Резултати от 1 до 13 от общо 13

Профилактика и пълнене на климатик

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. zak
    zak е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    8
    #1

    Профилактика и пълнене на климатик

    Здравейте

    Стопли се и се замислихме в офиса да си направим една профилактика на климатика. Ще трябва предполагам и фреонче да се допълни. Марката и модела са SAMSUNG ASH120VE. До колкото ми е известно досега профилактика не му е правена. Ще се радвам да ми напишете оферти колко ще ми струват тези услуги и направо някакви контакти за връзка, за да се обадя или пиша. Може да ми пишете на лични. Намирам се в Пловдив.

    Ще черпя... а и работа ще свършим!

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Apr 2011
    Мнения
    1
    #2

    Re:Профилактика и пълнене на климатик

    Питай във ........ наскоро приятел им ползва услугите и беше останал доста доволен.
    тел...........Реклама???
    А сега дай координатите на човека отново,но на лични!

  4. Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    296
    #3

    Re:Профилактика и пълнене на климатик

    За да не отварям нова тема, ето една оферта на която се натъкнах случайно във всички оферти - профилактика за 20 кинта само дето е май само за София
    http://www.deals.bg/deal/id/3303/421bf9/1

  5. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,686
    #4

    Re:Профилактика и пълнене на климатик

    В други конкурентни сайтове ще намериш още подобни. Явно голям глад пада на пазара?

  6. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    204
    #5

    Re:Профилактика и пълнене на климатик

    ... за тези пари няма начин просто да не останеш доволен...., а и работа ще свършат хората!

  7. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #6

    Re:Профилактика и пълнене на климатик

    Правилно по добре с 20лв отколкото без тях.

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,300
    #7

    Re:Профилактика и пълнене на климатик

    Цитат Първоначално публикувано от mir71
    ... за тези пари няма начин просто да не останеш доволен...., а и работа ще свършат хората!
    По-добре оцелял, отколкото във фалит!

    Навсякъде е така без изключение.Много фирми си отидоха(изпаднаха в несъстоятелност) от пазара.Някои от вас все още не разбират, но тези фирми се опитват да оцелеят, а не да печелят...

    За съжаление не виждам никаква перспектива.Не ми се иска да политизирам проблема, но моето мнение е че 101% част от проблема е и правителството на Б.Б. Само един факт-когато дойдоха на власт минималния осигурителен праг за ЕТ беше 240 лева, сега е между 420 и 640...В същото време авансовото осигуряване се извършва на нива отпреди те да додат на власт -2009 година-това е опит за събиране на повече осигуровки на базата на по-големите доходи които имаха хората през 2009 г. в сравнение с миналата година и е едно индиректно признание, че доходите по време на тяхното управление са намаляли, тоест че те са некадърни и не могат да увеличат или поне да задържат доходите на ниво отпреди кризата.

    И в моята сфера имам колеги работещи срещу минимално заплащане и не ги оправдавам, но ги разбирам-опитват се да оцелят(тези които са на ръба, останалите не ги разбирам и не ги оправдавам, защото печалбата не трябва да за сметка на качеството).

  10. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,686
    #8

    Re:Профилактика и пълнене на климатик

    Факт, пазара е много свит. Хората нямат пари, фирмите и те едвам кретат. Но пък в такива времена само с качество се оцелява. Дано се оправят нещата, но не съм оптимист!

  11. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #9

    Re:Профилактика и пълнене на климатик

    justify много точно си дал диагнозата.
    Гледам че хората много ги дразнеше цената на монтажа като кажеш и за нея. Та в тази криза реших да заложа на безплатен монтаж и ще видим.

  12. Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    166
    #10

    Re:Профилактика и пълнене на климатик

    Съгласен съм с justify...
    Ама за 20 лв каква профилатика ще ти се направи ?Предполагам ходят с велосипеди до клиента и пипат само тръбите дали са топли(поздрави на колегите от една Клима,които продават и монтират машини с името на един японски град).
    А за заплати,осигуровки,данъци,такси,застраховки,трудова медицина,обслужване на материалната база и автомобилите,СОТ,наеми,лизинги и т.н. и т.н. не ми се коментира.
    И нещата няма да се оправят скоро.Хората нямат пари.Аз за себе си съм доволен.храня си семейството и момчетата.За друго на този етап не смея и да мечтая ...

  13. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #11

    Re:Профилактика и пълнене на климатик

    Сетих се и без това става дума за монтажа.
    Знаете ли дали са в сила тези мерки да не се шуми от 14.00до 16.00часа?

  14.  
     
  15. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,686
    #12

    Re:Профилактика и пълнене на климатик

    Разбира се, аз ги спазвам, освен ако собственика изрично каже, че няма проблем. Гледам така да правя нещата, че да шумим преди 14 или след 16, ако се падне в друго време правим тихите неща! Има ли малки деца 100% задължително, в нови сгради когато всеки още ремонтира няма значение!

  16. Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    166
    #13

    Re:Профилактика и пълнене на климатик

    С безплатните монтажи само към голяма верига магазини които внасят.Аз от веригата с която работя съм доволен,изключително коректни са към плащане и резервни части.Иначе ако решиш да се състезавяш с цените на техните марки...
    Теслата ...
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1304454252[/time]_________________________________________________

    Мерките са в сила ..
    Не че някой ги спазва де,но винаги можеш да отнесеш някой акт.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Профилактика на климатик или как да си спестим пари!
    От bgart във форум Профилактика и гаранция
    Отговори: 1070
    Последно: 06-12-22, 22:50
  2. Препарат за почистване и профилактика на климатик
    От Jackas във форум Профилактика и гаранция
    Отговори: 344
    Последно: 04-10-20, 21:22
  3. Профилактика на климатик
    От farkash във форум Профилактика и гаранция
    Отговори: 2
    Последно: 07-09-08, 22:10
  4. Отговори: 4
    Последно: 11-06-07, 22:42
  5. Пълнене на мастилница на принтер
    От mikk във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 20-06-03, 22:23

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе