Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 42 от общо 42

Въпрос за мишка

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #31

    Въпрос за мишка

    Да ве, точно пък хартиено тиксо ще си залепя ... Да не говорим че един платнен пад дето струва 2 лева и изкарва 2-3 месеца интензивен Quake и сигурно 1 година спокойна работа е 1000 пъти по добре от някоя чамова дъска, що не си резнеш 1 парче ламарина и да си я заковеш на бюрото а? Много по лесно е отколкото да си търсиш тръбички, "дзъмби" и подобни простотии.. та пак да те посъветвам - въздържай се от офтопик изказвания(защото правиш точно такива - ако имаш да ми казваш нещо има поща ICQ, па може и на гости да ми дойдеш), непоискани мнения и коментари, двойни постове и си смени аватара че е толкова кретенски колкото и мненията ти. Явно простотията ти е дошла в повече...то не е смешно, даже е трагично...айде и лек ден

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #32

    Въпрос за мишка

    НЕНЕНЕНЕННЕ, аз разни лепенки или тикса на моя мегаплъх няма да сложа... по-скоро в кофата ще го хвърля.

    Искам си оригинална MS-плъзгачи, малки елипсовидни.. т.н. аз ако тръгна да си правя сам замбата кой знае какво ще излезе.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    16
    #33

    Въпрос за мишка

    стъклен mouse pad за 34$



    http://www.techconnect.ws/modules.ph...t&id=41&page=1




  5. Junior Member
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    30
    #34

    Въпрос за мишка

    Аз съм с Wheel Mouse Optical и проблем няма.Действително са перфектни !

  6. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #35

    Въпрос за мишка

    //offtopic



    Разбрах Кайсо, не виждам какъв е проблема, но щом такива са правилата би трябвало да ги спазвам.



    //offtopic

  7. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,037
    #36

    Въпрос за мишка

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">НЕНЕНЕНЕННЕ, аз разни лепенки или тикса на моя мегаплъх няма да сложа... по-скоро в кофата ще го хвърля.

    Искам си оригинална MS-плъзгачи, малки елипсовидни.. т.н. аз ако тръгна да си правя сам замбата кой знае какво ще излезе.



    <div align="right">оргинално мнение на DeathKnight</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Mouseskatez e НАЙ-доброто, което може да се случи на някоя мишка, вЕрвай ми Просто не си пробвал - трябва да го направиш, за да усетиш разликата и не знам дали после ще се разделиш с лепенчиците )

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #37

    Въпрос за мишка

    Aquadark дай повече подробности, че ме заинтригува.

    Или ми напиши линк.

    Благодаря!

  10. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,037

  11. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #39

    Въпрос за мишка

    Хубаво, 10х, а в BG дали има някой, който ги продава?

    Писал съм ти нещо в топика за вентилатора Aquadark




  12. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,037
    #40

    Въпрос за мишка

    Ами честно казано, не мисля. Подобни продукти се продавт кажи-речи само online с директна поръчка от сайта на производителя или от дистрибуторски сайтове за други страни/континенти.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    7
    #41

    Въпрос за мишка

    Та значи,случайно погледнах темата и реших да изкажа мнение.За мишка - вземи Логитек,препоръчвам ти MX серията или Logitech MouseMan Dual Optical(горд притежател съм на такъв модел - няма да сижаляваш ;-)).Прочетох из изказванията някъде,че да си купиш мишка за 50-60$ и да не ползваш пад било израз на мозъчна ограниченост - напълно погрешно.От 5 месеца имам мойта мишка и досега НИКОГА не съм ползвал пад,просто не ми е удобно.Играя Quake 3 всеки ден и то поне по 4-5 игри и мога да кажа,че целя като ненормален(колкото и нескормно да прозвучи).Отностно това за дървеното бюро - аз съм с такова и правя минимум 40% рейл на игра,проблем?

    Aquadark - айде сега и ако обясниш как мога да си закупя fatal1ty пад,без да давам маса пари за доставка,ще те черпа ;-)

    Аааа да - аз съм <fire>n1ck,безизвестна софийска ламя.


  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    20
    #42

    Въпрос за мишка

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote"><blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Malone позволи ми да не се съглася напълно с теб по няколко неща:

    ...........

    2. Силиконовите на Verbatim НЕ са много удобни да не казвам обратното защото се повдигат след време и после се чудиш защо не ти върви мишката или казано по друг начин, защо скъпата ми оптична мишка се държи като някоя от 2,40 с топче.

    ..................

    <div align="right">оргинално мнение на cKj</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Хм не мисля че говориш от опит ,защото имам такъв пад от повече от година и не е мръднал . + това как ще се повдига като е залепнал по бюрото ми ?

    Е ако го местиш често може ама кажи кое друго падче ще издържи толкова ?

    Единствения недостатък на Вербатим е че не си намерих готена картинка картинките им са много грозни и с ниска резолюция .



    <div align="right">оргинално мнение на Zygot</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Той може и да не говори от опит, но аз ще говоря, защото преди известно време си купих тоя боклук (мисля че беше 5-6лв.) и точно за 4 месеца придоби форма на градинарски маркуч... [:D]

    Така че ти си имал просто късмет... Zygot



    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Ako si s XP ti trqbva USB no pri 98SE/ME - PS/2

    Az imam Logitech i sam dovolen



    <div align="right">оргинално мнение на Lord_Gudo</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Аз съм с ХР и си ползвам PS/2, въпреки че мишката ми е Logitech Optical с USB. Просто си слагам накрайника и всичко си работи нормално. Но съм пускам мишка с USB и на 98SE/ME, така че Win OS-a няма значение ( е, ако си сложиш 3.х може и да се появи [] )

    Иначе Windows си поема цялата отговорност за мишката, независимо дали е с PS/2 или USB или e серийна.



    <font color="red">Моd. edit Kayso

    Абе за вас, функцията "edit" не работи ли бре ??? Не пишете по два последователни поста !!! </font id="red">

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. Мишка ???
    От izwerga във форум Общ - хардуер
    Отговори: 8
    Последно: 16-10-05, 19:13
  2. Въпрос за мишка
    От toofy във форум Общ - хардуер
    Отговори: 17
    Последно: 20-01-04, 18:17
  3. Bluetooth мишка
    От PPechev във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 15-11-03, 20:13
  4. Оптична мишка?
    От saint056a във форум Общ - хардуер
    Отговори: 14
    Последно: 18-11-02, 13:38

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе