Резултати от 1 до 3 от общо 3

Проблем при стартиране на компютъра.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    16
    #1

    Проблем при стартиране на компютъра.

    От около 1 месец ми се появи следния проблем: При включване на компютъра и то само понякога просто не ще да тръгне нищо. Идва си ток светват му там диодчетата на кутията, но не пали монитора, само се чува едно продължително пиукване, а понякога и това не се чува. Прочетох в упътването към дъното, че такова пиукане се получава когато не ти е наред паметта. Дъното ми е Canyon 7tabas, а паметта 2 модула Сдрам 133 PQI 1х128 и 1х256МВ, видеото Geforce 256 32МВ noname, процесор Duron 900. Тази конфигурация не съм я пипал от 1 год. т.е. нито съм пипал биоса нито съм клоквал нещо просто от време на време не ще да тръгне. След като му дръпна шнура от контакта, изчакам малко и го включа - си тръгва без проблем и затова не ми се вярва да е от паметта. Мислих си да не е прегряло нещо, но Температурите които ми показва Motherboard monitora са нормални CPU-42, SYS-35 градуса. Досега ми се е случвало 3-4 пъти това и то най-вече когато рестартирам компа.

    Ако може някой нека даде идея от какво се получава това.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #2

    Проблем при стартиране на компютъра.

    Захранващият блок може би не ти е наред, може да ти се е разместила видеокартата (понаместия отново), Възможно е процесора да не ти се охлажда и/или да изгори скоро време. По скоро проблема е в захранването.

  4. Novice
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    6
    #3

    Проблем при стартиране на компютъра.

    И аз имам почти същия проблем. От захранващия блок е. Това е някаква протекция срещу токови удари, която с времето се преебава и не работи както трябва.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. проблем с стартиране на компютъра
    От metodirik във форум Windows
    Отговори: 5
    Последно: 19-04-12, 22:43
  2. проблем при стартиране!!!
    От mironen във форум Windows
    Отговори: 12
    Последно: 30-01-09, 20:22
  3. Отговори: 3
    Последно: 16-09-07, 17:38
  4. Проблем със стартиране на HP DX6120 ...
    От Belial във форум Общ - хардуер
    Отговори: 0
    Последно: 04-03-06, 20:12
  5. Програма за стартиране на компютъра
    От bennito във форум Общ - софтуер
    Отговори: 21
    Последно: 07-11-05, 18:32

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе