Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 19 от общо 19

tarsia savet za 17" monitor

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    1,098
    #16

    tarsia savet za 17" monitor

    Ne znam za drugite ama na mene mnogo mi haresva da si bachkam na COMPAQ monitor trinitron P75 kato se ima v predvid i cenata mu ot 120$ mislia che vsichki shte ste suglasni po dobro za taia cena trudno se namira viarno che e second hand ama kakvo ot tova obraza e kristalen durji 100Hz na 1024

    kakvo poveche mu triabva na choveka....





    http://www.rootbg.com

  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #17

    tarsia savet za 17" monitor

    nikolay, iyama са професионални монитори и ако се поинтересуваш за цената ще разбереш защо никой не ги продава в българия! а за philips си в грешка. бил съм миналата година на philips конференцията, когато се представяха новите модели, а тази година бях в берлин на техническия панаир. запознах се в подробности точно с philips мониторите. като оставим настрана, че на мен лично образа не ми хареса повече от този на trinitrona и ift на samsung-а, искам да те информирам, че технологията им няма нищо общо с trinitron-ската. в последната прорезите, през които минава лъча са отвесни линии, а на philips са дупки, разположени по върховете на равностранен триъгълник. по тази причина няма опорни линии, но пък и преминалото количество фотони е по-малко ( което е и идеята на trinitron-а - повече светлина през ивици вместо през единични дупки ). айде че сега изскочи работа. ще попиша после пак




  4. Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    561
    #18

    tarsia savet za 17" monitor

    С риск да ме оплюят 80% от юзърите ще го кажа:

    Днес толкоз крив СТХ гледах, че свят ми се зави. 17" 705Ф, сещате се. Дори да сметнем, че собственика му не го е настроил никак (което е малко вероятно - познавам го), то в никакъв случай не мога да пренебрегна факта, че долната му права е като графика на функцията ах2+вх+с. МОЩНА ПАРАБОЛА. Поне 5мм е височината. Предвид горното просто не си струва да се гледа за други дефекти.

    Добре, не всички бройки и модели са така, ама при толкоз крив екземпляр СТХ никога няма да си купя, дори само 2-те с ПроВю да останат като производители...



    __________________

    A Steve Morse Fan!!!

  5. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    562
    #19

    tarsia savet za 17" monitor

    Е може все пак наистина да не е бил настроен. Защо не си пробвал да го поразбъзикаш малко да видиш. След като всички(повечето) викате че CTX имат изкривявания явно е така, но чак пък да се набива осезаемо на очи... Едва ли щяха да си ги купуват хората при такива дефекти.




Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. savet?????
    От BIZZART във форум Общ - софтуер
    Отговори: 6
    Последно: 06-01-05, 17:34
  2. Savet za VC ?
    От johnny_ji във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 17
    Последно: 27-01-04, 15:25
  3. Molia za savet
    От Plamen144 във форум Овърклок
    Отговори: 23
    Последно: 20-09-02, 04:22
  4. Daite mi savet
    От ULTRAS във форум Общ - хардуер
    Отговори: 9
    Последно: 30-08-02, 14:09
  5. savet
    От pip00 във форум Общ - хардуер
    Отговори: 5
    Последно: 10-06-01, 18:09

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе