Резултати от 1 до 3 от общо 3

Пълнене на мастилница на принтер

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    620
    #1

    Пълнене на мастилница на принтер

    Значи дадох си да ми напълнят касетката с мастило в една фирмичка,вземам е уж пълна,пъхам я кадето трябва и капака на леглото на мастилницата неще да се затвори,отварям капака на другата глава на леглото му и кво да видя педалите са ми обърнали капачката на мастилницата и ся капака на леглото му неще да се затвори(да не говорим че и мастилницата не беше пълна),обърнах си аз както трябва капачката на мастилницата,слагам лист пускам да печата,ми печата си всичко е ток,хубу кефя се вече не ми трябват педалски фирмички сам ще си я пълна,обаче след два дена пускам да печатам и ми излиза чисто бял лист ма едно петанце няма по него,вадя главата клатя я отварям капачката гледам мастило има,пак затварям пускам да печата ,ми печата,ама само 7-8 реда от листа,останалия лист пак е празен.

    Та въпроса ми е трябва ли да се херметизира,или пък да се остави някъде отвор да взема въздух ,бе как става тва пълнене?

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #2

    Пълнене на мастилница на принтер

    Не е херметизирана.. има съвсем малък процеп на едно място отгоре ...

    Ако е било скапано мастилото може да се запушила главата

  4. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #3

    Пълнене на мастилница на принтер

    Мастилата са много специфични според модела принтер и глава...нищо чудно да са ти я заредили с някакво погрешно мастило, кой знае...иди и им се скарай най-добре [:P]

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Пералня Miele W933-слабо основно пълнене
    От nikolas3 във форум Ремонт и сервиз - Бяла техника
    Отговори: 11
    Последно: 03-09-14, 08:28
  2. Чип за мастилница Lexmark 100
    От Rafaello във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 13-03-12, 02:12
  3. Профилактика и пълнене на климатик
    От zak във форум Профилактика и гаранция
    Отговори: 12
    Последно: 04-05-11, 00:22
  4. Отговори: 4
    Последно: 11-06-07, 22:42
  5. Как за отпуша мастилница?
    От mena във форум Общ - софтуер
    Отговори: 4
    Последно: 26-04-03, 20:44

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе