Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 23 от общо 23

Принтер, скенер, копир!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,166
    #16

    Отговор: Принтер, скенер, копир!

    На рисунката изглежда са празни и двете мастилници.

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #17

    Отговор: Принтер, скенер, копир!

    Дюзите са чистат на ултразвук. Ако и така не стане, главите за боклука. В домашни условия - напоен памук с топла вода слагаш чакаш...
    Този пост е редактиран от glowndark; 17-12-15 в 18:22.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2014
    Мнения
    39
    #18

    Отговор: Принтер, скенер, копир!

    Цитат Първоначално публикувано от glowndark Виж публикацията
    Дюзите са чистат на улъразвук. Ако и така не стане, главите за боклука. В домашни условия - напоен памук с топла вода слагаш чакаш...
    На кое казваш глави на касетата където пуска мастилото или на нещо друго едната дюза гледам че от време на време пуска доста мастило а другите леки цветни точици странно е защо на хартията няма нито една точка .Възможно ли е да е проблема друг имам чувството че хартията изобщо не докосва мастилниците но може и да са празни.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,166
    #19

    Отговор: Принтер, скенер, копир!

    Гледах с още двама рисунката и те са категорични ,че тя показва,че и двете мастилници са празни.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2014
    Мнения
    39
    #20

    Отговор: Принтер, скенер, копир!

    Цитат Първоначално публикувано от emil vasilev Виж публикацията
    Гледах с още двама рисунката и те са категорични ,че тя показва,че и двете мастилници са празни.
    Ако е ако това причината в случая не мисля че е проблем имам познат който има книжарница също има доста голям принтер каза че ще ги напълни мисля че разбира даже може и да не ми вземе пари .Гледам че има го още 2 отвора дали е възможно и в тях да се сложат .Гледам на лепенката има дадени само 3 цвята а на другата касета само един отвор той е черен .

  7. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #21

    Отговор: Принтер, скенер, копир!

    Главите са твзи черните които слагаш на принтера. Пълненето не е проблем, но разпушването...
    Най-голям шанс имаш ако ги занесеш на някои които с това се занимава...

    Цветните работят с 3 цвята по-принцип. Много е важно да сложиш цветовете на точните места
    Черната е само с черен.
    Слага се определено количество мастило. Но пълненето както казах е лесната част...

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2014
    Мнения
    39
    #22

    Отговор: Принтер, скенер, копир!

    Цитат Първоначално публикувано от glowndark Виж публикацията
    Главите са твзи черните които слагаш на принтера. Пълненето не е проблем, но разпушването...
    Най-голям шанс имаш ако ги занесеш на някои които с това се занимава...

    Цветните работят с 3 цвята по-принцип. Много е важно да сложиш цветовете на точните места
    Черната е само с черен.
    Слага се определено количество мастило. Но пълненето както казах е лесната част...
    Мисля,че остава да отида и да ги напълня в случая само с писане няма как да се разбере пробвах не печата на дюзите пуска нещо но може и да няма достатъчно .Гледам вътре че има някакви тампони може преди да печата те да поемат това което пуска като количество .Ще ги сваля и ще ги занеса .А след като се напълнят може ли да се определи колко листа мога да отпечатам .Използвам принтер но до сега съм си плащал за това реших този ако възкръсне да си го ползвам на седмица не повече от 2-3 листа за изкарам .

  10. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,166
    #23

    Отговор: Принтер, скенер, копир!

    Това е божа работа едно пълнене колко листа ще изкара.Надявам се ,че приятеля ти в книжарницата знае какво прави.Ако е толкова вещ и не ти представлява затруднение вземи принтера и го тествайте след пълнене. Някои работи при експлоатацията по-добре да се видят на живо. Нека сподели своя опит.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Проблем с лазерен принтер/копир/скенер Konica Minolta Bizhub 162
    От Татарчев във форум Общ - хардуер
    Отговори: 1
    Последно: 17-07-15, 03:02
  2. Принтер, скенер, копир!
    От blekota във форум Общ - хардуер
    Отговори: 15
    Последно: 02-12-13, 14:42
  3. ПРОДАВАМ DELL: ПРИНТЕР, СКЕНЕР И КОПИР
    От insman във форум Продава
    Отговори: 2
    Последно: 27-11-12, 13:25
  4. Продава: Принтер и Копир. Машина
    От taipan във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 08-04-10, 12:23
  5. Отговори: 5
    Последно: 23-09-04, 22:57

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе