Резултати от 1 до 15 от общо 15

Може би проблем с CD-RW

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    941
    #1

    Може би проблем с CD-RW

    От месец запосва4ката ми а може би Нерото ми прави "прблем " като запо4на да пека някое ЦД нерото ми забижа на 3-4% за около 10 мин ?!?!? след това ми дожаршва диска общо за около 15-20 мин ! нормално ли е това тъй като преди ми пе4еше цд 700МБ за около 5 мин на 48Х а сега .... 20 мин за 500МБ !?! мисля че не е от цд-тата тъй като пробвах с няколко вида ! от какво може да е това забавеното до изнервяне записване на цд ?!?!? записва4ката е SONY crx 210 e 1

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,037
    #2

    Може би проблем с CD-RW

    Е ясно е, че не е нормалнмо. Първото нещо, което правиш е да монитораш на друго PC (на някой познат) и да видиш дали ще има проблеми. Ясно е, че ако да - е от записвачката. Носи я да я почистят. Ако не е от това, вероятно буферът си е заминал и не става за нищо вече. Ако обаче работи като хората на другото PC.... хмм абе кажи първо дали работи Може пък някой да е имал подобен проблем и да бъде по-полезен от мен.

  4. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    941
    #3

    Може би проблем с CD-RW

    за съжаление кутията ми е запе4атана със стикери на фирмата от която го купих и не мога да я разпе4атам т.к. ПЦ-то е още гаранционно ! като запо4не да записва от 4% нагоре всичко е нормално оба4е за 2-3 мин пе4е диска после пак 4акане ..... смених версията на нерото и пак същия проблем ... ?!?!?

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    56
    #4

    Може би проблем с CD-RW

    Пробвай неро експрес.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,037
    #5

    Може би проблем с CD-RW

    Ако още е гаранционно по-добре извикай някой човек от фирмата или го носи при тях, да видят. Защото е тяхна отговорност.

  7. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    941
    #6

    Може би проблем с CD-RW

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Пробвай неро експрес.



    <div align="right">оргинално мнение на analogworm</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">и неро експрес го записва бавно ! утре сам на сервиз !!!

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    27
    #7

    Може би проблем с CD-RW

    Аз имам sony crx100 от 3г. не съм записал повече от 500сд и при мене

    от 2 месеца нещо взе в края на записа да ми забавя.С неро съм.

    и сд нещто се четат доста трудно.При мене проблема май е хардуерен от записвачката.Дали ако я почистя ще се пооправи?че не ми се отваря ако нищо няма да стане

  10. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    941
    #8

    Може би проблем с CD-RW

    мом4ета "уплаши се" ЦД-РВ-то като казах 4е ще я водя на ремонт ! и трагна ?!?!? без проблем като нова е сега ?!?!?! може да е била просто "слан4асала" ..... ?!??!! другия път ще и кажа 4е ще я хвърля !!!

  11. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,037
    #9

    Може би проблем с CD-RW

    Това ми хареса ))

  12. Novice
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    4
    #10

    Може би проблем с CD-RW

    Мога да кажа само 1 дума - Сони.Най-великата фирма за черна техника и монитори се насира доста злобно с тия записвачки,които когато са на кеф работат.При мен в един пс клуб е сони и хора казвам ви такъв боклук няма.Треа да си земеш некво яко сд иначе цикли и плюе диска.Не мога да разбера как сони напраиха такъв провал!

  13. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    855
    #11

    Може би проблем с CD-RW

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Мога да кажа само 1 дума - Сони.Най-великата фирма за черна техника и монитори се насира доста злобно с тия записвачки,които когато са на кеф работат.При мен в един пс клуб е сони и хора казвам ви такъв боклук няма.Треа да си земеш некво яко сд иначе цикли и плюе диска.Не мога да разбера как сони напраиха такъв провал!



    <div align="right">оргинално мнение на Zero_Cool</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    "хора казвам ви такъв боклук няма[!]" - от 3 годинки съм със сони записвачка - никакви проблеми...

    всички цдта с еднакъв успех ги записвам - от българските /излющени/ до най-качествените....ама ОК щом казваш - такъв боклук няма [][][]



    mxkolev - ))))

    95та си взех един cdrom mitsushita ли как беше забравих - като пуснеш CD не завърташе докато не го заблъскаш :P

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,037
    #12

    Може би проблем с CD-RW

    Значи, има един тънък момент, които може би някои забравят - Retail. Имам приятел, които си купи септември месец м.г. доста нови неща и в това число записвачка Sony. За нежастие, захранването не издържа при един токов удар и PC-то замина. Фирмата замени всичко, само че сме в България и всеки се стреми при такива случаи да излезе колкото се може по-тънко. С две думи - дадоха му същата записвачка, но OEМ - само в пликче с Manual и CD. Ами всичко хубаво - уж същата, но от начало се чакаше около 20 сек. докато завърти диска, не можеше да записва на над 24 скорости, въпреки че беше 32, трудно четеше надраскани дискове. Оплака се, смениха му я с Retail и о! чудо - работи си перфектно вече 5 месеца.

  16. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    941
    #13

    Може би проблем с CD-RW

    не сам и мислил 4е ще чуя само хубави неща за сони но .... при мене 4удото бе6е за 3 дни ! моята / не 4е е моя / 4ете и тя жси4ко онзи ден 10 цд БГ произжодстжо за 40 мин ! ...... да се надявам 4е няма да има пове4е проблеми ама като слушам някои от вас .... може и да не е така ! ина4е сони си е сони имам познат със сони и не му е правила никакви пеоблеми макар 4е е стари4ак модел 24х !

  17. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    873
    #14

    Може би проблем с CD-RW

    Хм, аз с най-дървения 50 доларов 24х ОЕМ модел на Сони за една година едва ли съм записал повече от 500 диска. Подчертавам, нито един диск брак или трудночетящ се на 2х ЦДРОМ. Печа си ВЦД-та с концерти на воля и не е имало ДВД да не ги прочете. Уникално качество, като умре следгаранционно ( 2 години !!!) - следващата В офиса е същата като мойта, тя е попекла в пъти повече. До днес още беше жива ))

  18. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    27
    #15

    Може би проблем с CD-RW

    Та моето сони срх100 4х2х24 е ретаил!е($205) към него кви ли глупости не бяха сложили.

    Наистина 3,5г никакви проблеми.ма както казах преди 2м. почна несхто да прави проблеми.

    Вчера го отворих да го почистя.Направо останах изумен как го бяха направили от вътре(то и отвън изглежда яко с надписче "сони")

    направо като че си херметично е затворено(даже и на вратичката има гумичка за уплатнение).много чисто сякащ не е на 3,5г.

    аз все пак му почистих лазерчето и сега работи доста по добре(поне при четене).

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Странен проблем, а може би не?
    От blue1 във форум Мрежи
    Отговори: 3
    Последно: 08-05-12, 20:34
  2. Проблем с IE8 и Java може би ?
    От niks във форум Windows
    Отговори: 1
    Последно: 11-09-10, 15:48
  3. Може би проблем с процесор...
    От c0urage във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 13
    Последно: 23-04-09, 20:44
  4. Проблем, може би с монитора.
    От D3BEP във форум Общ - хардуер
    Отговори: 17
    Последно: 05-09-05, 18:43
  5. HELP Проблем с Swf . Може ли да се edit- ва ?
    От mitkosan във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 7
    Последно: 03-04-05, 17:44

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе