Резултати от 1 до 2 от общо 2

Има те ли инфо за notebooks C-Star от Ресет

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    10
    #1

    Има те ли инфо за notebooks C-Star от Ресет

    В Ресет (www.reset.bg) са пуснали някакви notebooks под марката C-Star.Някой може ли да ми даде по подробна информация за тях аз лично нищо не намерих в нета.Изглежда това са някакви OEM-ки и името те са си го измислили.На мене ми трябва за интернет и някой и друг филм да погледам.Има някакъв за 499$ без процесор, памет и харддиск но се чуда дали си заслужава.Багодаря Ви.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    11
    #2

    Има те ли инфо за notebooks C-Star от Ресет

    Този модел за който пишеш не го познавам, но аз имам друг от който съм много доволен 8640 с Pentium IV mobile. C-Star е само името на Ресет иначе ноутбука го произвеждат Mitac ако ти говори нещо името - доста добра фирма с история около 15-20 години. Pakard Bell и още една две фирми ги продават същите с тяхно име. Само провери модела които си избрал има ли батерия (ако ти трябва такава) - има модели които могат да бачкат само с адаптор и нямат вградена батерия. Още нещо което може да те зарадва - моя кара на батерия малко над 3 часа - от фирмените подобно постижение е трудно освен за моделите над 3000 $

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Ресет на Buffalo WHR-HP-G54
    От get във форум Общ - хардуер
    Отговори: 10
    Последно: 14-03-10, 15:48
  2. Notebooks - DELL vs HP vs Toshiba
    От shell във форум Мобилни устройства
    Отговори: 23
    Последно: 08-08-07, 10:42
  3. S.M.A.R.T. ресет?
    От Ivo Wolfen във форум Общ - хардуер
    Отговори: 9
    Последно: 02-07-06, 13:47
  4. Ресет на Пк-то
    От DeadlyAlliance във форум Общ - хардуер
    Отговори: 9
    Последно: 17-01-05, 22:03
  5. Notebooks...
    От Mr.Meth във форум Общ - хардуер
    Отговори: 5
    Последно: 20-03-02, 10:09

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе