CPU i MB
    От lilos във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 2
    Последно: 24-08-03, 13:51
  3. Cifrov fotoaparat
    От GATER във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 6
    Последно: 18-08-03, 13:28
  4. Izbor na zahranvane
    От TBL във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 3
    Последно: 09-01-03, 10:14
  5. Cifrov fotoaparat do $ 300 ?
    От vega във форум Общ - хардуер
    Отговори: 9
    Последно: 14-05-02, 23:59

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе